Şimdi Ara

Plague Inc. Windows Phone 8 için beta sürecine başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Plague Inc. Windows Phone 8 için beta sürecine başladı

Mobil platformlarda yüzmilyonlarca oyuncunun beğenisini kazanan hastalık bulaştırma oyunu Plague Inc., Windows Phone 8 için de beta sürecine başladı.

Miniclip.com tarafından geliştirilen Plague Inc oyunu, insanlığı yok etmek için ölümcül bir hastalık yayma mücadelenizi konu alıyor. İnsanlar bir çözüm bulmadan sizin hepsini hastalıkla yok etmeniz gerekiyor.

Bir devasa yıkım oyunu gibi görünse de insanların hastalığa karşı verdiği tepkiler nedeniyle yeni stratejiler geliştirmeniz gerekiyor. Örneğin soğuk havaya veya laboratuvar ortamına karşı direnç, hayvanlar üzerinden, havadan veya içme suyundan bulaşma gibi yayılma belirtileri ve yetenekler geliştirerek tüm insanlığı öldürmek şart. Ancak aynı oranda insanlık da tıbbi çalışmaları geliştiriyor ve sizi yok edebiliyor. Oldukça eğlenceli bulunan oyunun ne zaman nihai sürüme geçeceği bilinmiyor. 

• Lumia 625 indirilmiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha daha yenimi gelmiş cidden ölü bi platform

• Oww ben bu oyunu 2-3 sene önce bir arkadaşta gormuştum benim android tablette oynuyordum ne güzel 3 sene geçti oyun yeni mi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plague Inc. 2015.512.919.1312

www.youtube.com/watch?v=pSat_gLDXPc

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/plague-inc/8bfeb7ae-c1ff-49db-8126-e3bfb7a02c17 2 Lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.