Şimdi Ara

samsung galaxy note 4 mü iphone 6 mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2000-2300 tl arası farklı tavsiyeler de olur

• ben iphone 6+ alırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cebimde 2300lira olsa z3,ama bunlar arasinda olacaksa da kronık sorununa ragmen note4 alirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 20 Aralık 2014; 9:18:53 >
  • Hocam öncelikle iOS mu Android mi ona karar verin bence. Ben Android kullandıgimdan dolayı note 4 ü seçerdim. iOS çok basit ve kapalı bir kutu gibi geliyor kısa sürede sıkılıyorum elime bir iphone aldığımda, ondan dolayı note 4. Ama sizin tercihiniz bence öncelikle platformu seçin Android mi iOS mu?

• ceteli C kullanıcısına yanıt
    bende ip6+ alırdım
  • sercandk kullanıcısına yanıt
    ben android tercih ederim ama özellikle samsunglarda android git gide kasıyor diye şikayetler duydum alacağım telefonon bana en az 3,5 yıl yetmesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceteli

ben android tercih ederim ama özellikle samsunglarda android git gide kasıyor diye şikayetler duydum alacağım telefonon bana en az 3,5 yıl yetmesi lazım

Hocam evet touchwizin şişmesinden bahsediyorsunuz. Hocam onu 3gb ramli snapdragon 805 işlemcili note 4 de yaşamazsınız. Telefonun şişmesi evet arayuz den kaynaklanıyor ama Android işletim sistemininde bunda payi var. Kullandıkça hantallasiyor malesef. Son olarak note 4 çok rahat 3 seneyi götürür hocam bu seviyedeki diğer Android cihazlarla beraber.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note4ler sorunlu ip6 alin.

• sercandk kullanıcısına yanıt
    karar verdim note 4 alıcam.Ama inşallah pişman olmam
  • quote:

karar verdim note 4 alıcam.Ama inşallah pişman olmam

Umarim sorun yaşamazsınız. Şimdiden hayırlı olsun

• note 4'lerin kasasında açıklık, şebeke problemi, gece çekimlerinde fotoğraflarda yüksek oranda noise ve ışıkları patlatma, hikayeden konulmuş ancak görevini yapmayan video için OIS'i, aktif çalışmayan parmak izi sensörü ve diğerleri, yüklü web sayfalarında aşağı doğru scroll yaparken takılma, bazen uygulamalar arası duraklamalar, aktif kullanımda ise 6+'a göre daha çabuk tükenen bataryası, ahize sesinde yankılanma vs sorunları var

buna rağmen alıyorsan be diyeyim sormana gerek yok kendi düşen ağlamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi over and under -- 28 Aralık 2014; 17:11:18 >
  • quote:

2000-2300 tl arası farklı tavsiyeler de olur

Z2 al, artan paraya uludağa tatile git...
  • Kardeş boşver sen forumu note 4 al. Arkadaşlarım var kullanan hiçbir sorunları yok. Hatta note 3 kullanan var o bile iyi bence paran daha azsa note 3 te olur, eğer ekranı biraz daha küçük( bana göre mükemmel oranda) olsun dersen alphayı bi gör derim,

• İp6

• quote:

Orijinalden alıntı: over and under

note 4'lerin kasasında açıklık, şebeke problemi, gece çekimlerinde fotoğraflarda yüksek oranda noise ve ışıkları patlatma, hikayeden konulmuş ancak görevini yapmayan video için OIS'i, aktif çalışmayan parmak izi sensörü ve diğerleri, yüklü web sayfalarında aşağı doğru scroll yaparken takılma, bazen uygulamalar arası duraklamalar, aktif kullanımda ise 6+'a göre daha çabuk tükenen bataryası, ahize sesinde yankılanma vs sorunları var

buna rağmen alıyorsan be diyeyim sormana gerek yok kendi düşen ağlamaz

Ok diger yerde sana sormustum ama simdi burda kismen anladim senin iade olayini sanki.

Cidden note4ler sorunlu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.