Şimdi Ara

Satılık PSP3004

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bayağıdır elimi sürmediğim için tam olarak bilgilerini hatırlayamıyorum, psp3006 olsa gerek, içerisindeki fw nin sürümü biraz eskidir, güncellenebilir herhangi bir sıkıntısı yok fakat nasıl yapılacağını vs gram hatırlamıyorum o konuda yardım almanız gerekebilir.

PSPde sadece ekranın orta üst kısmında ufak bir kırmızı nokta(ölü piksel) çok büyük değil nokta belki noktadan daha küçüktür, isteyene açıp fotoğrafını atabilirim. o konuda sıkıntımız yok.

yanında 2 adet umd oyun var , 8 GB kendi hafıza kartı vardır. herhangi bir sıkıntısı yok sadece o küçük ölü piksel dışında. Hardcase ve taşıma kabıyla vereceğim. Kargosu alıcıya aittir , 180 lira olarak düşünüyorum. Satışı paypal ya da gittigidiyor gibi bir site üzerinden gerçekleştirmeyi planlıyorum , isteyene gittigidiyor profilimide atabilirim referans anlamında , daha öncede forumda alışverişim oldu bayağı o konudada sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum.

Satılık PSP3004 Satılık PSP3004
     Satılık PSP3004 Satılık PSP3004

herhangi bir sorunuz olursa pm atmaktan çekinmeyin

Kargo alıcıya aittir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LLoncept -- 22 Temmuz 2015; 20:36:33 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• güncel.

• güncel,,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.