Şimdi Ara

Rocksmith 2014 ile Elektro Gitar Öğrenmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben gitara yeni başlayacağım şu an kursa gidebilirmiyim bilmiyorum forumda bazı kişiler Rocksmith 2014 ile öğrenirsin diyor bazı kişiler öğrenemezsin diyor. Şu an oyun 15TL sizce alıyımı alırsam gitar öğrenirmiyim ortada kaldım ?

• guzel mini oyunlar var icinde ama tek basina asla yeterli degil. zamanin varsa ve sabirliysan basla. cunku baslarda istedigin seyleri calamiycaksin, hemen sikilan biriysen bosa masraf yaparsin. kaldi ki internette guzel kaynaklar var rocksmith guzel degil diye ogrenemeyecegin anlamina gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her konuda benzer şeyleri yazmaktan bıktığım için yazamıyorum artık.Mygitar forumunu araştır.Tab terimini araştır.Hepsinden sonra aklında soru işareti kalırsa özel mesaj atarsın Skype'tan yardımcı olurum.Dandik dandik oyunlara vakit harcamaya değmez.
  • Tab terimini araştırdıktan sonra evden öğrenebilir miyim ?

Birde eğer gitar çalmayı biliyorsanız Epiphone LP100 güzel midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardasimsek

Tab terimini araştırdıktan sonra evden öğrenebilir miyim ?

Birde eğer gitar çalmayı biliyorsanız Epiphone LP100 güzel midir ?

Öğrenirsin.

Gitarı MyGitar.com'dan araştırabilirsin.
  • Ben yaklaşık 1.5 senedir elektro gitar çalıyorum.3 ay önce aldım rocksmithi.Yani oyunu aldığımda temelim vardı.Arkadaş dandik oyun falan demiş.Acaba hiç oynadamı merak ediyorum.Aslında oyunla alakası bile yok.İçinde gitar terimlerini ve tekniklerini öğreten videolar var.İlk nasıl yapıldığını öğretiyor daha sonra ise senden aynısını yapmanı istiyor.İnan bana çok hızlı bir şekilde gitar tekniğini geliştiriyorsun.Şarkıları çalmak ise ayrı bir zevk.Kimin ne dediğine bakma.Alabiliyorsan hemen al.Pişman olmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoiciyiz -- 27 Aralık 2014; 18:04:48 >
  • enoiciyiz kullanıcısına yanıt
    peki gitarı evden öğrenebilir miyim ? Rocksith, internetten falan ?
  • Tabikide öğrenebilirsin.Tek gereken sabır ve çalışma azmi.Bir süre sonra sende farkedeceksin geliştiğini.
  • Oyunu almakla kalmıyor, özel kablosunu temin etmen lazım, ayrıca şarkılar da tek tek satılıyor galiba.
  • Tab ları öğrendikten sonra rocksmith senin için çok yararlı olur.Custom Dlc ler var torrent te yani resmi olmayan şarkılar.Bunların sayısı 700 leri buluyor bende yaklaşık 800 parça var yani şarkı konusunda sıkıntı çekmezsin.Kablosuda 120 tlmi neydi en son amfi alıcagına git bu kabloyu al.Bir konu hakkında bilgisi olmuyanlar dandik bir oyun demiş.Sen onları kafana takma.Rocksmith sadece bir oyu ndeğil aynı zamanda sanal amfidir.Alırsan pişman olmazsın.
  • DdrizztT kullanıcısına yanıt
    Kablo internette en ucuz 145TL ye buldum ben 120TL ye nereden alabilirim acaba ?

Tablarıda öğrenmeye başlayacağım önümüzdeki hafta veya daha sonra gitar almayı planlıyorum biraz parmak alıştıması yapıp tab terimini araştırmaya başlayacağımç

Torrent de bir sürü şarkı var demişsin oyunum orjinal sıkıntı çıkar mı ?
  • Dolar ucukken Turkıye'den elektronik alınmaz zaten.http://www.amazon.com/Ubisoft-Rocksmith-Not-Machine-Specific-630570063043006306200/dp/B005OSFUZI.Biraz arastırma yaaprsan kabloyu ucuza alabilirsin.Oyunun orjinal olsa bile custom dlc leri kurabiliyorsun.Kurman ıcın orjinal 1 tane dlc alıyorsun.Bunun yontemleri internette mevcut.
  • DdrizztT kullanıcısına yanıt
    Amazon'da da kargo parası fazla tutmaz mı ?
  • arkadaslar yanlislikla 2 tane rocksmith pc (steam) cdkeyi aldim 17$ = 45TL ye geldi. birini satmak istiyorum 30 liradan. ilgilenenler mesaj atabilir. iyi forumlar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.