Şimdi Ara

Irelia'ya Statik Hançer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ninja tabi , üçlü , raduin , mahvolmuş , banshe , kanasusamış

şimdi kanasusamışı zaten sadece damage versin diye çekiyorum. bunun dışında mahvolmuş yerine statik hançer çeksem artım veya eksim ne olur?

• Karayel al daha iyi, ebedi almadan tek atamazsin kritikle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bt gitmez bence hele statik hic gitmez irelianin belli basli buildi var bence fazla macera aramaya gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son item bt yerine ruh gomlegi al. Katarina- syndra felan daha az vurur. Mahvolmus - Uclu Ile hatta sadece Uclu Ile cok yuksek hasarlar verebiliyor. Bt onermem yani. Oyun cooook uzadiysa tam buildini yapmissan ayakkabiyi satip karayel alabilirsin hareket hizi verir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • macera arama statik alırsan vururlar kafana demedi deme

• randuin kasmaya gerek yok öndeysen donmuş yürek daha çok işe yarar
  • sıralama olarak ne alayım yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tracy-Mcgrady -- 21 Aralık 2014; 16:44:34 >
  • Trinity rushla. Lane de rahatsan karayel değilsen randuin çık. Geri kalanı ancak çok öndeysen sihiriçen alabilirsin bunun dışında hasar eşyasına ihtiyacı olmadığını göreceksin

• Triforce dışında ofansif iteme gerek yok bence. Botrk kesinlikle alınmamalıdır demiyorum ama alınmasa daha iyi bence. Statikk zaten olmaz ona değinmiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daafis -- 21 Aralık 2014; 17:00:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komane

Trinity rushla. Lane de rahatsan karayel değilsen randuin çık. Geri kalanı ancak çok öndeysen sihiriçen alabilirsin bunun dışında hasar eşyasına ihtiyacı olmadığını göreceksin

deiklerinden sonra tanka mı devam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

quote:

Trinity rushla. Lane de rahatsan karayel değilsen randuin çık. Geri kalanı ancak çok öndeysen sihiriçen alabilirsin bunun dışında hasar eşyasına ihtiyacı olmadığını göreceksin

Evet

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

quote:

Evet

teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.