Şimdi Ara

siz olsanız hangisini alırsınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alternatifleri çoğaltmadan bana siz olsanız hangisini alırdınız söyleyebilirmisiniz.

Androidi sevmesemde mağaza için geçebilirim iki cihaz arasındayım w10 betadan sonra değiştiricem şuan 525 kullanıyorum.

Arasında kaldığım cihazlar discover elite vs 735 elite general mobileın amiral modeli 735 ise Microsoft un orta sınıf modeli.ayrıca elit Full hd 3gb ram ve işlemci yönünden üstün 735 de ise 1gb ram hd ekran 4 çekirdekli 1.5 lik işlmci var elitenin ekranı büyük 735 in ekranı ideal elite daha ağır bastırsada gönlüm 735 diyo wp nin mağazası bi tık daha ilerde olsaydı tereddüdüm olmayacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PapyonluLejyon -- 20 Aralık 2014; 15:57:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Windows 10 dan sonra geçeceksin ve şimdi soruyorsun. Daha ne zaman çıkacağı belli değil. 1 yılı bulur çıkması, daha bile fazla olursa hiç şaşırmam.
    telefonu nasıl kullandığına bağlı ayrıca. 525 kullanıyormuşsun, androidin nasıl bir şey olduğunu biliyorsan kendin verebilmen lazım kararını. androidde istediğim bazı uygulamalar olsa da, uygulamalar önce adroid ve ios için çıksa da uyuz oluyorum androide. benim için adroidin eksileri daha fazla. Windowsun kullanımı androide göre daha az sinir ediyor beni.

ne olduğu belli olmayan generel mobile almazdım ben. 720 kullanıyorum, 735e geçeceğim bu hafta.
  • zphr Z kullanıcısına yanıt
    Beta çıksın dedim aslında kararlıya kim öle kim kala.benim beklememin sebebi w10 nasıl olucak gider eliti alırım pişman olurum diye.eliti istememin nedeni arkadaşım kendine almış hoşuma gitti zanettiğim kadar kaba değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PapyonluLejyon -- 20 Aralık 2014; 15:56:45 >
  • Win10 betası bir sürprizle 21 ocakta çıkabilir ama çıkmazsa nisandaki builde konferansında çıkacaktır bence

• GM alma o paraya git Sony, LG falan bari.
  • Hocam o kadar beklemeyin bence. Seçiminiz WP tarafında 735 olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 20 Aralık 2014; 16:58:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    Alternatifler arttıkça artar o fiyat aralığına 20 telefon önerilir.ben ikisinden hangisi olur diye sordum.yanlış anlama.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

Alternatifler arttıkça artar o fiyat aralığına 20 telefon önerilir.ben ikisinden hangisi olur diye sordum.yanlış anlama.

Elite aynı casper markası gibidir,şişirme özellikler.Lumia sağlamdır ama mağara arayüz sıkıyor.W10 un dp sürümüne bak,eğer arkaplan değişiyorsa wp al.Şuan bana vakıfbank ve aveanın güzel uygulaması lazım,kamera sağlamlık olarak L925 ten çok wp den az memnunum

• lumia 735 güzel telefon özellikleride iyi w10 ile beklenen olursa lumia dan şaşma sonra androidin saçma sapan sorunlarıyla karşılaşırsın

• MrHS kullanıcısına yanıt
    Wp10 dpyi bekliyorum 525 küçük gelmeye başladı.

• quote:

Wp10 dpyi bekliyorum 525 küçük gelmeye başladı.

En ideali 5' hocam L930 alırım w10 güzel olursa.

• MrHS kullanıcısına yanıt
    1000lira civarı arıyorum onu almaya kalksam diceksinizki ekran sorun olmazsa 100 lira daha verip 1520 al diceksiniz dediğim gibi alternatif çok bu ikisinden hangisini onersiniz.bencede 735 akar da düşünüyorum.şimdi elite de Combat 4-5 i bedava indirip oynamak var bide wpde 10-15 lira verip kasarakda oynatmak var oyun için almasam da az çok oyun oynarım.

• quote:

1000lira civarı arıyorum onu almaya kalksam diceksinizki ekran sorun olmazsa 100 lira daha verip 1520 al diceksiniz dediğim gibi alternatif çok bu ikisinden hangisini onersiniz.bencede 735 akar da düşünüyorum.şimdi elite de Combat 4-5 i bedava indirip oynamak var bide wpde 10-15 lira verip kasarakda oynatmak var oyun için almasam da az çok oyun oynarım.

Elite ve g2 aynı fiyat hemen hemen,elite ram olarak fazla ama sağlam değil servis sıkıntı.Ben olsam android alırdım,en azından uygulama bolluğu var ve wp den sonra ilaç gibi gelir.

• Ben olsam elite seçerdim WP nin yeterince gelismedigini düşündüğümden dolayi. Bu arada casper telefonlarında mtk işlemciler kullanırken elite de snapdragon 800 ve adreno 330 bulunmakta. Bence via v8 le falan karsilastirilamaz elite.

• quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

GM alma o paraya git Sony, LG falan bari.

+1
    O paraya fason alana kadar adamakıllı bircihaz alin derim.

• gm elite
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.