Şimdi Ara

GTA V'te Artık Ağaçlar Rüzgarda Gerçekçi Bir Biçimde Sallanıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Grand Theft Auto V'in güncellemeleri devam ediyor. Oyunun Xbox One ve Playstation 4 için gelen yeni güncellemesiyle birlikte ağaçlar rüzgarda gerçekçi bir biçimde hareket ediyorlar. aşağıdaki videoda bunu net bir şekilde görebilirsiniz.

• uu beybe yeni nesil bu işe yarıyor işte!

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Adamlar oyunu çıkardık zaten alan aldı demiyor hala geliştirmeye çalışıyor . Rockstar'ın bu yönünü seviyorum . Başka firma olsa bunu dlc ye ekleyerek para ile satardı .

• helal olsun demekten bıktıracaklar :D

• BorgaXxX kullanıcısına yanıt
    Yok artık diyecektim ama Rome II kan efektinin parayla satıldığını hatırlayana kadar
  • Kan efekti olayı başka, PEGI'ye takılmamak için o. Yaş sınırını olabildiğince aşağıda tutmak için yani. Biraz pahallıydı orası ayrı tabi. Rockstar zaten hep özenmiştir yaptığı şeylere zaten oyun planlarının çok daha uzun olduğunu düşünüyorum ben özellikle yeni eklenebilecek çok içerik ve dlc var. Koskocaman bir dünya var. Yaptıkları her yenilik yatırım aslında.

• ps3 ve xbox 360 ta bile vardı zaten 4te olmaması saçmaydı

• sanirim bsc haber bulamamış ağaçları haber yapmış.Gerçekten şimdiye kadar gördüğün en iyi rügzar effekti işte yeni nesil budur dedirtiyor.

• Next-Gen ağaçlar vay be! The Vanishing of Ethan Carter bu konuda çok başarılıydı. Ağaçların, bitkilerin sallanması çok gerçekçiydi. Oyunu oynamayan varsa kesin oynasın. Adeta sanat eseri. Grafikler, müzikler, (özellikle tema müziğini dinlemenizi tavsiye ederim adı Ethan's Theme) hikaye. Her şey çok iyiydi. Ayrıca Türkçe yaması da var. Bir de oyunu oynayacaklara tavsiye vereyim. Yolunuza çıkan her bulmacayı çözün yoksa oyun bitmiyor. Bunu sonra çözerim demeyin. Steam'de 25 lira. 25 liranın hakkını kesinlikle veren bir oyun.
  • Helal R

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • o kadar yeşillikten sonra gta 6 da pikniğede gideriz artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

Adamlar oyunu çıkardık zaten alan aldı demiyor hala geliştirmeye çalışıyor . Rockstar'ın bu yönünü seviyorum . Başka firma olsa bunu dlc ye ekleyerek para ile satardı .

Ghosts'a kurt köpeği eklediler onu da parayla sattılar ve alan malları gördükçe gülüyorum. Ciddi ciddi multiplayer'da köpek dlc'sini para verip alanlar var, buna inanabiliyor musun? Onu da geçtim oyuna köpek dlc'si eklendi lan! Şaka gibi. :D Demek ki R gibi oyuna ekosistem fiziği ekleseler 100 liraya satarlar. Zaten oyun çıkmadan önce oyundaki obje geometrisiyle övünen adamlardı. Sanki 10 yıldır yokmuş gibi konuşuyorlardı.

• işte kendi oyununu desteklemek budur. adamlar parayı kırdım yeter bana demiyor çalışıyor olsun gene menfaatleri için ama oyuncuyu da sonuna kadar düşünüyorlar. yani şimdi gta baştaki gibi kalmş olsaydı hiç bi yenlk gelmemş olsaydı dlc vs. oyun ciddi anlamda unutulmuş bir oyun olabilirdi oyuna cıkcak dlc ler öyle bir reklam ediliyorki elindeki oyunu sanki daha önce oynamamş gibi oluyorsun :) mesela şu soygun dlc si oyuna tekrardan can vericek ki oyun hala cap canlı.

• işte kendi oyununu desteklemek budur. adamlar parayı kırdım yeter bana demiyor çalışıyor olsun gene menfaatleri için ama oyuncuyu da sonuna kadar düşünüyorlar. yani şimdi gta baştaki gibi kalmş olsaydı hiç bi yenlk gelmemş olsaydı dlc vs. oyun ciddi anlamda unutulmuş bir oyun olabilirdi oyuna cıkcak dlc ler öyle bir reklam ediliyorki elindeki oyunu sanki daha önce oynamamş gibi oluyorsun :) mesela şu soygun dlc si oyuna tekrardan can vericek ki oyun hala cap canlı.
  • Diğer firmalar bozuk oyunlarını düzeltmek için bir türlü güncelleme yayınlamaz iken gerçekten Rockstar takdir edilesi bir firma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speederly

işte kendi oyununu desteklemek budur. adamlar parayı kırdım yeter bana demiyor çalışıyor olsun gene menfaatleri için ama oyuncuyu da sonuna kadar düşünüyorlar. yani şimdi gta baştaki gibi kalmş olsaydı hiç bi yenlk gelmemş olsaydı dlc vs. oyun ciddi anlamda unutulmuş bir oyun olabilirdi oyuna cıkcak dlc ler öyle bir reklam ediliyorki elindeki oyunu sanki daha önce oynamamş gibi oluyorsun :) mesela şu soygun dlc si oyuna tekrardan can vericek ki oyun hala cap canlı.

kardeş güzel gidiyodun da "menfaatleri için çalışıyorlar" kısmı nedir yani salak değiller herhalde :)

• Güncelledim oyunu ps4'te. Anti-alising i bir tik indirmisler sanki. Arabaya biner binmez tirtiklanmalar gozume carpti ,oyun akici. Keza efekt güzel olmus.

• Rüzgar fizikleri artık her oyunda var ve olması gereken birşey.
  • Çok gerçekci ağalar, sular, yollar ve hayatta yapamadığımız, yapmak istediğimiz her şeyi barındıran GTA serisinin ileride daha da üst boyuta çıkıp, Sims stiline dönüp, iş bulmak, arkadaş edinmek, manita tavlamak ve aile kurmak gibi yamalar ile belki de cinsel içerikli detaylarla da desteklenip (!) tamamen yürümek, gezmek, çiftleşmek gibi eylemlerimizi reel olarak bırakıp tümüyle GTA evreninde hayat bulmamızı sağlarlar ise hiç şaşırmam.

• Bence asıl bomba GTA4 teki EFLC gibi bi paket yayınlarsa olur. Çünkü baştan bi hikaye güzel olur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.