Şimdi Ara

Steam'in Yılbaşı İndirimlerinde 4. Gün

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      PC oyuncularının uzun süredir beklediği Steam'in yılbaşı indirimlerinde, dördüncü günün oyunları geçtiğimiz dakikalarda fırsatlar arasına eklendi.

Bugünkü oyunlar arasında TES V: Skyrim, Portal 2, Spore, Never Alone, Age of Mythology: Extended Edition, Spintires, Alien Isolation, Shadow Warrior ve Five Nights at Freddy's 2 yer alıyor.

Ayrıca 12 saatlik fırsatlar arasında L.A. Noire, Grim Dawn, War Game: Red Dragon, Project Zomboid, Bound by Flame ve Craft the World bulunuyor.

• Steam bozdu mu kendi ne? Daha iyi indirimler bekliyoruz gelecek günlerde. Yine de bugünün indirimleri fena değil. Skyrim V (Türkçe yama için), Portal 2, Five Nights ve Shadow Warrior (ismini bile duymamıştım) alınabilir. Diğerleri pahalı gibi.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • güzell la noire skyrim aom alien çok iyi ....

• shadow warrior mizahıyla falan güzel bir oyun.oynanışı nedense bana serious sam i hatırlattı.kılıçlı versiyonu gibi kopmalar falan gerçekten güzel.alınabilir gibi.

• Buneya adamlara bak.Kimse indirimleri beyenmiyor.Herhalde steamin beleş yada 3-5 liradan oyun satacağını sandılar.Şaka gibi.Adamlar Total war rome 2 yi 20 liraya indirdiğinde bile kötü diyenler vardı.Ulan ne nankör adamlarsınız.2k ve ubisoftun dışında diğer oyunlar bir çok ülkeye göre daha uygun fiyatla satılıyor.

• Bence indirimler iyi ya eski oyunlar %75'i görüyor en kötü. Hem yeni çıkan oyunlara indirim yapmaya çalışmışlar ondan öyle kötü geliyor olabilir ama yeni çıkmış oyunda anca o kadar olur.

• ArmA III e %50 veya üstü gelir mi acaba?

• Şu Farming simulator 2015 bi inmedi yahu onu bekliyom kaç gündür :S

• L.A Noire aldım bakalım :)
    6TL'ye bedava bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 21 Aralık 2014; 20:48:54 >
  • freddys 2 acaip şekilde kazık never alone çok cazip geliyor :)

• ben valve koleksiyonunu 29 tl ye aldım, ama steam de indirimsiz hali 170 tl indirimli halide 70 tl.

• İninal karta 50 TL attım steame atmak için. Parayı yatırdım daha sonra başka bir kart tanıttınız bakiyeyi onaylayın dediler. Topluluk pazarınız kapatıldı bi süre vs gibi bir uyarı aldım. Bakiye onaya tıkladım. Kartınızdan para çekildi çekilen parayı buraya girin dediler girdim ve karttan 8 tl para çekti steam. Banımı kaldırdı.. bu parayı haksız yere aldılar nasıl geri almam lazım?

• 4 gündür ilginç indirimler var. Daha önceden %75 ve %80 küsür indirim almış oyunları %66 veya %60 indirim vermişler.
    Kışın herhalde meyve fiyatları arttığı gibi oyunlarında fiyatları artıyor.

Ama şu ana kadar ağır toplardan Assassin's creed black flag dışında %75 indirim göremedim yanlış görmediysem.
    Birde Dark souls 2 %66 indirim gördüm. İkisini de aldım.
    Zaten yeni çıkmış 2-3 aylık oyunlardan %33 'ün üstünde indirim gelmesini beklemiyorum ama gelirse de hiç affetmem gömerim.
    Football Manager 2015 şöyle %60 falan gelse tadından yenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkocu -- 21 Aralık 2014; 23:16:27 >
  • Bi witcher indirime girmedi yav geçen kara cumada alamadığıma pişman etti beni :S
  • Valla Spintires'ı kış indirimlerine 2 gün kala almıştım. Esas fiyatını bile hakeden bir oyun bence alabilirsiniz o fiyattan. Pişman değilim yani indirime gireceğini bile bile almıştım.

quote:

Orijinalden alıntı: darkocu

4 gündür ilginç indirimler var. Daha önceden %75 ve %80 küsür indirim almış oyunları %66 veya %60 indirim vermişler.
    Kışın herhalde meyve fiyatları arttığı gibi oyunlarında fiyatları artıyor.

Ama şu ana kadar ağır toplardan Assassin's creed black flag dışında %75 indirim göremedim yanlış görmediysem.
    Birde Dark souls 2 %66 indirim gördüm. İkisini de aldım.
    Zaten yeni çıkmış 2-3 aylık oyunlardan %33 'ün üstünde indirim gelmesini beklemiyorum ama gelirse de hiç affetmem gömerim.
    Football Manager 2015 şöyle %60 falan gelse tadından yenmez.

Hocam Prison Architecht %80 gördü sanırım. Ben kaptım valla. Bir daha anca yaza o fiyatta görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 22 Aralık 2014; 0:54:28 >

• Rayden_ R kullanıcısına yanıt
    Geçtiğimiz indirimlerde gelmişti 62TL'ye oyunu aldım, büyük ihtimalle yine gelir diye düşünüyorum.
  • Age of M bekliyordum super oldu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • LA Noire yi korsan olarak oynamıştım ve hayran kalmıştım şimdi hazır indirimdeyken orjinal alıp ödeşmiş olalım hem biraz polisçilik fena olmaz :)

• Yaw koskoca shadow u serius samle bir tutuyosunuz bu oyun babanizdan cok gecmisi var bu yeni versiyonu gayet zevklidir samuraylari kiliclari ve egzotik mejanlari sevenler alsin eylencelide oyun temizle devam et mantiginda ilerliyor bagzi bosslarda tactic uygulamak zorunda biraktiriyo pata kute giremezsiniz yani akimbo uziler cok sekil seytan poposu tekmelemek cok guzell

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.