Şimdi Ara

Ruh hastasi ve aldatan insan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok değişik bi durum anlatsam anlatilmiyo anlatmasam bi dert valla 2 seneye mi uzuluyum hayatimla oynadigina mi yoksa bu kadar iyi rol yaptiginami ama normal değil kime anlatsam hayatinda boyle birşey duymadigini şeytanla yatip kalktigimi sevistigimi söylüyorlar.Benide ruh hastasi etti 3 hafta oldu olayi ogreneli ama aklim almiyo bu denli psikolojik sorunları olan birini nasil taniyamadim nasil hayatimi bile bile yaktim.Var mi bu derdin çaresi çünkü benide kendi gibi ruh hastası yaptı ve halen boyle birini rüyamda gorcek kadar asagilik bir ooyun oynuyor bilincaltim bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öldürsem mi kizi ?

• uzak dur , gerisi zamanla gelir. bulaşma hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapid Step

uzak dur , gerisi zamanla gelir. bulaşma hiç

Öyle yapiyorum ama zamanla geçmez endişesi beni yiyo oldursem rahatlarim herhalde

• Rapid Step kullanıcısına yanıt
    Bu söylediğinizin suç olduğunun farkındasınızdır umarım ? Adam gidip gerçekten öldürse siz de cinayet azmettirmekten tutuklanırsınız.

• neler yaptı sana anlatsanda yorumlasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: agir psikotik

Bu söylediğinizin suç olduğunun farkındasınızdır umarım ? Adam gidip gerçekten öldürse siz de cinayet azmettirmekten tutuklanırsınız.

Ruh hastasi ve aldatan insan
  • Olayı tam Anlatsaydın Yorumlaya Bilirdik. Anladığım Kadarıyla Sen Bir Kızı sevmişin cıkmısınız 2 sene boyunca ama kız seni 2 sene sonra baska birisiyle aldatmıs birde kızın psikolojik sorunları var vede bu durumdan dolayı seninde psikolojin yanmış.
    Şimdi ben sana kendi hikayemi anlatıyım kısacık özetle zaten DH' da yine paylaşmıstım baya kimse okumadığı için salakça yorumlar yazdılar bende silmiştim.

Lise Döneminde çıktığım Kız Erkeklerle çok haşırneşirdi ve birazda saftı hani direk başka bir konuya girebilirdim onla ama yapmadım çünkü seviyordum kendime izin veremiyordum bile
    ama sonradan ceza olsun diye ayrıldım barışcaktım ama bu seferkine o benim yüzüme bakmıyordu. En yakın arkadaşım çıkışta beraber giderken onun benle gelmediğini vede işi olduğunu söyledi. Bu böyle 4 gün tekrar etti. Kızla bir şey konuşacaktım yanına gittim yanıma arkadaşım hızla geldi. Bizi dinleyecekti kıza selam verdi sonra gitti. Söyledim napmaya çalıştığımı kabul etmedi zaten ayrılmak için bu sebebi olmuştu. Arkadaşım yine işi olduğu için gidecekdi. Bende gelmek istedim reddetti aklımda sorular vardı takip ettim onu gördüğümde zaten öpüşüyorlardı aşırı derecede. El vermedim oradan hızlıca uzaklaştım. Sonradan 5 Gün sonra arkadaşım yanıma gelip sahtekar seklinde ağladı itiraf etti. Zaten sevdiğini 2 senedir de peşinde olduğunu söylemişti. İşin Garibi ise ondan önce 3 defa yada daha fazla kızla cıktı yalan için böyle saçma bahane üretti. Meğersem kız saflığından herkesin sevgilisi oluyormuş ve her dediklerini kabul ediyormuş zaten yanındaki 2 arkadaşı resmen onu pazarlıyordu sevince insan göremezmiş. Arkadaşım ise benim yanımdakini kıskanıp teklif etmiş. İşin Özeti Ben bu 2 ***** ****** Gebertsem yerimidir değilmidir. Yani Herkesin Başından Bir Olay geçiyor sadece senlik bir durum değil bu benim alçakların 2 side hasta bana göre ben o durumda görünce bende öldürmeye deşebüs ettim sonradan zaten vazgeçtim.

EN İYİSİ KENDİ RAYINDA İLERLEMEK GERİSİ TEFERRUAT.
  • Kisaca anlatmaya calisiyim.Bundan 2 sene once dershanede basladik sabah 8 aksam 6 rutin 8 ay boyle beraber geçti.Tercih donemi geldi x yerini beraber yazdik tek tercih yapıp o yüzden ne tutarsa yazicaktik o yerleşti ailesi bile bilmiyordu (puanini fazla söylemişti kho mulakatlarina girmemişti benim için) ctle diye bok bir bolumu yazdigini mecbur gitti bende tekrar hazirlandim bu kadar fedakarlık yapinca ister istemez baglaniyosun neyse yerleşti etti 1 hafta destek olarak yanina gittim 2 ayda bi geldiğinde gorusuyorduk nisanda bi koptuk ailevi problem falan derken bla bla.(keşke orda bitirseydim)Neyse ara bozuldu ama konuşuyoruz halen bitti demeden bitmezdi en azindan hep öyle demiştik kotu motu geçti bu sene haziran ssonunda buluştuk o ara konuşuyoruz araya soğukluk girdi bla bla x şehrini yaz orda herşey güzel olacak falan dedi isinmaya basliyoruz tekrar ailevi problemler cikti (var ama aldatmanin bahanesi olamaz).Kazandim ettim artik yeter dedim ailevi problemlerin ayrildim ayrilirken saydim sovdum bu da x şehrinde yanindayim gorucen dedi böylesi suanlik daha iyi sende kafa dinle bende bisi yazmadim 2 gün sonra ben öyle demedim dedi bana küfür ettim aradan 1 hafta geçti eski sevgilisi ile AVM terasinda oturuyorlar bana okuldan arkadasim demişti çocuğu dovduk falan o gün arayip aciklama yapmayip sen napiyosun ayagina getirdi kapatirken 3 sene ordayiz benim nasil biri olduğumu gorursun dedi.TCK nin misafirhanesinde kaliyo (benide orda kalmaya zorlamisti aramiz duzelince)bu bende orda zorunluluktan dolayı kalmam lazim.Geldim x şehrine misafirhaneye gidiyorum mesaj atmis hayirdir diye oturduk konuştuk saatlerce olayi anlatmiyo AVM anlatcakmis ben ona o kadar laf etmisim falan filan neyse dedim karsima geçip ben o... Ben kasarimya yapiyo bi şekilde aciklicak bu kadar kasar olamaz yoksa karsima geçip böyle duramaz falan derken tekrar basladik gunaydinlar seks sohbetleri sevişmeler 2 ay geçti en sonunda olayi acikladi (ben daha önce annesinin olusu üzerine yemin bile ettirmiştim) bende ayrildim.1 hafta sonra twitterdan eski sevgilisiyle temmuzun sonundan beri birlikte olduklarini ekimin 18 önde bebe y sehrinde y sehrne kargo yolladigini benimle sabaha kadar mesajlastiginio ggün ondan sonraki 3 hafta kasim 13 unde ayrilirken olayi anlatırken sadece buluştuklaribi söylüyordu.bunu öğrenince vizeler bitti tatilde öğrendim o ara x şehrine geri döndüm herşeyi kanitlariyla yüzüne vurdum agzina sictim çocuğa da söyledim bitirdim. Edit:bu kiz eylül 17 den kasim 13 e kadar kaç kez seni seviyorum dedi AVM olayini aciklamadi diye ayrildigimda kaç kez agladi beni gizliden arayip denemeler kizlarla tanismami istememeler tel arayizu tumblr kizi diye bozulmalar karayollarinda kalmam icin israr etmeler karisik aparta yazilmami istememeler hadi onuda gectim opusup yiyistin sabaha kadar oturup benimle seni istiyorum dedin be meğer 2 kişiyi birden idare ediyormuş yazik intikam için mi yazdirdi x şehrini hala cozemedim öyle zengin biride değilim sadece eli yüzü düzgün bir insanim benide yakti kendi hayati da yandi ctle hem zor hem issiz hem de devam zorunluluğu var gerçekten seytann...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LostCokBozdu -- 29 Aralık 2014; 2:03:54 >
  • İlk bla bladan sonra okumadım

• quote:

Orijinalden alıntı: run...rabbt

İlk bla bladan sonra okumadım

Run rabbit

• ben okudum siz okumayın
  • LostCokBozdu L kullanıcısına yanıt
    Bu olayın hemen hemen aynısı benim başıma geldi galiba bu bi hastalık.
    Yazın bi kızla tanıştım çıktık bununla bu bana deliler gibi aşıkmış taklidi yapıyordu bende inandım bi tanede konuştuğu çocuk vardı. O sana yavşıyor mu diye sorduğumda saçmalama salak mısın o benim kardeşim diyodu. Neyse aradan bir ay geçti o gün kızla buluştuk on numara vakit geçirdik akşam bunun konuştuğu çocuğun twitterına baktım kızın adını yazıp kalp koymuş. Arkadaşıda o kim diyince yengen demiş.
    Çocuğa olayı anlattım o da kızdan ayrıldı Sonra kız bu çocuğuda kaybetmemek için yalanlar söylemiş babasınıda kandırmış ben bugün ThugFamilyle değildim babamla avm gezdim demiş çocuk inanmayınca intihar ettim demiş annesi aramış kızım hastanede vs. diye. Ne yaptı etti çocuğu tekrar elde etti.

Kız gerçekten çok güzel bi kız ama çocuk salak biri zaten belli kıza karşı koyamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostCokBozdu

Kisaca anlatmaya calisiyim.Bundan 2 sene once dershanede basladik sabah 8 aksam 6 rutin 8 ay boyle beraber geçti.Tercih donemi geldi x yerini beraber yazdik tek tercih yapıp o yüzden ne tutarsa yazicaktik o yerleşti ailesi bile bilmiyordu (puanini fazla söylemişti kho mulakatlarina girmemişti benim için) ctle diye bok bir bolumu yazdigini mecbur gitti bende tekrar hazirlandim bu kadar fedakarlık yapinca ister istemez baglaniyosun neyse yerleşti etti 1 hafta destek olarak yanina gittim 2 ayda bi geldiğinde gorusuyorduk nisanda bi koptuk ailevi problem falan derken bla bla.(keşke orda bitirseydim)Neyse ara bozuldu ama konuşuyoruz halen bitti demeden bitmezdi en azindan hep öyle demiştik kotu motu geçti bu sene haziran ssonunda buluştuk o ara konuşuyoruz araya soğukluk girdi bla bla x şehrini yaz orda herşey güzel olacak falan dedi isinmaya basliyoruz tekrar ailevi problemler cikti (var ama aldatmanin bahanesi olamaz).Kazandim ettim artik yeter dedim ailevi problemlerin ayrildim ayrilirken saydim sovdum bu da x şehrinde yanindayim gorucen dedi böylesi suanlik daha iyi sende kafa dinle bende bisi yazmadim 2 gün sonra ben öyle demedim dedi bana küfür ettim aradan 1 hafta geçti eski sevgilisi ile AVM terasinda oturuyorlar bana okuldan arkadasim demişti çocuğu dovduk falan o gün arayip aciklama yapmayip sen napiyosun ayagina getirdi kapatirken 3 sene ordayiz benim nasil biri olduğumu gorursun dedi.TCK nin misafirhanesinde kaliyo (benide orda kalmaya zorlamisti aramiz duzelince)bu bende orda zorunluluktan dolayı kalmam lazim.Geldim x şehrine misafirhaneye gidiyorum mesaj atmis hayirdir diye oturduk konuştuk saatlerce olayi anlatmiyo AVM anlatcakmis ben ona o kadar laf etmisim falan filan neyse dedim karsima geçip ben o... Ben kasarimya yapiyo bi şekilde aciklicak bu kadar kasar olamaz yoksa karsima geçip böyle duramaz falan derken tekrar basladik gunaydinlar seks sohbetleri sevişmeler 2 ay geçti en sonunda olayi acikladi (ben daha önce annesinin olusu üzerine yemin bile ettirmiştim) bende ayrildim.1 hafta sonra twitterdan eski sevgilisiyle temmuzun sonundan beri birlikte olduklarini ekimin 18 önde bebe y sehrinde y sehrne kargo yolladigini benimle sabaha kadar mesajlastiginio ggün ondan sonraki 3 hafta kasim 13 unde ayrilirken olayi anlatırken sadece buluştuklaribi söylüyordu.bunu öğrenince vizeler bitti tatilde öğrendim o ara x şehrine geri döndüm herşeyi kanitlariyla yüzüne vurdum agzina sictim çocuğa da söyledim bitirdim. Edit:bu kiz eylül 17 den kasim 13 e kadar kaç kez seni seviyorum dedi AVM olayini aciklamadi diye ayrildigimda kaç kez agladi beni gizliden arayip denemeler kizlarla tanismami istememeler tel arayizu tumblr kizi diye bozulmalar karayollarinda kalmam icin israr etmeler karisik aparta yazilmami istememeler hadi onuda gectim opusup yiyistin sabaha kadar oturup benimle seni istiyorum dedin be meğer 2 kişiyi birden idare ediyormuş yazik intikam için mi yazdirdi x şehrini hala cozemedim öyle zengin biride değilim sadece eli yüzü düzgün bir insanim benide yakti kendi hayati da yandi ctle hem zor hem issiz hem de devam zorunluluğu var gerçekten seytann...

Okudum. İllet gibi bunlar senin en itici dediklerin bana sarkıyor dediklerin bile ondan iyi çıkar. İnsanın hayatını mahvetmek için yaşıyorlarmış gibidir. Bu Günlerde Arkanı Sıvazlayanları Dost Belleme Belkide Bıçaklamak için Yer Arıyordur Kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThugFamily

Bu olayın hemen hemen aynısı benim başıma geldi galiba bu bi hastalık.
    Yazın bi kızla tanıştım çıktık bununla bu bana deliler gibi aşıkmış taklidi yapıyordu bende inandım bi tanede konuştuğu çocuk vardı. O sana yavşıyor mu diye sorduğumda saçmalama salak mısın o benim kardeşim diyodu. Neyse aradan bir ay geçti o gün kızla buluştuk on numara vakit geçirdik akşam bunun konuştuğu çocuğun twitterına baktım kızın adını yazıp kalp koymuş. Arkadaşıda o kim diyince yengen demiş.
    Çocuğa olayı anlattım o da kızdan ayrıldı Sonra kız bu çocuğuda kaybetmemek için yalanlar söylemiş babasınıda kandırmış ben bugün ThugFamilyle değildim babamla avm gezdim demiş çocuk inanmayınca intihar ettim demiş annesi aramış kızım hastanede vs. diye. Ne yaptı etti çocuğu tekrar elde etti.

Kız gerçekten çok güzel bi kız ama çocuk salak biri zaten belli kıza karşı koyamıyor

Aynen başkan hastalikli ama çocuk oyuncagu değil kendi hayatini 4 sene istemediği hem zor hem de bi bok olmayan hemde sevmedigi bi sehirde bölümde harcicak bide o kadar olayin üstüne sende benim hayatimi s...tn diyo nasil bir ruh hastasiysa şeytan o cocuguda kivama getirir ama yazik onunla evlenene bi insan 20 sinde neyse 80 nindede o

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLFLyCris12

quote:

Orijinalden alıntı: LostCokBozdu

Kisaca anlatmaya calisiyim.Bundan 2 sene once dershanede basladik sabah 8 aksam 6 rutin 8 ay boyle beraber geçti.Tercih donemi geldi x yerini beraber yazdik tek tercih yapıp o yüzden ne tutarsa yazicaktik o yerleşti ailesi bile bilmiyordu (puanini fazla söylemişti kho mulakatlarina girmemişti benim için) ctle diye bok bir bolumu yazdigini mecbur gitti bende tekrar hazirlandim bu kadar fedakarlık yapinca ister istemez baglaniyosun neyse yerleşti etti 1 hafta destek olarak yanina gittim 2 ayda bi geldiğinde gorusuyorduk nisanda bi koptuk ailevi problem falan derken bla bla.(keşke orda bitirseydim)Neyse ara bozuldu ama konuşuyoruz halen bitti demeden bitmezdi en azindan hep öyle demiştik kotu motu geçti bu sene haziran ssonunda buluştuk o ara konuşuyoruz araya soğukluk girdi bla bla x şehrini yaz orda herşey güzel olacak falan dedi isinmaya basliyoruz tekrar ailevi problemler cikti (var ama aldatmanin bahanesi olamaz).Kazandim ettim artik yeter dedim ailevi problemlerin ayrildim ayrilirken saydim sovdum bu da x şehrinde yanindayim gorucen dedi böylesi suanlik daha iyi sende kafa dinle bende bisi yazmadim 2 gün sonra ben öyle demedim dedi bana küfür ettim aradan 1 hafta geçti eski sevgilisi ile AVM terasinda oturuyorlar bana okuldan arkadasim demişti çocuğu dovduk falan o gün arayip aciklama yapmayip sen napiyosun ayagina getirdi kapatirken 3 sene ordayiz benim nasil biri olduğumu gorursun dedi.TCK nin misafirhanesinde kaliyo (benide orda kalmaya zorlamisti aramiz duzelince)bu bende orda zorunluluktan dolayı kalmam lazim.Geldim x şehrine misafirhaneye gidiyorum mesaj atmis hayirdir diye oturduk konuştuk saatlerce olayi anlatmiyo AVM anlatcakmis ben ona o kadar laf etmisim falan filan neyse dedim karsima geçip ben o... Ben kasarimya yapiyo bi şekilde aciklicak bu kadar kasar olamaz yoksa karsima geçip böyle duramaz falan derken tekrar basladik gunaydinlar seks sohbetleri sevişmeler 2 ay geçti en sonunda olayi acikladi (ben daha önce annesinin olusu üzerine yemin bile ettirmiştim) bende ayrildim.1 hafta sonra twitterdan eski sevgilisiyle temmuzun sonundan beri birlikte olduklarini ekimin 18 önde bebe y sehrinde y sehrne kargo yolladigini benimle sabaha kadar mesajlastiginio ggün ondan sonraki 3 hafta kasim 13 unde ayrilirken olayi anlatırken sadece buluştuklaribi söylüyordu.bunu öğrenince vizeler bitti tatilde öğrendim o ara x şehrine geri döndüm herşeyi kanitlariyla yüzüne vurdum agzina sictim çocuğa da söyledim bitirdim. Edit:bu kiz eylül 17 den kasim 13 e kadar kaç kez seni seviyorum dedi AVM olayini aciklamadi diye ayrildigimda kaç kez agladi beni gizliden arayip denemeler kizlarla tanismami istememeler tel arayizu tumblr kizi diye bozulmalar karayollarinda kalmam icin israr etmeler karisik aparta yazilmami istememeler hadi onuda gectim opusup yiyistin sabaha kadar oturup benimle seni istiyorum dedin be meğer 2 kişiyi birden idare ediyormuş yazik intikam için mi yazdirdi x şehrini hala cozemedim öyle zengin biride değilim sadece eli yüzü düzgün bir insanim benide yakti kendi hayati da yandi ctle hem zor hem issiz hem de devam zorunluluğu var gerçekten seytann...

Okudum. İllet gibi bunlar senin en itici dediklerin bana sarkıyor dediklerin bile ondan iyi çıkar. İnsanın hayatını mahvetmek için yaşıyorlarmış gibidir. Bu Günlerde Arkanı Sıvazlayanları Dost Belleme Belkide Bıçaklamak için Yer Arıyordur Kardeş.

Valla bugünde fakülteye cikarken aksam gördüm yere bakarak gidiyordu arkadaslariyla arkami döndüm geç farkettim kufuru basicaktim basmadim mal ggibi.Neyse böyle insanlar nasil insanlar anlam veremiyorum bi insani sevmezsen söylersin bi kizsin sonuçta erkek olsa anlarimda yazık...

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

ben okudum siz okumayın

Niye bro

• Ya arkadaş yuh ya adam resmen öldürmeyi düşünüyor. Resmen öldürsemmi demiş o kızın başına bişey gelse seni yakarlar dostum savcılar göreve...

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Ya arkadaş yuh ya adam resmen öldürmeyi düşünüyor. Resmen öldürsemmi demiş o kızın başına bişey gelse seni yakarlar dostum savcılar göreve...

Ne yapayim plaket mi vereyim kiza ?

• Uppppp

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.