Şimdi Ara

Ünide okuyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kolay gelsin arkadaşlar üni okuyorum mühendislik 2. sınıfım 2 sene once 45000 ile yerleşmiştim tekrar hazırlanacagım sınaca yazın 3-5 bişey bakmıştım zaten mühendislik okudugum için de lys mat - fizik in gerektiğinden fazla içerisindeyim sizde bu kadar surede ilk 30000 olma ihtimalim nedir. kendi evim ve kaynaklarım var o konuda sıkıntı yok ozel ders alabilecegim hocalarım da var.

Sizce ciddi anlamda çalışmayla olabilir mi ?

• ilk10 bin olur bence iyi çalışırsan okulu bırakman gerekşr tamamen aklın orada kalmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayykko

ilk10 bin olur bence iyi çalışırsan okulu bırakman gerekşr tamamen aklın orada kalmayacak

hocam okul konusunda hiç sorunum yok diyebiliriz haftada sadece 2 gün devam zorunlulugum var. ciddi anlamda motivasyona ihtiyacım var yorumun için teşekkürler
  • geçen sene ben okulla birlikte çalışmıştım 24 bin yapmıştım mf3 te bırakmadığıma pişman oldum şimdi tamamen bıraktım tekrar giriyorum o yüzden dedim yani okulda kalmasın aklın diye. çok daha iyi yapabilecekken başarını düşürüyo.çok rahat yapılır ilk 30 bin merak etme rahat ol başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayykko

geçen sene ben okulla birlikte çalışmıştım 24 bin yapmıştım mf3 te bırakmadığıma pişman oldum şimdi tamamen bıraktım tekrar giriyorum o yüzden dedim yani okulda kalmasın aklın diye. çok daha iyi yapabilecekken başarını düşürüyo.çok rahat yapılır ilk 30 bin merak etme rahat ol başarılar

cansın can adamsın
  • Hottez Horde kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.