Şimdi Ara

23-24 bin TL'ye HB araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maksimum 120 bin km'de 2006 model üstü hangi araçlar alınır? Biraz araştırdığımda bu aralığa genelde punto'lar düşüyor fakat araç konusunda pek bir bilgim yok, kronik problemleri var mıdır?. Bunun dışında 207, fiesta, C4, swift, getz için ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Harry_Kewell

Maksimum 120 bin km'de 2006 model üstü hangi araçlar alınır? Biraz araştırdığımda bu aralığa genelde punto'lar düşüyor fakat araç konusunda pek bir bilgim yok, kronik problemleri var mıdır?. Bunun dışında 207, fiesta, C4, swift, getz için ne dersiniz?

2009,2010 Corsa alınabilir.
  • Çevremdeki Punto sahiplerinden kronik sorun duymadım. Sorunda çok çıkarmıyorlar. Fiat diye bazen beğenmemezlikler oluyor.

Ancak corsa'sı olanlardan kronik sorunlar duydum. Tesadüf müdür bilmem ama uzak durmak lazım.

Fiesta'da güzeldir bulabilirsen.

Diğer markalar konusunda pek bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

quote:

Maksimum 120 bin km'de 2006 model üstü hangi araçlar alınır? Biraz araştırdığımda bu aralığa genelde punto'lar düşüyor fakat araç konusunda pek bir bilgim yok, kronik problemleri var mıdır?. Bunun dışında 207, fiesta, C4, swift, getz için ne dersiniz?

24bine corsa bulmak zor

Punto dış tasarım olarak daha iyi gibi ama iç tasarım maalesef vasat marka takıntım yok fakat problemli bir araç almak istemem, mesela megan 2'lerde direksiyon problemi var diye forumlarda yazılıyordu ama tabi birazda şans işi @bizimcity

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

quote:

24bine corsa bulmak zor

• Ibiza punto

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • getz konusunda önerileriniz nedir? genelde hep bi olumsuz yorumlar var.
  • quote:

getz konusunda önerileriniz nedir? genelde hep bi olumsuz yorumlar var.

getzlerin iç hacmi de küçük kendi gibi, bende corsa var iç hacmi çok geniş,

yeni model corsa var 2008 twinport onu neden düşünmüyorsunuz klima çift airbag.

honda city olabilir tipi bence estetik değil ama iç hacmi bagajı çok geniş ve az yakıyor hepsi 2004 üzeri.

clio symbol, renault megane
  • maalesef sedan araç düşünmüyorum, corsa olabilir ama bu fiyata bulunan araçlar genelde sıkıntılı araçlar. 26-27 bin vermedikten sonra temizini bulmak zor gibi
  • Bu araç bu fiyata var yok değil ama bunların düşük kmlilerinde boya ve değişen olabilir. Boyayı aracı düşünen arkadaş takmıyorsa kafasına tamam onun haricindengösterdiklerinin km çok yüksek şirket arabası mı mübarek 5-6 yaşında araba o kmdeyse fazla arkadaş zaten 120 bini geçmesin demiş o ilanda geriye kalanlarında temiz olma ihtimali düşükse bu aracı zor alır. Ama temizde illaha aradın mı bulunur diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.