Şimdi Ara

Neden iphone 6 almalıyım ? (objektif)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet siz değerli kullanıcılara soruyorum. Kendim S3 kullanıyorum. Garantisi bitti ve bu telefonla devam etmek istemiyorum.Çünkü beni bir sene daha idare edemez.Çünkü sebepsiz yere birden karşı tarafa sesim gitmemeye başladı.Sonra kilit ekranindan telefonu uyandirdigimda hic acilmiyor.Sarjina gelmiyorum bile.

Apple kullanan lg sony kullanan cevremdeki insanlarw danistigimda apple veya note alacagina z3 veya hemen hemen ayni seviyede g3 almami istiyorlar.

Benim aklim iphone da cunku ince olmasi ve digerlerine oranla daha yakisikli ve karisma.Son zamanlarda z3 de karizma geliyor ince şık telefon.Bana iphone 6 duz geliyor sanki 5s inceltip koymuslar gibi ek ozellik program yokmus gibi yanlisim varsa duzeltin.Neden iphone 6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkasında elma var diye Şaka bir yana iphone nun İos ve Apple Store gibi avantajları yadsınamaz. Ama İos eskisi kadar iyi değil android de çok gelişti. Ben senin yerinde olsam 2300 tl ye iphone alacağıma 1300 e z2 alırım.Z3 de alınabilir elbette ama fiyatı daha düşer z3 ün ve z2 ile arasındaki 500-550 lirayı vermeye değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: webconn

Evet siz değerli kullanıcılara soruyorum. Kendim S3 kullanıyorum. Garantisi bitti ve bu telefonla devam etmek istemiyorum.Çünkü beni bir sene daha idare edemez.Çünkü sebepsiz yere birden karşı tarafa sesim gitmemeye başladı.Sonra kilit ekranindan telefonu uyandirdigimda hic acilmiyor.Sarjina gelmiyorum bile.

Apple kullanan lg sony kullanan cevremdeki insanlarw danistigimda apple veya note alacagina z3 veya hemen hemen ayni seviyede g3 almami istiyorlar.

Benim aklim iphone da cunku ince olmasi ve digerlerine oranla daha yakisikli ve karisma.Son zamanlarda z3 de karizma geliyor ince şık telefon.Bana iphone 6 duz geliyor sanki 5s inceltip koymuslar gibi ek ozellik program yokmus gibi yanlisim varsa duzeltin.Neden iphone 6

Aslında neden iPhone 6 değilde ben ne yapacağım desen daha uygun olur. Eğer telefon elinden düşmüyorsa aktif kullanıyorsan şarj konusunda sıkıntı yaşayabilirsin.Şahsen ben 5S kullanıcısı olarak bu sorunu yaşıyorum. Bu konu dediklerine göre Z3 de iyiymiş yani şarjı 1 günü rahat çıkarıyormuş. Bana şahsen şuan sorsalar iPhone 6 Mı? Sony Xperia Z3 Mü? diye ben yine iPhone 6 derim. Çünkü İOS'un stabitesi çok iyi ki İOS 8'de sorunlar olmasına karşın performans gayet iyi. Ben Z3 veya G3 kullanmadım fakat çevremde Z3 kullanan kişiler var ve memnunlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Karışık yazdığım için özür dilerim. İyi Forumlar.

• Ocak gibi telefon alacağım z3 g3 ve i6 arasında kaldım ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Ocak gibi telefon alacağım z3 g3 ve i6 arasında kaldım ben de

ocakta z4 tanıtılacakmıs
  • Çünkü apple

• Ios stabilitesi, akıcılığı, hızı
    Oyun Performansı
    Ekran kalitesi
    Fotoğraf kalitesi (ayar yapmaya gerek bırakmadan)
    Uygulama zenginliği
    Başka apple cihazın varsa senkronize olmaları
    Her sene tıkır tıkır, toplamda 4 kere güncelleme alması
    İnceliği, şıklığı

Neden alınmaz dersen de,
    Ekrana göre boyutlar büyük,
    Şarj hala android rakiplerden geride,
    İtunes un kısıtlayıcılığı,
    Ve Tr piyasasında aşırı pahalı satılması

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

Arkasında elma var diye Şaka bir yana iphone nun İos ve Apple Store gibi avantajları yadsınamaz. Ama İos eskisi kadar iyi değil android de çok gelişti. Ben senin yerinde olsam 2300 tl ye iphone alacağıma 1300 e z2 alırım.Z3 de alınabilir elbette ama fiyatı daha düşer z3 ün ve z2 ile arasındaki 500-550 lirayı vermeye değmez.

kardesim cok objektif yaklasmıssın gercekten. Bn 4s kullanıyorum keske biraz daha para katıp z1 z2 alsam diyorum

• jb yapmam diyorsan iphone a geçmek için yeterli sebep bulamazsın.

• Ben de 4.7- 5 inch arasında model arıyorum. Tek el kullanımı ve taşınabilirliği önemli. Tabiki şarjıda. Ama hangi model olsun kafam karışık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süre sorun çıkarmasını istemiyosan stabilite ve verdiğin para doğrultusunda kalite istiyorsan .. İp6

• iPhone

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu sizin telefonla ne yapacağınıza bağlı. Misal ben sırf FaceTime için kendime ve sevgilime iPhone aldım. Çünkü görüntü kalitesi muazzam. Apple cihazların varsa aradaki senkron da mükemmel Çalışıyor ki bu Yüzden yakında İpad de alacağım
    Evet fiyatı Pahalı batarya Ömrü biraz sıkıntı ama öğrenci hâlimle aldığım ve severek kullandığım tek mobil cihazdır iPhone

• 4 yıllık Android 4 yıllık iOS'cuyum.
    Şuan orta seviye Android telefon kullanıcısı ve 5S almayı düşünen biri olarak tamamen tarafsız yorum yapacağım.

iPhone alırsan 4 yıl sorunsuz takılmadan kullanırsın. Yok güncelleme nerde yok rom nerde yok telefon kastı veriler gitti demezsin.
    Uygulama arayüzleri bile kaliteli. Renkler ve arayüz iOS'la uyumlu ve ekranı verimli kullanıyor. Androidde bunu Lolipop'la daha anca yapacaklar..
    Kamerası ses kalitesi ekranı çok iyi, kasası çok kaliteli. Bütün aksesuarlar uyumlu.

Daha yazacağım çok çok şey var ama aklıma gelmiyor.
    Telefon alınacaksa en kalitelisi iPhone'dur. Eğer 6 ayda bir telefon değiştiririm, benim için pil süresi önemli, ben dizi film izlerim dersen Android alırsın onun dışında her şey için iPhone.

Ha almamak için tek neden:
    Şöyle durup bi düşününce bi telefona 2500 civarı vermek mantıklı gelmiyor. Ama para sorun değilse iPhone alınır.
    Zaten bi Android alacak olsanız yine 2000 lirayı gözden çıkarırsınız. 4 yıl sorunsuz ve arkanıza bakmadan kullanmak için o fark rahatlıkla verilir.

Her sorunuza objektif bir şekilde yanıt verebilirim alıntılamanız haberdar etmeniz yeterli.

• Yıllarca performansını kaybetmediği ve ekran boyutu çok ideal bir boyutta olduğu için.
  • IOS kalitesini nihayet büyük bir ekranda yasamak ıcın. Eskiden ekran boyutu nedeniyle android cihazlar cazip gözükürdu ancak artık hic bir neden kalmadı. Tasarım + Performans + AppStore+ Stabilite ve diğer Apple urunleriyle uyum

• quote:

Orijinalden alıntı: ø

Yıllarca performansını kaybetmediği ve ekran boyutu çok ideal bir boyutta olduğu için.

ekran boyutu ideal boyutta . dogru söze ne denir
  • Coklu alinti yapmiyorum bende s3 var 10 dk araliksiz takilsam yuzde 90 dusuyor sarji tabi ki sosyal medya artik hayatimiz gibi yeri geldigi zaman bir saat bile takılıyorum fazlada oyun oynayan tipte degilim sadece 3-4 oyun bulundururum telefonumda iphone 6 tipi hosuma gidiyor 5sten bir farki yok ozellik olarak z3 tip olarakta cok guzel ama arayuz cok sade g3 kararsiz gibiyim uzak gibi bana note4 samsungtan cok cektim internette genellikle her cihazinda kronik sorun var her seyi gectim karar versemde cihaz alma sikinti kredi kartin var taksit yapmiyorlar turkcelll filan o tarzi yerlerde sisik tarifelerle cihazi onumuze koyuyorlar ev kur desen o da hic olmaz varlik icinde yokluk cekiyorum

• Ios stabilitesi, akıcılığı, hızı
    Oyun Performansı
    Ekran kalitesi
    Fotoğraf kalitesi (ayar yapmaya gerek bırakmadan)
    Uygulama zenginliği
    Başka apple cihazın varsa senkronize olmaları
    İnceliği, şıklığı

Üstteki arkadaştan alıntı yaptım.Bunlar benim için, almam için bir sebep oldu.Özellikle müzik üzerine yapılan uygulamalar için aldım desem yeridir.Ama bir telefona da 2500 küsür fiyat verilmesi tartışılır.
    Android çıktığından beri kullanırım.Arayüz,uygulama azlığı vs. sebeplerden artık sıkıldım.S3 mini kullandım bir süre.Hiç zorlamaya gelmiyordu.Anında uygulamaları kapatıyor.Sony'de de zaman zaman yaşadım.Ama apple almasaydım sony alırdım.
    Kulaklık ile çok müzik dinlerim.S3 mini,discovery vs flac dinlesem bile ses kalitesiz geliyordu.Şimdi i phone aldım.Mutluyum.
  • Face Of Melinda kullanıcısına yanıt
    Dr.beats aldigi dogrumu apple'ın aldiysa bundan sonraki cihazlarinda 6s den sonrami cikar yoksa ios guncelleme ile gelirmi cunku oyle bir haber okumustum bir ay once

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.