Şimdi Ara

LG G3 vs Xperia Z2 Hangisini Almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G3 vs Xperia Z2 Hangisini Almalıyım arkadaşlar? bizdeuygun'dan distribütör garantili alacağım.z2'nin kamerası muhteşem olduğu için benim gözümde önde.diğer özellikleri de kağıt üstünde z2 önde gibi.sizinde görüşlerinizi almak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutel -- 19 Aralık 2014; 0:03:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kugutel K kullanıcısına yanıt
    https://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Sony-Xperia-Z2-vs-LG-G3

Bakmanı öneririm.

• @RdvnKrca teşekkür ederim.işlemci harici başka farkı yok.beni asıl cezbeden kamerası.lg g3 kamerası sizce yeterli midir?
  • Hocam çok benzer iki telefon. Tasarım olarak bence g3 harika bir telefon ama 2k ekran olması biraz sıkıntı. Sony nin de sürekli yeni bir amiral gemisi çıkarması sıkıntı. Büyük ihtimalle 2015in basında z4 de çıkar. İkisi arasında seçime gelirsek performans olarak ikisi de sizi tatmin edecektir. O yüzden içinize sineni alın bence.

• 2k ekran,batarya islemci ve gpuyu mahvetmesiydi g3 derdim tasarim ve kamera olarak,suanki durumda z2 diyorum.

• Snapdragon 805li kore versiyon g3 dahi z2 den geride kaliyor performans testlerinde o yuzden z2 bakin tasarimi hosunuza gidiyorsa

• @sercandk çok teşekkür ederim sayın hocam. peki xperia z3 compact için güzel bir kampanya var n11'de. z2 mi z3 compact mi lg g3 mü desem ne dersiniz?

@stevejones aynı şekilde z2 mi z3 compact mi lg g3 mü desem ne dersiniz hocam?

@Crauls z2 mi z3 compact mi desem ne dersiniz hocam? z2'le z3 compact arasında çok mu fark var? hangisi daha iyi durumda? güzel bir kampanya var sony garantili n11'de. oradan compact'ı 1569 liraya satın alabiliyorum.
  • Z3compact abisine kafa tutuyor z2den iyi bence

• Hocam iksinin arasından çıkamadık bir de geldin z3c yi koydun içlerine gelde karar ver şimdi

Ekran küçük gelmeyecekse z3c de çok iyi telefon hocam özellikle batarya konusunda. Ama dediğim gibi önce bir telefon boyutuna karar verin boyutlar farklı bayagi. Tam olarak beklentileriniz nelerdir telefondan onu bi söylerseniz daha rahat seçim konusunda yardimci olabiliriz.

Batarya konusunda z3c. Tasarım ekran güzelliği bakımından da g3.

• G3ün kamerası ve islemcisi cok daha iyi z2ye göre kendim karsılastırdım z2nin kamera berbat ötesi 20.7 mpye aldanma hic iyi cekemiyor.

• @Crauls sağol hocam

@sercandk hocam aslında ucuz diye onu da ekledim. yani diğerleriyle aynı fiyata hem de sony türkiye garantili. haklısınız önce boyuta karar vereyim ben. çok sağolun.

@sivaslee5828 z2'de steady cam varmış hocam videolarda hiç sarsılmıyor, video ve fotoğraf karşılaştırmalarına baktım youtube'dan z2 önde gibi ne dersiniz
  • Xperia Z2
  • quote:

Orijinalden alıntı: kugutel

@Crauls sağol hocam

@sercandk hocam aslında ucuz diye onu da ekledim. yani diğerleriyle aynı fiyata hem de sony türkiye garantili. haklısınız önce boyuta karar vereyim ben. çok sağolun.

@sivaslee5828 z2'de steady cam varmış hocam videolarda hiç sarsılmıyor, video ve fotoğraf karşılaştırmalarına baktım youtube'dan z2 önde gibi ne dersiniz

G3 fotografta daha cok detay veriyor ve daha canlı renkler.

• Z2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Z2

+1 Z2

• Z2 veya Z3c ye de bak derim.
  • @MrBedbaht @Crauls @0ops son kararımı veriyorum artık sizce z2 mi z3c mi hocam?
  • Z2 al buğün z3c nin ekranına baktım baya küçük

• Hocam bana sorarsan ben z2 derim ancak telefon eski bir telefon diğerine kıyasla. g3 bu yüzden daha önde benim gözümde ancak olaya z3c katarsan çok iyi olur ve o zaman şiddetle z3c öneririm. ekran boyutu biraz küçük ama teknik özellik yakın zaten, içlerinde de en güncel telefon, fiyat olarakta yakın. siz bir düşünün der,m
  • quote:

Orijinalden alıntı: biological_man

Hocam bana sorarsan ben z2 derim ancak telefon eski bir telefon diğerine kıyasla. g3 bu yüzden daha önde benim gözümde ancak olaya z3c katarsan çok iyi olur ve o zaman şiddetle z3c öneririm. ekran boyutu biraz küçük ama teknik özellik yakın zaten, içlerinde de en güncel telefon, fiyat olarakta yakın. siz bir düşünün der,m

z2 her türlü basar...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.