Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1009. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Adeministrathor

Rica ederim inşaallah çözersiniz. 5.1.1 sitedeki son versiyonu kuruluydu MM'den önce.

sağol hocam onu indiriyorum şimdi geri dönüş yapıp bi update daha deneyeceğim olmadı 5.1.1 son sürüm kullanırım artık. Huawei tam oh derken kazık attı yine.
  • Beyler android 6 dosyasini megaya yukleyen oldumu siteden indir.dedim yarim saattir %0
    Herkezin kandili mubarek olsun bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    korece fontlar
    şifresi : ddeokbokkeytumblr bunu bir dene bakalım hocam
  • ulan güncelleştirme çıkalı 24 saat olmamış adam şarz süresi istiyo.ne ölücüsünüz lan
  • 4.4.4 teyim hala , şu an neye sorunsuz geçiş yapabılıyoruz
  • nitroture N kullanıcısına yanıt
    Şu şekilde hocam
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: BadFay

korece fontlar
    şifresi : ddeokbokkeytumblr bunu bir dene bakalım hocam

5.1.1 de denediğim bi font vardı uyguladım değişmedi direk font. Umarım 7 sürümünden geçmek düzeltir.
  • sağolun hocam. değiik olmuş. beğendim mi bilemedim :)
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitroture -- 1 Temmuz 2016; 21:11:01 >
  • Yükleyen yükledi siz yüklemeden verin süreyi o zaman anlayana

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    Şeffaf daha iyi gibiydi sanki

• Arkadaşlar bu marsmallowu yükledim ama bildirim yöneticisinden tüm uyarıları açık yapmama rağmen watsapptan bildirimleri alamıyorum. Watsapp a girince görünüyor mesajlar.
    Sizde durum nasıl?
  • calimacus C kullanıcısına yanıt
    telefon rootlu ise yükleme yapamazsın.telefonu kullanılamaz hale getirmekten korkma .birşey olmaz.ben bu telefona neler yaptım . yinede birşey olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esan26

Arkadaşlar bu marsmallowu yükledim ama bildirim yöneticisinden tüm uyarıları açık yapmama rağmen watsapptan bildirimleri alamıyorum. Watsapp a girince görünüyor mesajlar.
    Sizde durum nasıl?

Ayarlar-Gelişmiş-Pil yöneticisinden girip korunuyor mu kontrol edin.
  • mgulay M kullanıcısına yanıt
    Yanitiniz için teşekkürler, anlaşılan once unroot yapıp, orjinal recovery yükleyip, sonrasında geçiş yapılacak.

• Android 6 yükledim fakat Screen Off programını android 4.4'deki gibi kullanamadım neyi yanlış yapıyorum?
    Hocam orada da korunuyor görünüyor. Korunuyor güç ağırlıklı yazıyor.
  • Bildirim yöneticisinde bildirimleri açık falansa bir sorun olmaması gerek herkeste ayrı sorun çıkmaya başladı.

Wipe attım swype klavyede korece kullandım bu sefer de google play hata verdi bi wipe daha attım 24 saatte 4. wipe oldu bu.
    Hocam şimdi fark ettim her zaman yapmıyor. Ama zaman zaman sanki telefon o uygulamayı unutuyor ve bildirimde bulunmuyor. Mesela bir müddet watsapp kullanılmadığında bildirimde bulunmuyor. Ama watsapp a girildiğinde bir süre normal olarak çalışıyor. Garip durum.

• Wipe kurulum wipe ile gittiyseniz bi sıkıntı olmaması gerek bir wipe daha atın öyle deneyin ben korece sorunumu çözdüm şu an fleksy klavyede google playde korece harfler görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.