Şimdi Ara

Galaksi S5 Alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar s5 almayı düşünüyorum cihazı kullananlar daha iyi bilirler kronik bir problemi varmı arıza veren bir yeri varmı cihazın eksileri artıları nelerdir tavsiye edermisiniz

• Ben s5 kullaniyorum telefonumdan gayet memnunum bazen kamerasi kotu cekim yapiyor bazende iyi cekim yapiyor hic belli olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gördüğüm şunlar

Kamerası doğru ışık altında güzel karanlık ortamda ise biraz kötü.

Şarj durumu fena değil

Arkadaş alalı 3 ay olmadı hafif donmalar yaşanıyor bazen

• s5 gereksiz izellikleri barindiran ve abartilan bir cihaz olmus . 1350 tlye g3 32 gb satiliyorken baska cihaz almak gereksiz masraftan oteye gitmez. g3 s5 i ezer. nite 4 ile z3 ile kapisir. ama fiyatlarina bakicak olursak kesinlikle g3 32 gb suan piyasanin fiyat performans kralı

• S5 zoom yapinca goruntu bulaniklasiyor eskiden zoom yapinca baya netti nasil eski haline getirebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: İLBERORTAYLI-

Arkadaşlar s5 almayı düşünüyorum cihazı kullananlar daha iyi bilirler kronik bir problemi varmı arıza veren bir yeri varmı cihazın eksileri artıları nelerdir tavsiye edermisiniz

İlber Hocam Size S5 değil Note 4 daha iyi gider şuan için. Ama s5 de iyi cihaz. 5 ay kullandım 1 kez kapanıp açıldığını görmedim yada başka bir şikayetim olmadı cihazda.
  • İphone 5 ten note 3 e geçtim beğenmedim kasılmalar donmalar çok oluyor ve elime sığmıyordu note 3 le s5 takası yaptım gerçekten çok güzel telefon ele tam oturuyor ve renkleri note 3 den çok daha canlı şarjıda note 3 göre çok daha iyidir kısacası iphone kadar stabil ben memnunum şuanlık tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diego10ribas

s5 gereksiz izellikleri barindiran ve abartilan bir cihaz olmus . 1350 tlye g3 32 gb satiliyorken baska cihaz almak gereksiz masraftan oteye gitmez. g3 s5 i ezer. nite 4 ile z3 ile kapisir. ama fiyatlarina bakicak olursak kesinlikle g3 32 gb suan piyasanin fiyat performans kralı

G3 modeli şarj konusunda G2 kadar başarılı değil deniyor. Sıkıntı varmış.
  • bende s5 kullanıcısıyım bi sorum olucak , çektiğim bir fotoğrafı zoom yapınca görüntü gayet net oluyordu şimdi ise görüntü bulanıklaşıyor nasıl düzeltebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metafest

quote:

Orijinalden alıntı: diego10ribas

s5 gereksiz izellikleri barindiran ve abartilan bir cihaz olmus . 1350 tlye g3 32 gb satiliyorken baska cihaz almak gereksiz masraftan oteye gitmez. g3 s5 i ezer. nite 4 ile z3 ile kapisir. ama fiyatlarina bakicak olursak kesinlikle g3 32 gb suan piyasanin fiyat performans kralı

G3 modeli şarj konusunda G2 kadar başarılı değil deniyor. Sıkıntı varmış.

g2 den bir tık geride olduğu doğru. bataryasi 1-1.5 gün gidiyor. benim g2 ise 1.5-2 gün gidiyordu. 1 günü kesinlikle rahat çıkartıyor g3 32 gb kullaniyorum cok memnunum bugünde 64 gb team marka glass 10 sd aldim. telefon canavar gibi calisiyor. sd ye tasinan butun programlar sd ye attim. şuan sorun yok. merak ettigin sormak istedigin birseyler varsa sorabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.