Şimdi Ara

Donanım Haber: 'Donanım var dediler geldik'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisayar ve donanım dünyasının nabzını tutan program Donanım Haber 6. bölümü ile ekranlarınızda. Her hafta olduğu gibi bu hafta da donanım camiasındaki gelişmeleri değerlendiriyor ve sektördeki önemli konu başlıklarını yorumluyoruz. İyi seyirler.

• Mesut cevik olsa izleyecektim ya

• diğer arkadaş kim ?

• programlarda ekranın bir köşesine o an ne haberi sunuyorsanız yazsanız daha güzel olur bazı haberler sıkıcı geliyor mesela atlamak isteyince diğer haberi de kaçırabiliyoruz veya yarısı gidiyor

• Owww, Gün beyler gelmiş... Uzun zamandır videolarda çıkmıyordu... Değişiklik oldu tabii :) Ama, MESUT Çevik olsa bi derece daha iyi olurdu... Bi daha ki programda MESUT ÇEVİK olsun... MESUT Çevik her türlü programa renk katıyor... Ve alıştık artık her videoda Mesut Çeviğin olmasına... Olmayınca garibime gidiyor
  • tam zamanında
  • Her sey iyi güzelde Casper a tutuldum :) Mesut nerelerde sayi En son Monster incelemesinde gormustum.
  • Yarın sabah kahvaltıda izlerim artık :) Herşeyi 1 günde izlersem sabaha bir şey kalmıyor :D

• Omega kullanıyorum fark yok hatta performansı düştü gibi geldi.

• deep web hakkında uzun bir video yayınlayacaktınız bi ara noldu o iş?

@enderc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuickPlay -- 20 Aralık 2014; 22:52:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikmaster

diğer arkadaş kim ?

Gün Oksay forumun sahibi
  • Gün Oksay bilgili biri ama pek programlara katılmadığı için dile getirmekte zorlanmış biraz. Bence böyle bir forumu ve siteyi hizmete sokan birinin daha çok programlara katılması gerekir ve kendi adıma daha çok görmek isterim. Ben sıkıldım ender, erdi ve mesut ekibinden onlar biraz arka planda kalıp haber girsinler siteye :pp

• 17. saniyede adam tam "merhaba ben gün Oksay" diyecekken ender bey lafı ağzında koymuş, hoş olmamış ??

• Guzel bölüm olmuş. Sektörün tüm yeniliklerine değinilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam zamanında Güzeldi
  • metalmilita kullanıcısına yanıt
    Ben gün oksayın b harfi tam çıkacakmış kalmış.
  • sitede donanım haberi yapılmıyor diyenlere gelsin bu video

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece gece güzel oldu bu

• Bizde iş gücü ucuz değil diyorsun da ucuz olmasını mı istiyorsun sen abi konuşuyorsun ama düşünerek konuş lütfen tam kapanışta yakışmadı bu laf sana

• Bizim eve modeme kadar Superonline fiber geliyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.