Şimdi Ara

İphone 6 ve 6+ note4ün yanına bile yaklaşamaz..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
1.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar buradı iphone bölümü oldugundan tabiki herkes iphone daha iyi diyecek buraya hangisini alayım diye konu açan arkadaşlar için açtım bu konuyu sayısız test videosu izledim bi tanesinde bile iphone 6yı geç plusın daha iyi oldugunu görmedim ne kamera konusunda ne ekran konusunda nede hız konusunda bi siteye iphone 6 plus 10 saniyeye yakın bi sürede girerken note 4 ise 6 7 sn civarında giriyodu.yani iphonun tasarım dışında bi +sı yok. Bi kere note4ün kalemi bile yeter. Şimdi bi sene sonra iphonun fiyatı şu note4ün fiyatı şu olur şeklinde laflar duyabilirsiniz. Böyle şeylere kanmayın iphone 5s geçen sene 2.400 civarıydı şuan 1600e falan 0ı bulabilirsiniz yani iphone bi sene sonra sadece 200 lira düşmicek. Umarım anlatabilmişimdir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tamam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyattan bahsetmişsin , bir de üstüne üstlük tasarımı dışında başka bir şeyi yok demişsin. Ne kadar zıt şey varsa söylemişssin. Adlarını karıştırdın galiba telefonların .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Citizen -- 22 Aralık 2014; 16:46:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyattan bahsetmedim evet bide o var iphone 6 plus 2650yken note 4 2200 :) buözelliklere göre 6+nın 1900 civarı note 4ün 2800 civarı olması gerekir

• Yav he he

• Geldi yine iPhone alamayan ama fesatlığından çamur atamadan duramayan Vakası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anabolic

Geldi yine iPhone alamayan ama fesatlığından çamur atamadan duramayan Vakası.

Kullandıgım telefon iphone 6 rahat ol sen

• açık ve net bir şekilde hiçbir şey anlamıyorsun.ios yeter .andoid gibi takılmaz ios .en azından kamera uygulaması kasmaz .Birde samsung kadar dandik plastik kullanan firma görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ömer_trap

açık ve net bir şekilde hiçbir şey anlamıyorsun.ios yeter .andoid gibi takılmaz ios .en azından kamera uygulaması kasmaz .Birde samsung kadar dandik plastik kullanan firma görmedim.

Note 4ü elinde alıp baktınmı hiç? İphone kasmaz diyosun bırakta kasmasın 2500lira para verdikten sonra bide kasıcakmı

• Aldım.inceledimde.kamerada bariz takılmalar vardı.android bir süre sonra kesinlikle hantallaşacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeyiss

quote:

Burada konu açmanın amacı ne? neymiş ip6 yı beğenmemiş burda şikayette bulunuyor. Senin gibi cihaz kullanımından bir haber kişiler alıyor bu cihazı 2 gün sonra ağlayıp zırlıyorsunuz şöyle kötü böyle kötü Samsung alacam ben tamamımı diye.

• quote:

quote:

quote:

Burada konu açmanın amacı ne? neymiş ip6 yı beğenmemiş burda şikayette bulunuyor. Senin gibi cihaz kullanımından bir haber kişiler alıyor bu cihazı 2 gün sonra ağlayıp zırlıyorsunuz şöyle kötü böyle kötü Samsung alacam ben tamamımı diye.

Cihaz kullanımını ögrette bide bilelim napıyoruz bununla ışınlanıyomuyuz

• 2 sene sonra bu konuyu upla gel o zaman da Note 4 iPhone 6'da iyiyse forumu bırakırım

İkisi de resetlenmemiş bir Android ve iOS arasında uzun vadede inanılmaz fark olur.
    Sen bi telefona 2000 lira veriyorsan 2 yıl boyunca resetlemeden kasmadan rahat rahat kullanmak istersin bunu da sadece iPhone sağlayabilir.

Bize ne zaman lolipop gelcek, benim kamera 4k video çekiyor, 3gb ram var, ekranı amoled diye kendini yer bitirirsin adam orada 3-4 yıl boyunca kafası rahat kullanır.
  • quote:

Arkadaşlar buradı iphone bölümü oldugundan tabiki herkes iphone daha iyi diyecek buraya hangisini alayım diye konu açan arkadaşlar için açtım bu konuyu sayısız test videosu izledim bi tanesinde bile iphone 6yı geç plusın daha iyi oldugunu görmedim ne kamera konusunda ne ekran konusunda nede hız konusunda bi siteye iphone 6 plus 10 saniyeye yakın bi sürede girerken note 4 ise 6 7 sn civarında giriyodu.yani iphonun tasarım dışında bi +sı yok. Bi kere note4ün kalemi bile yeter. Şimdi bi sene sonra iphonun fiyatı şu note4ün fiyatı şu olur şeklinde laflar duyabilirsiniz. Böyle şeylere kanmayın iphone 5s geçen sene 2.400 civarıydı şuan 1600e falan 0ı bulabilirsiniz yani iphone bi sene sonra sadece 200 lira düşmicek. Umarım anlatabilmişimdir :)

3 saniye için mi bunların hepsi kalemle birşey yapıyorsan eyvallah ama kullanmayacaksan ne işe yarar.

• Arkadaşlar iPhone dan bir habersin demiş birazda sert olmuş bazıları fakat özünde biz neden iPhone kullanıyoruz ? Kafamız rahat, en önemlileri; gereksiz teknolojileri yok kullanılmayan yada nasıl kullanacağız diye düşündüren bizi zorlayan, uygulamalarının iOS ile olan entegrasyonu, stabil çalışma, satış sonrası destek ve garanti şeklinde sıralanabilir zira uzun uzadıya yazmak istemiyorum, iPhone bu yüzden milyonlar satıyor, bu yüzden diğerleri ne donanım vs yaparsa yapsın bir iPhone değil bu kadar basit, isteyen onu tercih etsin isteyen bunu tartışmanın manası yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ömer_trap

açık ve net bir şekilde hiçbir şey anlamıyorsun.ios yeter .andoid gibi takılmaz ios .en azından kamera uygulaması kasmaz .Birde samsung kadar dandik plastik kullanan firma görmedim.

Note 4ü elinde alıp baktınmı hiç? İphone kasmaz diyosun bırakta kasmasın 2500lira para verdikten sonra bide kasıcakmı

2500 her neyse artık prası verip aldığın note 4, 1 yıl sonra kasması normalmi?? note 2 6 ay sonra kastı be samsungta neymiş

• Gazali'nin meşhür sözü geldi aklıma.

• gelmiş yine kuyruk acılı biri :) mantıklı sallasaydı inanırdım ama neti yavaş demiş ama orda tutturamadı maalesef.arkadaş ip6yı sunspider da geçebilen bi cihaz varmı?nasıl daha hızlı açıyor.benim evdeki pc den bile hızlı ip6.sunspider sayfa açılış hızıyla alakalı konu.

Note 4 hangi benchmark ta ip6yı geçmiş?http://bgr.com/2014/10/02/iphone-6-plus-vs-galaxy-note-4-5/

Buyrun link.note 4ün tek geçtiği geekbench 3 te çoklu çekirden performansı ondada aşırı fark yok.zaten 8 çekirdekli bırakta geçsin.

Bu arada bu troll lemeler bu sıralarda bayağı arttı sebebini anlayamadım ama :)

• bi bitmediniz
  • emin ol 8 ile IOS ta takılmay şişiyor ve kasma yapıyor. IOS eski stabilitesinde değil.

Iphone 6 plastik kullanmıyor belki ama bumerang gibi bükülüyor.

Kalitesizlik bakımından hem yazılımsal hemde fiziksel açıdan 2 side eşit kalitesizlikte şu an.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.