Şimdi Ara

Luciano Vietto

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu adama dikkat edin 1-2 sene içinde çok önemli bi takıma gidicek
    çok süratli akıllı çok iyi şutlar çıkarıyor
    bu sezon 10 gol 6 asisti var.

• A. Madrid'e güzel gol attı. Ama konunun neden GS forumunda açıldığını anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arda gs da diyebilirmiyiz)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hani bizim profesyonel scout ekibimiz varya ontivero yu fln biyerlerden gördüler bunuda görürler belki :)
  • Viettoyu 2-3 sene önce yazsan tamam da şimdi yazmanın mantığı yok şuan gayet tanınmış bir oyuncu sezon sonu büyük takıma gitme ihtimali çok yüksek 8-12M€ arası gider...
  • Vietto'yu FM oynayanlar biliyordur zaten Ama ben de neden buraya açıldığını anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

Vietto'yu FM oynayanlar biliyordur zaten Ama ben de neden buraya açıldığını anlamadım.

Fm 14'te Gs'ye alıyordum , coşuyordu. Sonra teklifler gelince takımdan gitmek istiyor ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

Vietto'yu FM oynayanlar biliyordur zaten Ama ben de neden buraya açıldığını anlamadım.

Fm 14'te Gs'ye alıyordum , coşuyordu. Sonra teklifler gelince takımdan gitmek istiyor ama.

FMRTE ile sadakatı ve karakteri yükselt hiç bir şey olmaz.

• Konu buraya neden açıldı diyenler saf rolüne mi yatıyor adam acaba biz alabilir miyiz niyetinde açmıştır başka ne olacak Villarreal'e helal olsun diye olacak değil ya.

Konuya gelince İspanya gibi bir ligte 10 gol 6 asist ile oynayan oyuncuyu almak zor be hocam.
  •  Luciano Vietto

Luciano Vietto
  • tebrik etmek lazım hocam :=)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.