Şimdi Ara

Online oyunlarda yaptığınız çılgınlıklar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
2.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakan0403

quote:

Orijinalden alıntı: Anatolium67

quote:

Orijinalden alıntı: FrkN67

Istanbul kıyamet vakti 2009 senesinde er meydanında tek başıma 20 adam kesmiştim o turu 23-21 kazanmıştık.

Bi kaç sene önce Eminönü'nde o bayrak direği var ya. Mısır Çarşısı girişindeydi galiba. O bayrak direğinin altında üzerimizde ne varsa çıkarıp çömeliyorduk oraya ve "Allah rızası için sadaka" diye dileniyorduk.

Ne günlerdi be. Az sabahlamadık, az uykusuz gitmedik okula.

Bu ikv'nin yapımcısı Sobee'nin bir de I Can Football diye bir oyunu var. İlk zamanları ne güzeldi o oyunun. Takımımız vardı. Turnuvalar hazırlık maçları falan yapardık. Bizim takım Anadolu FC miydi neydi. Ben defanstaydım. Forum sitemiz bile vardı. Ah ah ne güzel zamanlardı. Oyundan Cemre diye bi arkadaş edinmiştim. Güzel sohbet dönerdi. Sohbeti iletişimi kaybettik. Okuyorsan yaz bana Cemre.

Şimdi ergen dolmuş diyorlar. İşin içine para da girince oyun bozulmuş.

Kardeşler oyun falan kalmadı 2 senedir bende oynamıyorum gerçekten ne günlerdi orada büyüdüm resmen nereden nereye

Bi keresinde oyunu kontrol ettiğimde ICF 2 çıkmıştı. Hesaplar oraya mı aktarılacaktı ne o tür şeyler vardı. İçimden oyunu indirmek geldi şimdi ama o eski zevki alacağımı sanmam. :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FlameWind6

Metin 2'de millete "bak bu yang hilesi ama sadece 1 kere çalışıyor al bu programı hileyi yap ama paranın yarısını bana vereceksin" diyip program atıyorum program spam yapardı adamın k.adı ve şifresini bende hemen soyup soğana çevirirdim.

Demek sendin.O gun korkudan pcye reset atmistim lan.Ustumde de hic bisey yoktu vicdonsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski mmorpg lerin tadı hiç bir oyunda yok artık
  • Battlefield play4free de helecoptere 7 kişi binmişti ( oman da ) ardından a bayrağına gider gibi yapıp suya dalmıştım.tabi sonra banladılar o ayrı mesele.

• Mt2'de saç stilli bir player gördüğümde (tabi o zmn yeniydik oyunun çok güzel dönemini yaşıyorduk) nasıl yaptın bu saçı diye sorduğumda berber yaptı demişti. Ben de berber aramıştım haritalarda fısıldamayı bile bilmiyordum.. of off ne günlerdi be.. laptop alasım geldi pvp ye başlarım fena mı olur
    Sonra bi tane daha aklıma geldi. Atım zırhlanacaktı çölde loncadaki abilerimle grup ayarlattırmaya çalışıyorum. Gece saat 2.55.
    Çok heyecanlıyım içimden dua ediyorum.. ki şöyle; " atım zırhlansın 1 gün oruç tutacam "
    Tam ordinaryus ve sezar abiler grubu topladı çöl kapısına geldi milleti gruba alıp seyise gidecem başlatmak için. İnternet gitti!!!!
    Ben nsl heyecanlıyım anlatamam.. O sırada bn netin düştüğündeki halimi hatırlıyorum ter basmıştı beni.. Neyse kabloyu oynadım öyle böyle geldi.. girdim başlattım. Millet kesmeye başladı yaratıkları.. az bi adet kaldı görevin bitmesine dk da az kaldı. Net yine gitti. Ben nasıl sövüyom ama.. Öyle böyle geri geldi. Girdiğimde görev tamamlanmıştı.. Çooook sevindim ve herkese tşk ettim.. Çok duygulu ağlamaklı anlardı..
    Bu da böyle bi anım. Çılgınlığım zırhlarsam oruç tutmak duam oldu..

Bişi itiraf edeyim o orucu tutmadım hâlâ..

• Knightte TS basıp golemlerin arasına geçip Seek partyden adam çekerdim

Bi ara 81 warrior çektim adam golemleri kesti town attı gitti
  • Metin2 zamanında 40 küsür level okçuyken karşı krallıktan 2 80 levelin attığı 5 dakkalık VS yi uzaktan izleyip ikisininde gıdım canı kala tüm skillerimi spamlayıp ikisinide almıştım Adamlar beni klanlarının blacklistine almıştı
  • Knightta clan savaşlarında tek başına clan başkanı olarak csw yi kazanmıştım. Millet oturma organı olmuştu
  • Knight da item upgrade deniyeyim demiştim, ilk başta her şey güzel gitti. Sonrasında 1 dv +8 3 tane shard +7 2 enion bow +7 1 iron +6 ve saymadığım kadar chitin yakmıştım. Sonrasında da oyunu bırakıp başla bırakıp başla derken o eski tadı alamadım. (2006-2007 deki pkları hala özlüyorum)
  • Online bir oyun serverana girip para ile alinan itemleri bedavadan almis. Oyunda kral olmustum.
    Sonra gm durumu cakti. Daha dogrusu ben saga sola para dagitip item verince kendimi ele verdim.
    Banladi.

Bende serveri 1 ay kapattim 😝

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Orijinalden alıntı: Dalyarka

Battlefield 3'de personel taşıyıcı helikopterlere c4 koyuyorum. Sonra karşı takıma geçip patlatıyorum Multi kill

O bişey değil ben helikopteri alıyorum ilk 2-3 dk düzgün sürüyorum baktım herkes bindi güzel kasıyorlar yere çakıyorum helikopteri çok sinirleniyor elemanlar

Hocam taşıma helikopterlerinin tam ucuna c4 koyun.Sonra helikoptere binin tabi hemen birkaç kişi damlayacak ve fütursuzca makineli ile tarayacak ve sizin için komik onlar için ise acı bir son olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: olumsuz adam

quote:

Orijinalden alıntı: lalelim

sro da 60-70 lvl ken 5 yıldız kervan çekmeye çalışmıştım

sen yine iyi 70 levelde yapmışsın ben 20 level de direkt açılır açılmaz deniyordum

tabi ilk oynadığımda yıl 2008 mi neydi

hey gidi günler

• cidden pvp olduğu anlaşılmıyacak sandın dimi
  • Ben zaten usko diye bir şey demedim ki zaten uskoda iten dagıtmam neden dagıtayım, evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elyssium -- 21 Aralık 2014; 8:51:18 >
  • Cs 1.6 da jaili cok severdim sabah aksam jail oynardim sonra spreyleri degistirebildigimizi ogrendim ciplak kadin resmi koymustum kocaman caktirmadan bi atiyodum kafesin yarisi kadar adminler felan kim yapti bunu diyip yanimdaki adamlari vurunca acayip zevk aliyodum.

• Arma 3 de kurşunu kalmamış silah ile insanları tehtid ediyordum. Tabi sonra birisindede silah çıkınca topukladım.

• +7 Cleverları 5m,5m,5m,50 mden koyardık. Alınırdı adamlar ne söverdi be. O paralarla rebirth shard aldıydık iki ele de 1 haftaya kalmadan karakter soyulmuştu
  • Ultima online oynayan varmı bilmiyorum ama oyunda Provocate diye bir skill vardı. Mezarlık veya guard zone dışında gezenlere etraftaki canavarları provoke edip saldirmalarini sağlardim. Ölenlerin üstündeki eşyaları çalıp Teleport olup kaçmak gibisi dd yoktu :)

• hey seni çılgın neden oraya işedin?bilmem burası tuvalet değil mi?
  • Bf3 de makineli tufekle ucan jetin pilotunu vurmustum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.