Şimdi Ara

Mobilite: Avea inTouch 4, Galaxy Note Edge, Huawei Honor 4X ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
1.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümünde sunucularınız Erdi Özüağ ve Ender Yıldız Avea'nın 64-bit telefonu inTouch 4, Galaxy Note Edge'in Türkiye'ye gelişi ve fiyatı, Huawei'in yeni telefonu Honor 4X, 7-inç'lik dev telefon, Xperia Z2 ve Z3'e Android 5.0 güncellemesi ve Casio'nun yeni kamera teknolojisi gibi gelişmeleri değerlendiriyorlar.

• izleyelim bakalım :)

• nexus 5 ve ip 6 arasinda kaldim
    n6 ne zaman cikacak 32bit mi olacak acep 1ocak 1 subat gibi alacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamda ne izlesem diyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: mandira_filazofu

nexus 5 ve ip 6 arasinda kaldim

32 bit olacağı söylenmişti

• quote:

Orijinalden alıntı: YüzüğüKayıpFrodo

quote:

Orijinalden alıntı: mandira_filazofu

nexus 5 ve ip 6 arasinda kaldim

32 bit olacağı söylenmişti

aaaa MOTORola ya yakismadi bu 3gb ram ve ekran disinda pek bir avantaji kalniyor o zaman peki ne zaman gelir teknomarketlere peki ? sen olsan 3nden hangisini alirdin

• Samsung artık ne yağıcagını şaşırdı 1 cm eğik diye note 4 den 400 lira daha pahalı.

• nexus 5 i sıfır kapalı kutu bulabilceğin yer olursa banada söyle

• 64 bit-64bit -64bit.pazarlama,pazarlama,pazarlama..

• Bu telefon fiyatları nereye kadar gidecek? 1,000 TL sınır olarak kalmalıydı, akıl mantık işi değil bu fiyatlar.
  • samsung metali keşfetti işi berbat etti. huawei seri üretim peşinde. Operatör cihazları tırt. Her zaman ki politika sadece tüketimi artırmak. şöyle uygun fiyatlı performans cihazı yok piyasada. 8 çekirdekli işlemci, 2 k ekran, 64 bit. İşlemci hazır olmadan 2 k lı cihaz çıkıyor. 5433 ayrı bir mesele. Global firmalar gün geçtikçe yoldan çıkıyor. Birde ithal telefonlara ithal araba vergisi koyan yasa çıkarsa buyur burdan yak.

• Bir tefonun 64 bit olması sizin için neyi ifade ediyor bilmiyorum ama benim için hiçbirşey.
    Telefondan beklentiniz facebook+internet+film+oyundan başka nedirki? Yavaş olmasın,şarjı uzun gitsin bu beklentilerimi karşılasın derseniz nexus 5 ve iphone 6 yı cebime koymazdım.Nexus 5 iyi telefon ama zamanı geçti.ip6 gereksiz pahalı yani fiyatı etmez.Prestijli görüneyim havası istiyorsan ip6 al.
    Sana önerim huawei g7 öneririm incele istersen.Görünüşü,performansı fiyatına göre çok iyi.Ayrıca 64 bit ;)

• quote:

Bir tefonun 64 bit olması sizin için neyi ifade ediyor bilmiyorum ama benim için hiçbirşey.
    Telefondan beklentiniz facebook+internet+film+oyundan başka nedirki? Yavaş olmasın,şarjı uzun gitsin bu beklentilerimi karşılasın derseniz nexus 5 ve iphone 6 yı cebime koymazdım.Nexus 5 iyi telefon ama zamanı geçti.ip6 gereksiz pahalı yani fiyatı etmez.Prestijli görüneyim havası istiyorsan ip6 al.
    Sana önerim huawei g7 öneririm incele istersen.Görünüşü,performansı fiyatına göre çok iyi.Ayrıca 64 bit ;)

Şu ara alınası bir telefon G7. Benim de dikkatimi çekiyor ama S3'ten geçilir mi?
  • S3 ten gecme nedeniniz pil performansı mı? S3 ün neyinden memnun değilsiniz? Değişiklik olsun diye mi istiyorsunuz?
    S3ü elden cıkarıp üstüne ekleyeceğiniz miktara farkı değer diye düşünüyorsanız değiştirin aksi takdirde unutmayın ki g7 de seneye eski model olacak

• Güzel telefon dediğiniz intouch da 1 gb ram var ya wp olsa bile az o bence bildiğin çöp

• quote:

Bir tefonun 64 bit olması sizin için neyi ifade ediyor bilmiyorum ama benim için hiçbirşey.

dostum android 5 artik 64bit destekliyor. snapdragon 810 lu telefonlar 2015 de geliyor 2015 64bit yili olacaktir. e gelistiricilerde o a gore ayarliyacaklar ki ben 4 sene idare edecegim iphone yi tercih sebebimden biriside 2.el fiyatlari

• Hocam google 32 bitten desteği kesmesi imkansız.Şuanki telefonların %99 u 32 bit.64 bitin şuan için değil birkaç yıl içinde 32 bitten avantajları farkedilir olur.
    İphone6 yı aldığına değmez ama fiyatıda çok düşmez doğrudur.Tercih meselesi sonuçta.
    Ben şuan 300 liraya aldığım thl t6s kullanıyorum.Çok memnunum.5000 mah pilli telefonlar seneye piyasaya çıkacaklar onlara geçiş yapacagım

• Haydaaa.İnTouch 3 Large'ı yeni aldık adamlar 4 çıkarmış
  • Honor 4x'in 2 gb ramli versiyonu ülkemize gelirse çok güzel olur.

Bu arada ortam ısındıkça muhabbet farklı yönlere kaydı.
  • quote:

S3 ten gecme nedeniniz pil performansı mı? S3 ün neyinden memnun değilsiniz? Değişiklik olsun diye mi istiyorsunuz?
    S3ü elden cıkarıp üstüne ekleyeceğiniz miktara farkı değer diye düşünüyorsanız değiştirin aksi takdirde unutmayın ki g7 de seneye eski model olacak

2 dakkada nasıl eskittiniz cihazı akıl sır erdiremedim bir telefon bu kadar çabuk eskirse ne anlamı var kaldıki siz 64 bit diyorsunuz. Bu telefon 2 yıl gider o zamana kadarda uygulamalar 64 bite geçtikten sonrada 2 yıl daha gider etti 4 yıl.Belki yeni modeli çıkınca cihaz o yönde eskiyebilir fakat dediğim gibi her cihaz içinde geçerli bu durum.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.