Şimdi Ara

yurtdışı alışveriş siteleri hakkında yardım edermisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ALİEXPRES SİTESİNDEN LG G2 MİNİ SATIN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM 160 DOLAR satılyor ORJİNAL MİDİR YOKSA REPLİKA MI. BU SİTE GÜVENİLİR Mİ GELEN ÜRÜN ORJİNAL ÇIKMAZSA İADE EDEBİLİRMİYİM. KONU HAKKINDA UZAN ARKADAŞLARDAN YARDIM İSTİYORUM

• HAKAN850 H kullanıcısına yanıt
    Orijinal dahi olsa kargo yoluyla Türkiye'ye telefon getirmek yasak, gümrükte yakalanır ve doğrudan geldiği ülkeye geri gönderilir. Paranı geri almak için takla üstüne takla atmak zorunda kalabilirsin. Sinir hastası olmak istemiyorsan deneme.
  • Arkadaş bahsetmiş ona ek olarak gümrüğe takılan telefonlar bazen geri gönderilmeyebiliyor yani karşı taraftan para iadesi de alamıyorsun
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    ÖNCE BELÇİKAYA GÖNDERECEĞİM DAHA SONRA PASAPORTla TÜRKİYEYE getirmeyi düşünüyorum
    Almayı düşündüğün telefonun linkini atarsan bakabiliriz. Aliexpress'te güvenilir satıcılar olduğu gibi, güvenilir olmayanlar da var. Bir de sürekli büyük harfle yazmak internet adabına aykırıdır, bağırmak anlamına gelir. Buna dikkat ederseniz iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 19 Aralık 2014; 22:58:37 >
    Satıcı genel olarak güvenilir görünüyor. Yalnız iade her zaman zordur, bunu da göz önüne almak gerekir.

Almadan önce Belçika'nın gümrük mevzuatını da araştırın, büyük ihtimalle gümrük vergisi keseceklerdir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.