Şimdi Ara

Ankara'da Tutun, Sarma makinesi vs. ucuz nerede bulunur?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar biliyorsunuz sigara fiyatlari cok uctu. Bende uni ogrencisiyim haliyle bir sekilde tasarruf etmem gerekiyor en guzeli birakmak ama birakana kadar sarma icmeye karar verdim hemde azaltir diye.

asil sorum orijinal golden virginia classic nerde bulabilirim ankarada ? kizilayda nereden guvenip alabilirim? Bir de roller sarma makinesi, filtre, kagit gibi seyler tutunle birlikte ne kadar tutar? Gunde 5 6 dal icen birini ne kadar goturur?

cevaplariniz icin cok tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit: Internetten kucuk bir arastirma yaptim. 120li 6mm ocb filtre 5 TL, 100lu ocb mavi kagit ise 4 TL.

• Ulista istedigin herseyi bulabilirsin hocam biraz arasan gazetede bobrek bile bulursun

• quote:

Orijinalden alıntı: loses

Ulista istedigin herseyi bulabilirsin hocam biraz arasan gazetede bobrek bile bulursun

hocam ben ankara ya yeni geldim, fakat tutunun cakmasini degil orijinalini almak istiyorumda. internetten okuduguma gore adiyaman tutununu duty free diye golden virginia pakedinde iteleyebiliyorlarmis. internetten alirsam 25 TL filan tutuyor sarma makinesi disi tum malzemeler. fakat internetten almak istemiyorum. biraz tarif ederseniz nerden alcagimi memnun olurum

• Carsi

• quote:

Orijinalden alıntı: Revolved

quote:

Ulista istedigin herseyi bulabilirsin hocam biraz arasan gazetede bobrek bile bulursun

hocam ben ankara ya yeni geldim, fakat tutunun cakmasini degil orijinalini almak istiyorumda. internetten okuduguma gore adiyaman tutununu duty free diye golden virginia pakedinde iteleyebiliyorlarmis. internetten alirsam 25 TL filan tutuyor sarma makinesi disi tum malzemeler. fakat internetten almak istemiyorum. biraz tarif ederseniz nerden alcagimi memnun olurum

Hocam tutun urunlerini kullanmadigim icin bilmiyorum ama etiydi sutuydu herseyi ucuza satan yerler var ulusta heykelin oradan yukari dogru cikin sag yapin o civarlara sorun orjinalide sahteside ayri ayri soyler zaten der adam bu daha ucuz olur istersen diye ve kesinlikle daha ucuz

Ben internetten 50 liraya gordugum seyin aynisini konya sokagindan 20 liraya aldim ( konya sokagi ankaranin en unlu elektronikciler sokagidir herturlu pc elektronik parca bulabilirsin) bu konya sokagida biraz daha ilerisinde oranin

• İtfaiye Meydanında vardı sanırım bu tarz yerler
  • quote:

quote:

quote:

Hocam tutun urunlerini kullanmadigim icin bilmiyorum ama etiydi sutuydu herseyi ucuza satan yerler var ulusta heykelin oradan yukari dogru cikin sag yapin o civarlara sorun orjinalide sahteside ayri ayri soyler zaten der adam bu daha ucuz olur istersen diye ve kesinlikle daha ucuz

Ben internetten 50 liraya gordugum seyin aynisini konya sokagindan 20 liraya aldim ( konya sokagi ankaranin en unlu elektronikciler sokagidir herturlu pc elektronik parca bulabilirsin) bu konya sokagida biraz daha ilerisinde oranin

Tesekkurler cevap icin

• Heykelde in solune Sümerbank'ı sağına heykeli al bayır yukarı çık zaten görürsün tezgahları
  • Ilerde nefes darlığı, kalp hastalığı, damar tıkanıklığı, gırtlak ve akciğer kanseri, kalitesiz sperm ve kısırlık ve daha sayamadığım yüzlerce hastalığa yakalanma ihtimalini şu an en az 2-3 kat artırdığını biliyorsun değil mi dostum? Herhangi birine genetik yatkınlığın varsa yakalanma ihtimalini kesinleştirdiğini de biliyorsundur. Sigara içen her 2 kişiden birinin sigara yüzünden öldüğünü de biliyorsan sana tavsiyem sigaraya devam etmen. Kalitesiz tütünden zehirleneceğine bari içinde ne olduğunu bildiğin şeyler iç.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaramelizeYogurt

Ilerde nefes darlığı, kalp hastalığı, damar tıkanıklığı, gırtlak ve akciğer kanseri, kalitesiz sperm ve kısırlık ve daha sayamadığım yüzlerce hastalığa yakalanma ihtimalini şu an en az 2-3 kat artırdığını biliyorsun değil mi dostum? Herhangi birine genetik yatkınlığın varsa yakalanma ihtimalini kesinleştirdiğini de biliyorsundur. Sigara içen her 2 kişiden birinin sigara yüzünden öldüğünü de biliyorsan sana tavsiyem sigaraya devam etmen. Kalitesiz tütünden zehirleneceğine bari içinde ne olduğunu bildiğin şeyler iç.

Hocam sanilanin aksine tutun sarip icmek paket sigara almaktan daha zararsizdir. cunku paket sigaralarin icinde tutune ek bir cok kimyasal var. en azindan bu kimyasallari solumamis olacagim. zaten gittikçe azalttim birakmak pesindeyim.

• cigara içeceğine 10 liraya cep nargilesi alıp iç.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KaramelizeYogurt

Ilerde nefes darlığı, kalp hastalığı, damar tıkanıklığı, gırtlak ve akciğer kanseri, kalitesiz sperm ve kısırlık ve daha sayamadığım yüzlerce hastalığa yakalanma ihtimalini şu an en az 2-3 kat artırdığını biliyorsun değil mi dostum? Herhangi birine genetik yatkınlığın varsa yakalanma ihtimalini kesinleştirdiğini de biliyorsundur. Sigara içen her 2 kişiden birinin sigara yüzünden öldüğünü de biliyorsan sana tavsiyem sigaraya devam etmen. Kalitesiz tütünden zehirleneceğine bari içinde ne olduğunu bildiğin şeyler iç.

Hocam sanilanin aksine tutun sarip icmek paket sigara almaktan daha zararsizdir. cunku paket sigaralarin icinde tutune ek bir cok kimyasal var. en azindan bu kimyasallari solumamis olacagim. zaten gittikçe azalttim birakmak pesindeyim.

Ben demiş olayım dostum hiçbir tütün ürünü birbirinden aşağı kalır durumda değil. Hepsi aynı problemlere neden oluyor. Bari öleceksen keyfine vararak öl derim ben.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.