Şimdi Ara

1 hafta icinde telefon alacam aklımda bunlar var sizce hangisini alayim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Samsung G S5
    Sony X3C

• Smsung bes para etmez oldu artik kardes
    M8 derim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kastettiginiz z3c ise iclerinde en performanslisi ve ileriye donukte batarya olarakta en idealidir.

• Maddiyat önemli değilse HTC M8 derim
  • Kamera performans z3c ses ve film izlemede m8 s5 cikar zaten aklindan boşa para vermeye gerek yok

• Telefondan beklentin nedir
  • system_25 kullanıcısına yanıt
    telefondan beklentim güncel olacak ve saglam olacak bu arada yanlıslıkla x3c yazmısım Sony xperia z3C olacak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutsal33

telefondan beklentim güncel olacak ve saglam olacak bu arada yanlıslıkla x3c yazmısım Sony xperia z3C olacak :D

M8 hocam. Htc'nin ölüsü bile diri duruyor.
  • system_25 kullanıcısına yanıt
    cok kararsızım m8nin kasası cok güzel sony suya dayanıklı ve kamera daha iyi benimde icimden m8 geciyor ama z2 daha iyi gibi
  • quote:

cok kararsızım m8nin kasası cok güzel sony suya dayanıklı ve kamera daha iyi benimde icimden m8 geciyor ama z2 daha iyi gibi

Dostum su alıp bozulan telefon sayısı azaldı. Artık telefonlar dokunmatik. Ekran damla yediğinde pek zarar etmiyor.
    Yeter ki soketlerden su girmesin. Htc'nin şu aliminyum mevzusu telefonlarını çok sağlam yapıyor.
    Sağlamlık handikapını kullandıkları için de fiyatları diğerlerine nazaran daha yüksek oluyor.
    Verdiğin listede her şekilde M8 derim.
  • quote:

M8 fena cohas degil ama 2gb ram ve o kamerasi ile artik o para verilmez bence.

• Sony Xperia Z2 alacam Kararımı verdim Haftaya bugün inş
  • quote:

Sony Xperia Z2 alacam Kararımı verdim Haftaya bugün inş

Z3compact

• eğer alcagn telefonu uzun sure kullanmk istiyorsan samsungdan uzak dur.sebeb bende samsung kullanicisiym ama asusa gecis.yapcagm orta tuslari basmatik oldu icin iceri cokuyor.zamanla ve yere dustukce yavaslio ve sacmalamaya basliyor ama telefon saglamlk konusunda iyi ben htcyi oneririm

• z3c

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • z2 den ziyade z3c daha uzun ömürlü ve performanslı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çare m8
  • kutsal33 K kullanıcısına yanıt
    z2 yerine z3c al. ekranı 720p olduğu için oyun ve batarya performansı daha iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.