Şimdi Ara

Replika Samsung S5 Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bizim bir arkadaş almış cihazı 200 tl ye.Bana verdi uygulama felan yükle diye.Cihaz çok kasıntı ve maalesef iki parmak ile yakınlaştırma yok gibi.Ya da ayarlardan kapalı ve ben bulamadım.Fakat sorum şu.CPUZ yükleyip aldığım ssler aşşağıda.Exynos Octa core felan diyor.lakin çekirdekler kapalı gözüküyor.Ayrıca ram 2 gb gözüküyor.Mali 400 gpu var diyor.Doğru mu tüm bunlar arkadaşlar? Madem bu kadar özellikli o zaman niye kasıyor ve yakınlaştırma yok cihazda?

Replika Samsung S5 Hakkında Replika Samsung S5 Hakkında

• Doğru değil uygulamaları yaniltabiliyorlar antutu yükle yine ayni sonucu verirse farklı programlar yükle ayni isi gören bu özelliklerde replikanin 200 TL olması imkansiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca availible RAM kismi da ortada 65 MB

• Arkadaşın dediği gibi programları da yanıltabiliyorlar. Farklı benchmarklar dene
  • peki hocam multi touch niye çalışmaz? misal ana ekranda çalışıyor.uygulama ile denedim çalışıyor ama misal google mapsde çalışmıyor.veya chromeda çalışmıyor.
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    İki parmakla büyütüp kucultmeyle 2 parmakla ekranlar arazi geçişi falan ayarlama kismi farklı calisiyor diye biliyorum büyük ihtimalle yoktur 2 parmak büyütüp küçültme multitouch da kaç parmak desteklediğini anlayabileceginiz uygulamalar vardi ama isim hatirlamiyorum su an

• quote:

Orijinalden alıntı: tr-enigma

İki parmakla büyütüp kucultmeyle 2 parmakla ekranlar arazi geçişi falan ayarlama kismi farklı calisiyor diye biliyorum büyük ihtimalle yoktur 2 parmak büyütüp küçültme multitouch da kaç parmak desteklediğini anlayabileceginiz uygulamalar vardi ama isim hatirlamiyorum su an

O programı indirdim maksimum 2 parmak çalışıyor sorun yok ama uygulamalarda çalışmıyor.tüm ayarları denedim yok olmuyor.ana ekranda oluyor ama.

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    2 parmak buyutup küçültme farklı özellik olduğu için calismayabilir normal yani desteklemiyordur 2 parmak kucultmeyi her 2 parmak destekleyende yok maalesef

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.