Şimdi Ara

corkinin inanilmaz gucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mainim adc oynuyamadigim sayili hero var adc olarak mesela varus hala gereksiz görüyorum neyse konumuza gelelim malum turnuvalarda luci corki ve tris patlama yaptı tris ve luci konusunda iyiydim fakat corki uzaktan yakindan alakam yoktu.ogrenince ne kadar inanilmaz bir adc olduğunu anladim.bu heroyu dogru pozisyon aldiktan sonra zaten o tf imkani
    yok kaybedemezsiniz kisacasi corkiyi oynayim oynattirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Luci ve triste guclu ama cok nerf yediler.ozellikle tris metadan dusurme noktasına getirdiler

• Su forumda varusu seven tek kisiyim galiba. Bi heroya niye herkes cop der arkdas.

• Op ama 18 kill almış olsam bile takımımızda tflerde ctrl 4 spamlayıp b atan bir yorick varsa taşımıyor :)

• Pasifinden gelen true damage çok iyi bence.

• corki gerçekten fazla iyi aslında iyi burst var var üçlü pasifi saolsun, ayrıca varusu bende severim cool bi adc adalet ışığı kostümü baya iyi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Su forumda varusu seven tek kisiyim galiba. Bi heroya niye herkes cop der arkdas.

çünkü kardeş q gerene kadar teq yiyor ayrıca early de 2 -3 q ya bitiyor mana onun yerine ap skillseti olup genede ondan çok iş yapan var bknz kog maw tristana(öldü gerci)
  • God tier bir ADC. Fakat Trist eskisi kadar güçlü değil şuan metada bulunmuyor. Corki, Graves ve Lucian şuan god tier AD Carry'ler.
  • şuan graves > all
  • Varusu gereksiz goruyorumdan sonra okumadım en iyi oynadığım hero

• Gravesla hem lanei alirsin hemde oyunu corki falan hikaye graves kesinlikle op bu arada corki çöp degil ama graves daha guclu bana gore

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Su forumda varusu seven tek kisiyim galiba. Bi heroya niye herkes cop der arkdas.

Ben de varus çıktığı zamanlarda falan başlamıştım oyuna. Aldığım ilk 6300lük hero. O zamandan beri çok severim ama benden başka varus oynayan belki 5 kişi görmüşümdür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

Varusu gereksiz goruyorumdan sonra okumadım en iyi oynadığım hero

Hocam ben adc kullanmak istedim hep burda da konu actim varus mu vayne mi diye. Herkes istisanasiz vayne diyor. Cok nadir varus diyen cikti. Cogu kisi cop diyor. Ben varusu almaya ikna olsam. Kutup okcusu varus da alicaktim. O da cok hosuma gidiyor. Biraz anlatsan da ikna olsam almaya.

• Bu varus sevdalıları üzerine bi zed akali khazix yürüyünce ne yapıyor klavyeyi mi bırakıyonuz

• En iyi skinler varus'undur. Bide boyle düşün
  • Pasifi ve ultisi corki yi essiz kiliyor acikcasi biryerlerden kisicaklar gibi hissediyorum yakinda.

Varus un oynanmama sebebi tamamen mobility.Mobil olmayan bir adc nin hatta mobil olmayan bir sampiyonun meta da yeri yok.
  • quote:

hiç bir kaçış skili yok, mobil değil.
  • luci corki ve tris patlama yaptı

Kardes sen cok gerilerde kalmisin

• varus op
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

Varusu gereksiz goruyorumdan sonra okumadım en iyi oynadığım hero

Hocam ben adc kullanmak istedim hep burda da konu actim varus mu vayne mi diye. Herkes istisanasiz vayne diyor. Cok nadir varus diyen cikti. Cogu kisi cop diyor. Ben varusu almaya ikna olsam. Kutup okcusu varus da alicaktim. O da cok hosuma gidiyor. Biraz anlatsan da ikna olsam almaya.

Şu hoplamalı zıplamalı kaçış mekanizması olmayan hiç bi heronun giremediği meta için hafif sıkıntı fakat earlyde q su ile dehşet hasar bırakabilen marazlayıp skill attığında büyük can götüren düzgün oynandığında kacmaya gerek duyulmayacak fakat supportunuz iyiyse kaçışınızın kolay olacağı tf de bi ulti ile sıra sıra snarelamanın verdiği duygu ile hasar bırakmak varus bana kalırsa en zevkli hero yani adc icin hep vayne corki tris twitch oynancak diye birşey yok

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.