Şimdi Ara

Nidale Sup?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu neyin mantigi hala anlamadim. Hangi mantikla sup diye aliniyor. Mizrak derseniz 20dk boyunca mid lane de 2 mizrak yemisligim var. Diger turlu rakibi rahatsiz etmesi cok zor. Gangdan adcyi kurtaramaz. Hicbirsey yapamaz. Zaten bunu sup diye alan ap kasiyor nasil sup oluyorsa. Bu tr serverine has birsey mi acaba. 5 aylik oyunucuyum hala mantikli bir yanini bulamadim. Yanlis mi dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boş yapmadan kenara cekilsen. Belki duzgun cevap veren cikar.

• onları mid game ile late game için alıyorlar apc olanları. fakat nidaleede early damageside var. support iyi koruyamazsa baya iş yapar karşı adcyi kesmede. oynayamayan 2 adam görüp buraya konu açmayın kardeşim . nidalee her yerde oynanır yeni haliyle. kore serverinde veya lcs de olmasa bile soloq da iş yapar.
  • İlk 3 yorumda avatari görünce kendi kendine konuşuyor sandım.

• batublood kullanıcısına yanıt
    Dedigim konulara tam cevap olmamis da neyse. Benim dedigim support sadece adc ile ugrasmaz. Adc kurtarma daha onemli bence. Bu konuda 0 etkisi var. Ayrica karsi rakipteki supportun verdigi destegi vermesi imkansiz. Bana mizrak atisindan kurtulmak cok kolay geliyor nedense. Aslan haliyle yakin mesafe oldugu icin bozmasi kolay ve riskli. Illaki etkili kullanan vardir da bana gore sonucta hicbir zaman support olamaz. Hele rakipte blitz thresh braum sona gibiler varken support diye cagirmak cok sacma geliyor

• calibrane kullanıcısına yanıt
    bir de şöyle düşün tehdidi ortadan kaldırırsan korunmaya ihtiyaç duyan bir arkadaşın olmaz :D
    Ben sok ben vefad ben iptal.
    saat gec oldu hocam

• tr de supa nidale alanların %80 inin amacı botta kill alarak kasılmak ve sonrasında da oyun taşımaya çalışmak.Adc yi korumakmış,adc ye yardım etmekmiş öyle bi amaçları pek yok
  • lux ve veigar versiyonlarıda var bu embesillerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsızbeladinleyen2000li

lux ve veigar versiyonlarıda var bu embesillerin

Guldum nedense

Onlar yine stun atar diye kabul ederim de nidale mantigi galiba ustteki arkdasin deidgi gibi. Amac odada kufur yememek icin sup yazip kill pesinde kosmak oyunu tasiyacagini sanmak

• Nidalee supportu desteklemiyorum ama o yönden bakarsak blitzin de adc koruması sıfır

• quote:

Orijinalden alıntı: algülümvergülüm

Nidalee supportu desteklemiyorum ama o yönden bakarsak blitzin de adc koruması sıfır

Adcye kosan adami cekmek veya dibindyken havaya ziplatmak kurtarmak icin yeterli olabilir bence. Acayip zevk aldigim bi harekettir ayrica.

• Refleks sorunu olan rakip adclere cok iyi gider ama bir thresh janna olamaz.

• calibrane kullanıcısına yanıt
    lux stun atıyor oda güzelmiş kimlere dert anlatmaya çalışıyorsak..
    ?? Atmiyorsa bilelim. Veya stun derken neyi kastediyoruz

Edit. Pardon hocam stun snare farkli seylermis. Bunu da ogrendim az once. Ben hareketsiz birakma anlaminda stun diyordum. Skill atmayinca stun skill atmasini engellemiyorsa snare oluyor galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calibrane -- 21 Aralık 2014; 1:22:23 >
  • Normal game de alabilirler de ranked da hoş değil tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsızbeladinleyen2000li

lux ve veigar versiyonlarıda var bu embesillerin

embesil mi ?

normalde nidalee yi çok oynarım, kesinlikle nidalee oynamam gereken maçlarda eğer mid bana kalmamışsa support nidalee alıp oyunu kazanabiliyorum, hemde düşündüğün gibi adc yi korumayarak ya da ganklerde hiçbirşey yapmayarak değil.

nidalee support eğer oynayan güzel oynarsa gayet iyi gidebiliyor picklere göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Stun ayrı snare ayrı nami Stun atar lux snare

• quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

quote:

Bende video izlerken morgana atinca snare ne diyordum. Hocan aradaki fark soyle mi peki. Mesela nami tutturunca skill atamiyorsun. Ama mesela morgana kitlerse kata yine ultiyi atmaya devam ediyor dogru mu mantik olarak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

quote:

Bende video izlerken morgana atinca snare ne diyordum. Hocan aradaki fark soyle mi peki. Mesela nami tutturunca skill atamiyorsun. Ama mesela morgana kitlerse kata yine ultiyi atmaya devam ediyor dogru mu mantik olarak

Aynen öyle stun herşeyi kısıtlar snare sadece hareketi kısıtlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.