Şimdi Ara

Avensis 2004-2009 kasa yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar babama araba bakıyorum şu an 2007 honda city 1.4 sport kullanıyoruz açıkçası pek memnun değiliz araçtan sorunsuz araç ona diyecek yok da konfor sıfır
    neyse avensis 1.6 ya yoğunlaştım biraz performans hiç önemli değil lpgli düz düşünüyorum önemli değil derken rampa çok tırmanacağız bizi rahat çıkarsın yeter bi de 120 ile giderken devir saati kaçta oluyor onu merak ediyorum
    kullanıcılar yakıt konfor veya eksileri bahsederse çok memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• emin_uslu E kullanıcısına yanıt
    ÇOK isabetli bir tercih.
    2006 YILINDA, temiz corolla bulamayan arkadaşımıza 2004 avensis confort aldırmıştık.
    yıllardır çok memnun. lpg ile çok tasarruflu. vvti motoru harika.
    temizi 30-35 bin lira civarı bulunabiliyor.
    110 bg çok performanslı değil ama yeterli. elegant donanımı olursa daha iyi olur.
    imkanınız varsa 40-50 bin lira civarı 2009-2011 avensis tercih ederseniz daha iyi olur tabi.
    http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=3580
    http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=3563

Avensis 2004-2009 kasa yardım

• Hocam bizde 0 almistik 2006ds bizdeki elegantti. 8sene kullandik 1.5 sene önce 133 binde sattim. Lpgyi 35 binde taktirmistim. Lpgde araç s.içi9.5 s. dişi 8litre yakiyordu. 120 ile giderken sanirim 4000deviri geçiyordu. Benzinde ise s.içi 8s.dişi 6.5 ltvyakiyordu.

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    35 bine 2004 model cruz control bile olmausn arabaya bukadar parami verilir,38 bine kia rio,40 bine mitsu atrag,vs araclar var ayrica 23 bine boyasiz nissan primeralar var bizim milletimz reklami yapilmayan araci almaz yapilmis olsaydi 2004 modl araci 35 in altina alamazdik vee avensizin o kasa sonderece hantaldir adam rampada kullanilcak demis 2.0 motor lazim onunda vergisi? Yazik gunah loca 35 bini 11 yasinda tutmayan araca vermek yerine 35 bine d segmenti 2007-2009 model mondeo alirdim tuplu kamyon gibi konfrlu saglsm..

• quote:

Orijinalden alıntı: huso0655

35 bine 2004 model cruz control bile olmausn arabaya bukadar parami verilir,38 bine kia rio,40 bine mitsu atrag,vs araclar var ayrica 23 bine boyasiz nissan primeralar var bizim milletimz reklami yapilmayan araci almaz yapilmis olsaydi 2004 modl araci 35 in altina alamazdik vee avensizin o kasa sonderece hantaldir adam rampada kullanilcak demis 2.0 motor lazim onunda vergisi? Yazik gunah loca 35 bini 11 yasinda tutmayan araca vermek yerine 35 bine d segmenti 2007-2009 model mondeo alirdim tuplu kamyon gibi konfrlu saglsm..

2004 AVENSİS 35 LİRA DEĞİLDİR. abartmayalım.
    herşey CC de değil.
    avensisin ne kadar sağlam sorunsuz ve konforlu olduğunu söylememe gerek yok.
    ikinci elde sorunsuz araba tercih etmek çok önemlidir.
    http://www.anusedcar.com/index.php/tuv-report-year-age/2013-8-9/308
    2004-2005 modeller 30bin lira civarı ve 2006-2008 makyajlı kasalar 35bin liradır.
    zaten elegant önerdim.
    bu bütçede başka yerlerde de sizin bahsettiğiniz mondeo , yeni avensis, seat exeo style A4, ve bahsettiğiniz primeraları öneriyorum zaten.
    ama performans beklentisi olmayan arkadaşın avensis almasın da hiçbir mahsur da göremiyorum.
    D segment isteyen adama B segment öneremeyiz. cc olsa neye yarar.
    zaten sonradan takılabilinir diye biliyorum çok arzu edilirse.
    ha cc şartsa elegant extra alınır olur biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 19 Aralık 2014; 16:00:51 >

• Avensis 1.6lara maalesef sonrada cruise kontrol takilmiyor arkadaşlar. Ayrıca bence önemli bir donanim uzun yolda bence çok gerekli kullannmayi bilen için. Ben 8 sene bunun eksikliğini yasadim. Avensis güvenlik donanimlari üst seviyede bir araç esp,VSC 10 hava yastigi vs ama nazi donanımlar eksik sanrof gibi cruise kontrol gibi... Ben olsam 35e exeo yada mondeo tercih ederim.

• Vectra C kasa elegance modellerini araştırın derim.
    Hem daha dolu hem daha ucuz

• 5 senedir 2005 model 1.6 elegant benzinli avensis kullanıyoruz. Her türlü sorunuzu cevaplayabilirim.

• Otomobil sahibi olmadan önce sürekli olarak bir firmada bulunan 2004 model 1.6 Avensis'i kiralardım. Şehir içi çok keyif aldığım bir araçtı. Kiralık araçtan bu kadar keyif aldıysam, normal biniciden alacağınız araç ekstra keyif verecektir. Tavsiye ederim.
  • Avensis 1.6lara maalesef sonrada cruise kontrol takilmiyor arkadaşlar. Ayrıca bence önemli bir donanim uzun yolda bence çok gerekli kullannmayi bilen için. Ben 8 sene bunun eksikliğini yasadim. Avensis güvenlik donanimlari üst seviyede bir araç esp,VSC 10 hava yastigi vs ama nazi donanımlar eksik sanrof gibi cruise kontrol gibi... Ben olsam 35e exeo yada mondeo tercih ederim.

• çok teşekkürler yardımlarınız için mondeo 1.6 benzin çok yakıyor sanırım ve bilmiyorum mondeodan o konforu ve sorunsuzluğu bulabilir miyim. bi de performans beklemiyorum fakat karadeniz yollarını bilirsiniz bozuk yolda bol rampa çıkacağım honda city kullanıyoruz 1.4 80 beygir bi tonluk araç rampa performansı yetiyor mondeo ya da avensis cityden sonra üzer mi onu merak ediyorum rampada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avensis bos agirlik 1390 kg rampa derken nasil rampa?

• %40 falan virajlı rampa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin_uslu

çok teşekkürler yardımlarınız için mondeo 1.6 benzin çok yakıyor sanırım ve bilmiyorum mondeodan o konforu ve sorunsuzluğu bulabilir miyim. bi de performans beklemiyorum fakat karadeniz yollarını bilirsiniz bozuk yolda bol rampa çıkacağım honda city kullanıyoruz 1.4 80 beygir bi tonluk araç rampa performansı yetiyor mondeo ya da avensis cityden sonra üzer mi onu merak ediyorum rampada

City 1.4, 83bg, 119 tork, 13.4 sn/0-100km
    avensis 1.6, 110bg, 150 tork, 12.0 sn/0-100km
    avensis kesinlikle daha iyi.
    http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=12186
    http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=3580

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.