Şimdi Ara

IPHONE 5C ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Media Markt da 32gb sarı renk 1399 tl.100 tl world para veriyor.ne dersiniz.özellikleri bana yetiyor.üretiminin durması sorunmu.400 tl fark verip 5s vermeye değermi.teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence değer.. Ben elimdeki cihazı satıp 5s e geçiyorum ..

• 5s alırsan gerçekten iphone kullandığını hissedersin

• 5s ele alındığı zaman 5c ye göre daha farklı olduğunu hissettiriyor.sadece aklımda kalan yeni modeli çıkmış telefona 1700 tl vermek.puanla 1300 e gelen 5c kulağa daha hoş geliyor.oyun olayı yok.kameranında çok fazla önemi yok.sadece kasa farkı bu farka değermi.
    Bu arada telefon haftada 1 kere yere düşer:) kılıf pratik olmadığı için kullanmıyorum.5c sanırım bu açıdan avantajlı

Edit:vatan fiyatı artırmış.puanla beraber 1299 tl 32 gb 5 c değermi arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 22 Aralık 2014; 0:11:06 >
  • 1 yıl olcak kullanıyorum kral telefon beni hiç yarı yolda bıraktığını görmedim fakat 5s daha iyidir ios 7de fark yoktu fakatios 8de baya bi farkın olduğu ortaya çıktı

• 4s bile rahatca is gorurken bende. 32 gb 5c sizin fiyat performans olarak isinizi baya baya gorur..

• quote:

Orijinalden alıntı: ilko

5s alırsan gerçekten iphone kullandığını hissedersin

sırf alışkanlık olduğundan eksiye basıyorum her mesajında. :D

konuya gelecek olursa değer. 64 bit işlemci, touch id ve genel olarak daha yüksek performans.
  • Ben kendim 5S kullanıyorum ve geçen hafta cumartesi kız kardeşime pembe 32 GB 5C aldık bence aralarında şuan öyle abartılacak bir hız farkı yok fakat ileride bu değişebilir. Onun dışında 32GB olması gerçekten çok iyi benim kullandığım cihaz 16GB ve her uygulama yüklediğimde hafıza aklıma geliyor. Bence o fiyata 5C alınabilir ben tavsiye ediyorum.Ama verecek durumun varsa 5S almalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple TR -- 22 Aralık 2014; 17:53:21 >
  • Aynı paraya ikinci el 5S 32GB var
  • Gece 12 de her iki kampanyada bitmiş.sadece MM de ıp5s 1799 tl ve 100 tl word puan 16 gb ıp5c var.
    Yorumlara bakılırsa 5s e verilecek farka değer gözüküyor.sanırım hafta sonu kart puansız 1699 yakalarım.

• Al al iyidir 5c . Yakın fiyatta 5s te alabilirsin

• İphone 6 hariç diğer tüm modellerini kullanan biri olarak 32gb 1400tl + 100wpuan ile almak o telefonu bedavaya almak gibi birşey.

400-500tl fark verip 5s 16gb almak pek kar edeceğin durum degil

Ama dedigin fiyata dedigin ürün alınır

• Delitilki de 16 gb 5c beyaz 1249 tl.puan yok.maximum yeniyıl kampanyası sanırım geçerli değil.

• 1249 tl ye beyaz 16 gb ıphone 5c aldım.yorumlar için teşekkür ederim.fiyatın düşük olması almamda etken oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

1249 tl ye beyaz 16 gb ıphone 5c aldım.yorumlar için teşekkür ederim.fiyatın düşük olması almamda etken oldu

Nereden aldınız?

• coolcatMiA kullanıcısına yanıt
    Delitilki den aldım.1249 tl

• Bende 5 nisanlimda 5c var ikimizde son surat iphone nimetlerinden faydalaniyoruz kamerasida oyunlarida herseyi karsiliyor o fiyata alinacak en iyi model

• ilkonun yorumuna okumadan -

ayrıca ben de kullanıyorum cayır cayır çalışıyo yarı yolda kalmadım hiç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.