Şimdi Ara

Telefon Tavsiyesi Help meee!!!;)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şimdiden tüm yardım eden arkadaşlara çok teşekkürler lafı dolaştırmıyım direk konuya giriyorum:

Arkadaşlar ben üniversitesi öğrencisiyim.Sürekli internetten konulara bakıp o anda araştırmam gereken şeyler oluyor.şu an ace s5830i var.İnternette gir yokmenü açılsın yok o site açılsın derken çok vakit gidiyor.Bu konuda arayüzü hızlı bir telefon istiyorumRam inin yüksek olması bu konuda iyi olacaktır galibaBir program açıkken diğer programa hızlı geçmesini istiyorum.Pdf formatında dosyalara bakıyorum.Ekranı geniş olması benim için iyi olacaktır.diğer bir istediğim özellik ise ses.Müzik dinlemeyi seven biriyim.Ne kadar iyi olursa benim için o kadar iyi olur.Şarj konusuda benim için önemli.Oyun falan önemli değil.Olmasada olur.birde arada okuldayken 50 dklık bir dizi bölümü izleyebilirsem şarjı bunu kaldırırsa güzel olur.
    Ayrıca diğer merak ettiğim bir konuda telefonda 4g desklememesi çok sorun oluşturur mu?
    Arkadaşlar okudumda sanki evlenme programında talip arayanlar gibi olmuş:))Gönül isterdi çat parayı yapıştırıp note 4 almak ama hayal şu an benim için.Yardımcı olursanız bir fikir verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thepunisher38 -- 19 Aralık 2014; 23:30:41 >

• Bütçe nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • butcem belli degil su anda para biriktirecegim istedigim telefona gore.

• Bütçeyi bilseydik daha çok yardımcı olurduk. Benim tercihim büyük ekrandan dolayı zenfone 6 olabilirdi sanki hocam. Üniversite öğrencisine daha fazla para vermek koyabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: sercandk

Bütçeyi bilseydik daha çok yardımcı olurduk. Benim tercihim büyük ekrandan dolayı zenfone 6 olabilirdi sanki hocam. Üniversite öğrencisine daha fazla para vermek koyabilir

Kardesim zenfone aklimda .Ces 2015 i bekliyorum.Zenfone 5.5 i bekliyorum nasil oldugunu gormek icin.Gonlumde note 3 var ama pahali benim icin.Asus u da nasil oldugunu bimemem servisinin nasil oldugunu bilmemem ayricada bataryasinin sabit olmasi beni dusunduruyor.Bir telefonda 4g ozelligine cok dikkat etmelimiyim onuda bilmiyorum.

Butce konusunada gelirsek kardesim.Simdi yemeyip icmeyi note 3 icin para biriktirsem bana zenfone dan ne kadar cok yarar verecegi konusunda fikrim yok.Yalnizca internetten arastirdigim bilgiler.Zenfone hakkinda pek fikrim de yok elime alip kullanmadigim icin hic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thepunisher38 -- 20 Aralık 2014; 9:35:06 >

• Bence Note3 neo ya bi bakın derim,şarj konusuna da gayet başarılı bi cihaz,s pen özelliği işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.tlfon vatan bilgisayarda 1299 tl,paralel ithalat 1000 tlye bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: thepunisher38

quote:

Bütçeyi bilseydik daha çok yardımcı olurduk. Benim tercihim büyük ekrandan dolayı zenfone 6 olabilirdi sanki hocam. Üniversite öğrencisine daha fazla para vermek koyabilir

Kardesim zenfone aklimda .Ces 2015 i bekliyorum.Zenfone 5.5 i bekliyorum nasil oldugunu gormek icin.Gonlumde note 3 var ama pahali benim icin.Asus u da nasil oldugunu bimemem servisinin nasil oldugunu bilmemem ayricada bataryasinin sabit olmasi beni dusunduruyor.Bir telefonda 4g ozelligine cok dikkat etmelimiyim onuda bilmiyorum.

Butce konusunada gelirsek kardesim.Simdi yemeyip icmeyi note 3 icin para biriktirsem bana zenfone dan ne kadar cok yarar verecegi konusunda fikrim yok.Yalnizca internetten arastirdigim bilgiler.Zenfone hakkinda pek fikrim de yok elime alip kullanmadigim icin hic

Hocam şöyle söyleyeyim. Yaklaşık 1 aydır zenfone 5 kullanıyor ablam yani bende kullanıyorum. Telefonda en küçük kasma bile yok çok stabil ve arayüz çok iyi. Fakat zenfone 5 in Bataryası çok iyi değil ondan dolayı zenfone 6 yi önerdim. Daha fazla verip note 3 ile arasında performans farkı çok yaşar misin bilemem ama ben bir telefona 1000 liradan yüksek vermeye pek sıcak bakmıyorum. Hele ki günümüzde discovery ile başlayan az fiyata yüksek performans veren cihazlar olunca.

Zenfone 6 özellikle 1000 lira üzerindeki cihazlara çok iyi kafa tutuyor. Benim seçimin o olurdu. Bu arada bence 4g çok da seciminizi etkilemesin. Şuan 3g çok yeterli bir teknoloji ve ülkemizin herhangi bir altyapısı olmadığı için en az 2 - 3 yıl 4g yaygin olarak kullanılmaz. Benim görüşüm bu yönde.

• quote:

quote:

quote:

Hocam şöyle söyleyeyim. Yaklaşık 1 aydır zenfone 5 kullanıyor ablam yani bende kullanıyorum. Telefonda en küçük kasma bile yok çok stabil ve arayüz çok iyi. Fakat zenfone 5 in Bataryası çok iyi değil ondan dolayı zenfone 6 yi önerdim. Daha fazla verip note 3 ile arasında performans farkı çok yaşar misin bilemem ama ben bir telefona 1000 liradan yüksek vermeye pek sıcak bakmıyorum. Hele ki günümüzde discovery ile başlayan az fiyata yüksek performans veren cihazlar olunca.

Zenfone 6 özellikle 1000 lira üzerindeki cihazlara çok iyi kafa tutuyor. Benim seçimin o olurdu. Bu arada bence 4g çok da seciminizi etkilemesin. Şuan 3g çok yeterli bir teknoloji ve ülkemizin herhangi bir altyapısı olmadığı için en az 2 - 3 yıl 4g yaygin olarak kullanılmaz. Benim görüşüm bu yönde.

tamam kardesim cok tesekkur ederim.Zenfone 5.5 i gorup sonra karar verecegim.Zenfone 6 ya da 5.5 aklimdaki telefonlardan ikisi olacak.Medimarkt a gittim elime alip incelemek icin telefon yoktu.Alip bir kurcalarsamda kararimda etkili olacakdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

Bence Note3 neo ya bi bakın derim,şarj konusuna da gayet başarılı bi cihaz,s pen özelliği işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.tlfon vatan bilgisayarda 1299 tl,paralel ithalat 1000 tlye bulabilirsiniz.

Cok tesekkurler fikriniz icin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

tamam kardesim cok tesekkur ederim.Zenfone 5.5 i gorup sonra karar verecegim.Zenfone 6 ya da 5.5 aklimdaki telefonlardan ikisi olacak.Medimarkt a gittim elime alip incelemek icin telefon yoktu.Alip bir kurcalarsamda kararimda etkili olacakdir.

İstanbul da yasiyorsaniz ben zenfone 5 alırken ablama tüm teknoloji mağazalarnı aradım anadolu yakasındaki bir tek Bostancı vatan Bilgisayar da vardı ve hem de her renkte bence bir arayıp sorun ve gidip inceleyin derim.

• Lg G2 32 gb alabilirsin 1200 lira sanırım fiyatı. Hem ekranı büyük hem hızlı bir cihaz.
  • işlemci çok önemli değilse note 3
  • G2,helede performansla birlikte bataryada isteniyorsa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.