Şimdi Ara

The Bastard Executioner (2015) | 15 EYLÜL'DE YAYINDA | Sons of Anarchy'nin yapımcısından (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
6
Favori
3.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4-5 bölüm olsun, yorumlara bakarak başlayabilirim.
  • Sons of Anarchy'i bile 5. 6. bölümde mi ne bırakmıştım, bu dizinin imdbsi de çok düşük, başlanmaz herhalde.
  • herkesin zevki farklı ben beğendim ,,,
  • kötüleyici yorumları vardı.

sons of anarchy'e ilk 5 bölüm zor katlanmıştım, çünkü karışık geliyordu her şey anlamsız ve saçma geliyordu, öğrenip alıştığımda oturmaya başladı.

bu dizide daha 1. bölümde kurt sutter reisin ustalığını görüyoruz yine, olayları öyle bi kurgulamış ki herzaman ki gibi... efsane olmuş abi, daha ilk bölümden beni bağladıysa sonlarını düşünmek bile istemiyorum umarım kısa sürmez.

bu arada, soa kadrosundan ira lideri murhpy.. neydi adı unuttum o var. ilerleyen zamanlarda diğer kişilerde özellikle charlie eklenir gibime geliyor çünkü charlie king arthur'un çekiminde olduğundan meşgul şu sıralar.

tavsiye isteyenlere:başlayın beyler
  • Eğer ileride diziye Charlie,Ryan falan katılırsa başlarım ama şimdilik zor görünüyor ; hele ki bu tarz dizilerden pek haz etmeyen biri olarak. Yorumlar da baya kötü, en iyisi birkaç bölüm beklemek olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 22 Eylül 2015; 15:33:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. bölüm finali harika.
    abi adam kurt sutter ya, işin piri.

bu arada beyler facebook tr sayfası açılmış dizinin, güncel paylaşım yapıyorlar, beğenebilirsiniz sayfayı
    https://www.facebook.com/thebastardexecutioner1982
  • ilk bolumu indiriyorum, baya uzun sanirim ha 720p 4 gb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

ilk bolumu indiriyorum, baya uzun sanirim ha 720p 4 gb.

indirdiğin ilk bölüm değil ..

ilk 2 bölüm. 1:30 saat..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

ilk bolumu indiriyorum, baya uzun sanirim ha 720p 4 gb.

indirdiğin ilk bölüm değil ..

ilk 2 bölüm. 1:30 saat..

anladim 2 sinide izlemis oldum simdi hayet guzel basladi bence.
  • 3. izledim dun gece oturmaya basladi dizi.

burdaki yorumlara bakarak kotu bisey bekledim ama gercekten guzel derinligi olan bi dizi kurt sutter affetmez zaten izleyin derim.

Saraydaki olen baronun sag kolu sirri biliyo danisikli dovus yapiyo herifle, executioner in baroness in gozune fazla girmesi hosuna gitme kiskanc pislik cikari icin kardesini oldurttu zaten. Kate Sagali ilk defa gercek disi bir rolde gordum ama gercekten mukemmel yetenekli bi kadin, married with childrendan beri takipteyim. Zencinin musluman olmasi gizlice namaz kilarken cadiya yakalanmasi, akabinde cadinin kurandan ayetler okumasi hos olmus. zencinin karisi katledilirken musluman gibi dua ettigi dikkatimi cekmisti zaten.

• ingiliz kralının fransız aksanlı konuşması ne alaka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: N20

ingiliz kralının fransız aksanlı konuşması ne alaka?

bilgi olarak degil tahmin ediyorum britanyada kucuk fransiz derebeylikleride vardi onlarda bu azinliklardan biri diye dusunuyorum.

4. bolum bana bir kac bolum sonra kurt sutter etkisini iyice hissedecegimizi dusundurdu.

Kralin yardimcisi cok pis islere kalkti kral oldukten sonra baronnesi fln pazarlayip 2 kralligi birlestirmek istedi hatta baronnes sarayda yokken yapti tum bu oyunlar, bizim punisher in da basini yakicakti az daha. punisher in yeni karisi psikolojik rahatsiz resmen onceki kocasini hatirlamiyo hatta cocuga iskence yapiyo hayatlari onceki gibi olsun diye. ormandaki arkadaslari yakalandi bakalim nasil kurtaricak onlari caktirmamasi lazim.bu cadininda icinde bulundugu din orgutu nasil bisey uyeleri yakalaniyo ama agzindan laf alamiyolar o gizli dili cozmeye calisiyolar krallar ayrintilari goruruz sonralarda.

• quote:

quote:

ingiliz kralının fransız aksanlı konuşması ne alaka?

bilgi olarak degil tahmin ediyorum britanyada kucuk fransiz derebeylikleride vardi onlarda bu azinliklardan biri diye dusunuyorum.

4. bolum bana bir kac bolum sonra kurt sutter etkisini iyice hissedecegimizi dusundurdu.

Kralin yardimcisi cok pis islere kalkti kral oldukten sonra baronnesi fln pazarlayip 2 kralligi birlestirmek istedi hatta baronnes sarayda yokken yapti tum bu oyunlar, bizim punisher in da basini yakicakti az daha. punisher in yeni karisi psikolojik rahatsiz resmen onceki kocasini hatirlamiyo hatta cocuga iskence yapiyo hayatlari onceki gibi olsun diye. ormandaki arkadaslari yakalandi bakalim nasil kurtaricak onlari caktirmamasi lazim.bu cadininda icinde bulundugu din orgutu nasil bisey uyeleri yakalaniyo ama agzindan laf alamiyolar o gizli dili cozmeye calisiyolar krallar ayrintilari goruruz sonralarda.

olabilir eyvallah

ingiliz kralı, fransızmış sanırım.

o tavukla öldürdüğü adam için "bunu öldür yoksa sevdiklerin ölür" gibi bir şey söyledi sanırsam, öldürdüğüne göre serbest bırakacaktır

• nasıldı acaba? izleyenler spoiler vermeden anlatır mı ?
  • Buradaki ve IMBD deki olumsuz yorumlardan dolayı az daha izlemeyecektim ama dün internet kesilince stokda da dizi olmayınca , elimde bunun 1-2. bölümden olusan pilot bölümü vardı , sıkıntıdan izleyeyim dedim, iyi ki de izlemişim. Kurt Sutter ın olayını seviyorum, bence pilot bölüm gayet iyidi ve geriye kalan bölümleri merak ettirdi.
    Konu olarak biraz Spartacus gibi başladı.
    Düşmanlar tarafından karısının öldürülmesi ve intikam arzusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

nasıldı acaba? izleyenler spoiler vermeden anlatır mı ?

kurt sutter klasiği, olayları kördüğüm gibi bağlıyor birbirine, sonra çözüyor. sonra yine bağlıyor falan
  • İlk 2 bölüm ile ilgili bir sorum var.

Tamam o celladın yerine geçti kahramanımız da, adını soyadını ne iş yaptığını vs. nerden biliyor? Asilerden kimseye söylemedi ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

İlk 2 bölüm ile ilgili bir sorum var.

Tamam o celladın yerine geçti kahramanımız da, adını soyadını ne iş yaptığını vs. nerden biliyor? Asilerden kimseye söylemedi ki.

Annora ayarladı her şeyi. (şifacı
  • quote:

quote:

Bir sorum daha olacak hocam.

Hazinedar, bizim elemanın gerçek kimliğini nerden biliyor ve neden böyle şantaj yapıyor?

• quote:

quote:

quote:

Bir sorum daha olacak hocam.

Hazinedar, bizim elemanın gerçek kimliğini nerden biliyor ve neden böyle şantaj yapıyor?

pis işlerini yaptırmak için kullanıyor, adamda yetenek var biliyor :D

kel'in cesetini teslim ederken şüphelenmişt, orası sanırım.başka bi detay gelmiyor aklıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N20 -- 12 Ekim 2015; 17:55:28 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.