Şimdi Ara

Yeni passat aldık. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
671
Cevap
8
Favori
21.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen katılıyorum Jetta ve polo için çok iyimser olmasam da nedense golf ve passat için ayrı bir sempatim var
  • vetenes kullanıcısına yanıt
    Aynen öyledir.

Ben de bir ara Doğan SLX kullandım 1 haftalığına.

Apayrı keyfi var eski araçların, ama sakin kullanarak tabii ki. Apaçilik ile işim olmaz yaş itibariyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda Allah kavuşturmuş, hayırlı olsun
  • H.o hemşerim , Aybastıya geldigimde kapışırız senle

Babamın ortağı 136 bin tl ye 1.6 passat aldı masajlı koltuklar , hayalet gösterge falan var , babam hasta olmuş .

Allah kazası belasız sürüş versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResenHareketEdenSAVCI -- 20 Aralık 2014; 19:01:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun. passat güzel araba ama satıcısı doğuş otomotiv olmasaydı
  • ne dengesiz adamlar var şu forumda yeni araba alana hayırlı olsun denir, kazasız belasız inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun

• güzel alet hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Arkadaslar herherkese Merhaba.

Eylül ayında 2013 ford c maxı yaşadığımız ufak bir kaza dolayısıyla satmıştık.

Uzun bir araç arama sürecinden sonra isteklerimiz doğrultusunda yeni mondeo, passat jetta, octavia, c4 picasso gibi birbirinden farklı ancak diz mesafesi ve bagaji geniş modellere baktık. hatta ötv artısı gündeme gelince 308 bile düşündük. Sonra ötv işinden birsey çıkmayınca yine bekleyelim dedim.

Ancak ötv ve araç fiyatları ile ilgili yeni söylentiler çıkınca alalım diye karar verdik.

Sonuç olarak malum son dönemlerde arabayi satinca aldığımız altın fırladı bizde. Passatı ciddi ciddi düşünürken bir tane alan kişinin vazgeçtiği passat denk geldi. Aldık.

Araç 1.6 tdi dsg comfortline refleks gri. Içi tropej beji. Üzerindeki opsiyonlar ile 110 bin liste fiyatı vardı benim indirimim ile 105 bin garanti uzatma da içinde anlaştık. Bir hafta içinde teslim aldık.

Ilk izlenim gayet güzel. Ilk d sınıfı aracımız.

Konforlu ve sessiz olduğunu söyleyebilirim. Trim sesi takıntım olduğu için içini iyice incelemiştim kapı içleri, göğüs, arka kapılar vs. Deri ve yumuşak plastik. Torpido içi, kapı içi boşluklar kumaş kaplı.

Motorun sesi neredeyse yok. Yalıtım ile ilgili konu açılmıştı gerçekten başarılı. Dsg ise risk ama keyifli. Tasarrufa yönelik Neredeyse 1. Vitesi kullanmıyor

Sürüş olarak rahat, eve gelene kadar 19 km yaptım. Arabanın heyecanından pek birşeye bakamadım ama genel olarak güzel

Eksik buldugum iki nokta var şimdilik. Arka koltuklar biraz daha yatık olabilirdi. D segmentine göre az dik kalmış. Birde bagajın içi kötü. Görünmeyen yerlerde kaplama yok. Üst kısımlar özellikle bildiğimiz kaporta eğilip bakınca farkettim.

Kısaca b8 passat ufak tefek eksiklikler harici yine sınıfın lideri olacak. Yeni mondeoyu saymadım onu da gelince değerlendiririz.

Şimdilik bu kadar tescil 2 ocakta yapılacak. Şimdilik plaka yok. O zaman Allah nasip ederse uzun yol yapacağız. Detaylı inceleme yakıt tüketimi ve bol fotoğraf ekleyeceğim.

Alım sürecinde destek olan tüm arkadaşlarıma abilerime teşekkür ederim.

Rabbim herkese daha iyisini almayi nasip etsin herkese iyi forumlar

Yeni passat aldık.

Yeni passat aldık.

Torosu da ekleyelim kırılmasın passat geldiğinden beri kıskandı heralde çalışmadı

Yeni passat aldık.

Yeni passat aldık.

hayırlı olsun..Allah kaza bela vermesin.. sen şimdi fiyatı yazınca bir tanıdık ocak 15"inde teslim higline dsg"li 1,6 araç anlaştı...105 bine..acaba özel indirim falan mı aldı..

• Hayırlı olsun
  • hayırlı olsun guzel arac
  • ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN KARDEŞ NE DİYELİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN KARDEŞ NE DİYELİM

• quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

Sonunda Allah kavuşturmuş, hayırlı olsun

Aynen abi çok şükür aldık mutluyum

Hemserim teşekkür ederim ya A4 e biniyorsunuz boşver passatı

@tttnet abi teşekkür ederim. 105 bine alması imkansız. Higline 121 bin. Ben bile çalışan indirimi bile comfortu bu fiyat alabildim

• vetenes kullanıcısına yanıt
    1.6 dizel passat 136 bin

• quote:

Orijinalden alıntı: JDMSaMSuN

Toros daha güzel

yıllarım geçti torosta ne zaman temiz bakımlı bir toros görsem bir daha bakarım.Ne yolda kaldım ne çamurda kaldım ne karda

Aracınız hayırlı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 20 Aralık 2014; 16:22:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

Sonunda Allah kavuşturmuş, hayırlı olsun

Herkes senin yolundan ilerliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JDMSaMSuN

Toros daha güzel

Tam aklımdan gectiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fünfzehn

Hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz kullanirsiniz insallah

Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.