Şimdi Ara

Kartuş Yok Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Siyah Kartuş Bitmişti Gidip Doldurttum Az Önce Geldim Hala İçinde Yok Gösteriyor Adam Gözümün Önünde Full Doldurdu Ne Yapabilirim Acaba ?

• canon ise üzerinde yuvarlak içinde ters üçgen olan stop tuşuna 10 saniye basılı tutun
    hp ise boş uyarısı versede baskıya devam eder zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

canon ise üzerinde yuvarlak içinde ters üçgen olan stop tuşuna 10 saniye basılı tutun

canon marka, o tuşa basılı tuttum 10 saniyeden fazla fakat bir değişiklik olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oymenimozum

quote:

canon ise üzerinde yuvarlak içinde ters üçgen olan stop tuşuna 10 saniye basılı tutun

canon marka, o tuşa basılı tuttum 10 saniyeden fazla fakat bir değişiklik olmadı

o tuşa bastınız diye mürekkep seviyesi fullenmeyecek yazıcı kartuş hacmi bilinmiyor diyecek ve baskıya müsaade edecek. bir kez daha deneyin ve baskı almaya çalışın eğer kartuş devresi zarar görmemişse işe yarayacaktır. devre yandıysa yapacak bir şey yok zaten
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oymenimozum

quote:

o tuşa bastınız diye mürekkep seviyesi fullenmeyecek yazıcı kartuş hacmi bilinmiyor diyecek ve baskıya müsaade edecek. bir kez daha deneyin ve baskı almaya çalışın eğer kartuş devresi zarar görmemişse işe yarayacaktır. devre yandıysa yapacak bir şey yok zaten

bu sefer kağıt koydum renkli çizgiler çıktı kartuş var yani fakat bilgisayardan not defterinden birşeyler çıkart diyorum boş kağıt çıkartıyor

düzeltme : renkli çıkarttım renklileri çıkarttı fakat siyah renkte sorun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-24B35DD43 -- 20 Aralık 2014; 16:26:06 >

• kağıdı çektiyse ve baskı yaptıysa stop tuşu meselesi işe yaramış demektir. ancak kağıdın boş çıkması püskürtm uçlarında kuruma olduğunu gösterir bakım kısmından derin temizleme işlemi yapın.
  • quote:

kağıdı çektiyse ve baskı yaptıysa stop tuşu meselesi işe yaramış demektir. ancak kağıdın boş çıkması püskürtm uçlarında kuruma olduğunu gösterir bakım kısmından derin temizleme işlemi yapın.

sağolun hocam yardım için fakat hala olmadı kartuşta sorun var galiba yoğun temizleme diyorum renkli 5 tane çubuk çıkartıyor siyah renk falanda çıkıyor fakat bilgisayardan birşey çıkartırken çıkartmıyor boş kağıt veriyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.