Şimdi Ara

Mazda 3 vs Audi A3 & BMW 1 Series group test

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adamlarda bizdeki gibi premium muhabbeti sökmüyor demek ki
    Özellikle Mazda'nın dizel olmasına rağmen dizel sesi çıkarmaması takdire şayan.

• videonun başında ki drag gerçek miydi :)

çizgisiyle mazda diğerlerinden daha şık duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

videonun başında ki drag gerçek miydi :)

çizgisiyle mazda diğerlerinden daha şık duruyor

Evet gerçek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C sınıfı liderliğini hak etmiş son kuruşuna kadar helal olsun
  • Mazda tasarımı, ruhu ve f/p oranıyla öne çıkar içlerinde. Adamlarda fiyatları birbirine yakın doğal olarak ama bizde premium adı altında keriz.avi parası da ödüyorsunuz.
  • eşit bir motor testi olmamış sanki mazdadaki 2.2 litre dizel motor dedi.
  • 2.2 dizel motor mazda 3
    1.6 dizel motor audi a3

bunun adı test
  • kullanmayan sadece sallar ama mazda tutkudur .
  • dragı drif okudum bütün videoda drift aradım
  • drag neden adil değil basit 2.0 audi için ekstra 4000 pound istiyorlar ve aynı fiyat aralıığında mazda 2.2 dizel, bmw 2.0 dizel, audi 1.6 dizel sunuyor varın kazığı siz düşünün
  • Mazda 1.5 benzinli maalesef yalıtım özürlü, lastik motor ve rüzgar sesine egzost seside eklemişler. Ama dış görünüş muazzam

• quote:

Orijinalden alıntı: bartrobell

2.2 dizel motor mazda 3
    1.6 dizel motor audi a3

bunun adı test

Bu arada BMW için 2 litre 160bg dizel motor dedi..

A3 le aralarındaki hızlanma farkları çok az geldi bana, BMW çöp bir dizel motor mu koymuş bu araca anlayamadım..

184 lük dizel motoru koysa mazdayı dahi ayıracağını düşünüyorum..

Anlamsız bir test olmuş en azından drag kısmında..

EDIT: Fiyat olarak bakıldığında Drag testi de adil fakat ülkemizde motor hacmine göre alınan fahiş vergilerden dolayı fiyatlar 3 araç için aynı seviyede olmayacaktır.. En ucuz Audi olacaktır diye düşünüyorum, bu 3 motor seçenekli araç içinde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaRToX -- 20 Aralık 2014; 15:54:54 >

• Mazdaların tasarımlarına hastayım
  • Motor karşılaştırması değil bu, fiyatı baz alıyorlar bu yüzden gayet mantıklı. Benzer donanımda 21bin pounda 2.2lt 150hp dizel Mazda, 2.0lt 116hp dizel Bmw, 1.6lt 105hp A3 denk geliyor ingilterede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcohol06 -- 20 Aralık 2014; 16:44:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcohol06

Motor karşılaştırması değil bu, fiyatı baz alıyorlar bu yüzden gayet mantıklı. Benzer donanımda 21bin pounda 2.2lt 150hp dizel Mazda, 2.0lt 116hp dizel Bmw, 1.6lt 105hp A3 denk geliyor ingilterede.

hay yaşa bunu anlatmaya çalıştım
  • WaRToX kullanıcısına yanıt
    hocam aracın arkasında 116d yazıyor, ilginç ama araç 2.0 dizel 116 beygir ya da 2000 motoru yanlış söyledi adam, bmwnin 160lık bi motoru yok büyük ihtimal sixteen dedi
  • Araç 2.0 dizel 116 beygir evet çok saçma geliyor kulağa ama 1.6 dizel motor sadece 95 beygir olarak satılıyor ingilterede, bizdeki 1.6 dizel 116lık motor yok. A3 ile aralarında 10 beygir fark var, TDI ciğerli olmasına rağmen kendinden güçlü bir bmwyi geçemez BMWde birde 18d adlı 2 litre dizel 143 beygirlik motor var, bu motor bence 150'lik mazdayı dragda geçerdi. Ama kıyaslamanın asıl amacı belli zaten, aynı fiyata yüksek hacimli, daha güçlü, daha donanımlı, daha yakışıklı ve daha az dizel sesine sahip premium olmayan Mazda 3'mü, yoksa sadece premium oldukları için aynı fiyata satılan boşline 116d ile 1.6 TDI A3'mü.
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    aynen hocam audinin sarı farları görünce belli oldu zaten herşey
  • Mazda 2012 yilindan itibaren bir premium marka olmuştur.Bu uç premium araç arasındaki en mantıklı araç dünyada da Türkiye de de Mazda 3'tur.Mazda Drag'da rakiplerini fena ezmiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.