Şimdi Ara

İphone Ekrandan Tuş Kilitleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, iphone telefonum IOS 6 jailbreak lı iken aşağıda yuvarlak içine aldığım uygulama ile tuş kilidine alıyordum. Ancak daha sonra ios 7 ye geçtim tekrar jailbreak yaptım ama maalesef bilgisayardan İTools vasıtasıyla tekrar telefona kurdum ama sanırım ios 7 ile uyumlu değil. Çünkü bir türlü aktif olmuyor. Bu ekrandan tuş kilidinin ios 7 versiyonuna uygun halini bilen var mı acaba?

İphone Ekrandan Tuş Kilitleme

• Aslock kullanıyorum, spotlight arama kısmını açar gibi yapıyorsunuz, kilitliyor. Veya activator da deneyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PowerTap mı o tweak? yanlış hatırlamıyorsam güncellenmemişti SmartTap aldı onun yerini

• quote:

Orijinalden alıntı: Tunyukuk

PowerTap mı o tweak? yanlış hatırlamıyorsam güncellenmemişti SmartTap aldı onun yerini

SmartTap ı yükledim ekrana çift tıklayınca oluyor sanırım. Benim bahsettiğim o uygulamaya tıkladığınız gibi tuş kilidine alıyordu ama bu da mükemmel bişey. Teşekkür ederim...
  • hypnosemir kullanıcısına yanıt
    Zamanlama ayarlarını yapın yoksa kullanmadığınız aralıklarda şarj harcamasın.
    Örn gece 00:00-08:00 arası tweak deaktif olur, aktif kalması için bir süre belirlersiniz gün içerisinde yine devredışı kalıp bataryaya fazla yük bindirmez vb

• AssistiveTouch neden kullanmıyorsun? Ordan rahatlıkla kilitleyebilirsin
  • QUİCKLOCK 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: number352

AssistiveTouch neden kullanmıyorsun? Ordan rahatlıkla kilitleyebilirsin

Hocam, AssistiveTouch u sevmiyorum. Benim bahsettiğim çok iyiydi...
  • activator var aslında kullanmıyorsunuz sanırım. Normalde biçok işe yarıyor da, ekranı kıstırarark tuş kilidine almaya ayarladım ben, resme zoom out yapar gibi yapınca telefonu kilitliyor ana ekranda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaGDaSS -- 24 Aralık 2014; 0:58:12 >
  • hacım sen ios 6 dan 7 ye geçerek zaten hata yapmışsın
  • Haklısınız, bende aynı kanıdayım :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.