Şimdi Ara

Sony'nin sızan dökümanlarında Xperia Z4 izleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony'nin sızan dökümanlarında Xperia Z4 izleri

Sony'nin bir süredir başının dertte olduğu hackler grubu filmlerden sonra önemli şirket bilgilerini de sızdırmaya başladı. Bunlardan en önemlileri Bond Spectre film senaryosu ve filmde kullanılacak Xperia Z serisi akıllı telefonun çizimleri oldu.

Sony Pictures başkan yardımcısı George Leon tarafından başkan Michael Lynton'a gönderilen maillerde filmde Daniel Craig'in kullanacağı akıllı telefon ile ilgili bazı bilgiler yer alıyor. Model dördüncü nesil Xperia Z olarak adlandırılmış. Xperia Z4 yanında başka Z4 türevlerine de yer verileceği açıklanmış.

Xperia Z4'ün ilk tasarım örnekleri olduğu düşünülen görsellerde cam kaplama ve yuvarlatılmış köşe tasarımının devam ettiği görülürken, genel görünümün göze daha hoş geldiği dikkatlerden kaçmıyor. Ancak bu tasarım sadece filme mi özel olacak yoksa nihai sürümde mi bu şekilde gelecek bilinmiyor. 

Maillerde telefonların Mayıs ve Kasım aylarında piyasada olacağına vurgu yapılmış. Bu da CES 2015 fuarında Xperia Z4 ve Xperia Z4 Compact'ın tanıtılacağını ancak en erken Mayıs ayında piyasaya çıkacağı ihtimalini doğuruyor. Xperia Z4 Ultra ise muhtemelen IFA 205 fuarında tanıtılacak ve Kasım ayında satışa sunulacak. 

Bununla birlikte Daniel Craig'in Xperia Z4 kullanması karşılığında yaklaşık olarak 5 milyon dolarlık bir ücret daha alacağı konuşuluyor. Ayrıca sınırlı üretim bir Bond telefonu için de 1 milyon dolarlık bir lisans ücreti ayrılmış. Tanıtılmasına az bir süre kalan yeni nesil Xperia akıllı telefonları ile ilgili elimize bilgiler geçtikçe paylaşmaya devam edeceğiz. 

• Z3 alanlar yandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzülüyorum ya Sony é.

• Adam hem telefonu kullanıyor hem 5 milyon $ para alıyor.

• z4ultra bu tasarımla ve 6' inç ile gelsin bence o zaman satar.

• SONY pictures'ın sızan filmlerini pişmanlıkla izliyorum.

• tamamen sahte
    üst ve alt kısmı ilk z hoparlörleri gibi yan z3 gibi yapılmış.
    ekranda üst kısımda taaa jb den kalma ui var pil göstergesine bakın dik duruyor.
    ayrıca ps artık olmayacaktı o da var
    yanı fake yani sahte.....
  • Zaten bütün telefonlarının tipi aynı , sızmasa da 10 dakikada çizerim kalemle .
  • Bir defada süpriz olsun gelmesin üst seviye cihazı.

• ekran kasa oranını yükseltsinler yeterli... zl serisindeki gibi olsun.. compact versiyonu full hd olsun.. yoksa aynı şeyleri tekrarlayıp durmasınlar..

• Z3 alanlar harbiden bir boşluğa düşecek. Z2 ile aynı, Z4 ile uçuk fark olacak.
  • umarım ekran fazla büyümez

• Xperia Z 4. jenerasyon denmiş, Z4 5. jenerasyon oluyor yanlız... Z,Z1,Z2,Z3 ve Z4...

• ben tasarımı beğendim açıkçası .
  • Aynı telefon nasıl sızdırılıyorsa..

• Açıkçası kasa ekran oranının ZL modellerinde olduğu gibi ve 810soc kullanmadığı sürece ben Z3 alanların fazla bir şey kaybettiğini düşünmüyorum.Beni bu telefonda en çok ilgilendiren kamera sensörü.Zira ilk Z modelinden itibaren aynı modül üzerinde dönüp durdular ama genede Sony sensörerini kullanan Samsung dan daha iyi bir iş çıkaramadılar.Bu yüzden ois'li imx230 benim için çok önemli.
    Bu arada Samsung'da boş durmuyor.Arka Dış kaplama aleminyum ve ön taraf corning gorilla 4 ile geliyor.Aşağıda verdiğim sitenin sızıntıları genelde gerçek çıkar.
    http://www.nowhereelse.fr/samsung-galaxy-s6-coque-metallique-103469/

Bu yıl 20nm 64 bit yılı olacak.Üst seviye modellerde bunun altında telefon almayın.

Saygılar,
    Birkan Bilen

• Hala z2 ile z3 ayni sanan canlilar var.

• Z3 alanlar neden yanmış oluyor onu idrak edemedim.
    Z4 çıkınca Z3 desteği falan kesiliyor olmalı.
    Ne bileyim Sony adına çalışan birileri gelip elinde Z3 olanların telefonuna zarar mı veriyor yoksa.
    Belkide egolarını " en yeni model bende " diye telefon ile tatmin eden zavallıcıklar için sadece kötü bir durumdur.
    3 ay önce i6 çıktı ben 5s'imde hiç bir değişiklik görmüyorum ilk gün aldığımda neler yapabiliyorsam aynısını yapabiliyorum henüz kendi kendine hırsından patlamadı telefon.

• z,z1,z2,z3
    bu muhabbeti gerçekten anlamıyorum niye z3 alan boşluğa düşşün?
    sony alanlar, bilinçli kullanıcılar yada forumlara takılanlar zaten onlar bilir eskiden beri yılda 2 üst düzey cihaz çıkaracağını.
    ha gezerek öylesine alanlarda zaten bırak üst seviyeyi güncelleme bile yapmaz telefon sadece internet ve mesaj vs .... kullanır.
    2015 de tek olacak dediler.
    şimdi ben z kullanıyorum aaa z3 çıktı bittim ne yapacağım mı demeliyim.
    2013 de çıktı cihaz ve 4.4.4
    2 sene sonra 5.0 gelecek ha gelmezse ne olur onu anlamıyorum.
    ben memnun olduktan sonra ne önemi var.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.