Şimdi Ara

Htc one m7 cıvadan çıktı yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben m7 alalı 1.5 sene oluyor nerdeyse.

- Önce kamera sorunları başladı, bildiğiniz gibi mor ekran.

- Daha sonra dış hoparlör sesi iyi azaldı.

- Kasası üstten açılmaya başladı

- Kulaklık girişi bozuldu

- Görüşmelerde ses çok az neredeyse duyamıyorum ve hoparlöre almak zorunda kalıyorum

- Dokunmatik ekranı sürekli gidip gelmekte

- Şarj olurken orjinal alet kullanmama rağmen orjinal şarj aleti takın uyarısı veriyor

- Pc ile bağlandığında pc telefonu görmüyor

- Ayrıca kulaklığı parçalandı

Kvk garantisi devam ediyor arkadaşlar. Biraz ben biraz htc nin kendinden kaynaklanan problemlerle telefonum kullanılamaz hale gelmek üzere

Kvk garantisinden en iyi şekilde yararlanarak nasıl adam edebilirim bu telefonu fikirlerinizi bekliyorum. Soygun yemek istemiyorum

• mert00yaz kullanıcısına yanıt
    başkan bunları bi kağıda yaz aynen götür servise ver kendin verirsen de ayrıca belirt. bu kadar basit
  • Usta fiyat falan çeker dediler bana. Mor kameraya para istemesinler falan dediler bilinçsizce gitme dediler
  • Benim de kvk bir defa kvk bir defa teleservice verdim ( kvk da oraya gonderiyor galiba ). Bence yollamalisin kisa sure icinde herseyini hallederler. Kameradan dolayi arka kasayi komple degistiriyorlar. Olmazsa beatsaudio yazisi silinmis falan dersin. Yurtici kargoya gidip verebilirsin direk. Ucretsiz kargo. Ben teleserviceden baya memnun kalmistim. Carsamba yollayip Cumartesi aldim

Herhangi bir fiyat istemezler. Şayet cikarsa bile garanti disi birsey yaptiysan veya kullanici hatasiysa. Kamera pembelesmesi falan bunlar direk ucretsiz yapilan seyler. Fiyat cikarsa bile sana sormadan asla yapamazlar. Rahat olsun icin en kisa zamanda teleservice e yolla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LityumBor -- 19 Aralık 2014; 1:59:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim dostum beats yazısı silinmesi gerçekten güzel fikir oldu . Arka kasada ezilmede mevcut bu sebeple değiştirmemezlik etmezler inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.