Şimdi Ara

Bye bye Cim Bom (Tarık TOROS-Bugün Gazetesi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, şike davasından önce Cemaat'in Fenerbahçe'den 50 milyon dolar istediğini, vermeyince de Aziz Yıldırım'ın başına şike çorabının örüldüğünü iddia etti.

Fenerbahçe ve Fethullah Gülen'in avukatı iddiayı şiddetle yalanladı.

Her şeyi geçtik, müddei iddiasını ispatla mükellef!

Belgesi yok, kaydı yok!

Bu kadar ağır, ortalığı ayağa kaldıracak bir iddianız varsa, uluorta konuşamazsınız.

Bir şey ifade edecekse, taraftarlığımı bu başkan gidene kadar askıya aldım.

Açıklama için neden Atilla Gökçe ve Milliyet'in seçildiğini bilmem.

Bildiğim şey, tüm takımların olduğu gibi Galatasaray'ın da çok ciddi bir ekonomik krizde olduğu.

Türk futbolu, şike davasından sonra bitti.

PASSOLİG vesaire tuzu biberi oldu.

Kimse takımının maçlarını takip etmiyor, heyecan tükendi.

Milli takım kasaba takımları karşısında bile tutunamıyor.

Ülkenin başındaki nobranlık, aynı biçimde kulüplere de sirayet etmiş durumda.

Neyse, takımların tümü ciddi borç batağında, çoğu da devlete.

Üstüne üstlük Federasyon tarafından da destekleniyorlar, Digitürk'ün takımlara ödeyeceği parayı Futbol Federasyonu ödüyor, o derece.

Galatasaray'a son aylarda üst üste vergi cezaları kesildi.

24 Mart 2014'te 108 milyon TL ceza yedi.

Kulüp cezadan iki gün önce Kayseri maçında Twitter yasağını protesto etmişti. Yayıncı kuruluş Digitürk, Twitter protestosuna sansür uygulamıştı, hatırlayın.

Maliye, 12 Aralık 2014'te yani geçen cuma günü 41.6 milyon TL'lik bir ceza daha kesti.

Kulübün 2014'te toplamda yediği ceza 150 milyonu buldu.

Haliyle...

Duygun Yarsuvat'ın bu "paralel" çıkışının ezbere olmadığından emin olun.

Kulüpler ve Galatasaray Ankara'ya muhtaç, yoksa iflas bayrağını çekecek durumdalar. Sırada başka çıkışlar olabilir.

Bir hatırlatma daha: Yarsuvat aynı zamanda Oda TV davasının avukatı.

• istemiyoruz artık duygun yarsuvati. Hükümet yalakası adamlar defolsun hatta bu işe siyaseti karıştıran herkes defolsun
  • Ben hayatimda bu kadar karaktersiz bu baskan gormedim.Adami klubu duze cikarsin diye getirdiler,o konusmaktan baska bisey yapmiyor arti konustuklarida klube zarar vermeye basladi.Sanane baska klubun baskanindan,cemaatten.Sen klube sponsor nasil bulurum,nasil gelir elde ederim diye dusun!
  • Bende gs nın vergı borcundan dolayı,boyle açıklamalar yaptığını düşündüm. Ama bugunku açıklamalarından sonra yanlış yaptığımı anladım. Adam tamamen olaya hukukcu gozuyle bakıyor. Ayrıca adam sadece 50 mılyon dolardan bahsetmemiş. Davanın neden aslıye cezada gorulmesı gerektıgı nedenınıde açıklamıs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devitos

Bende gs nın vergı borcundan dolayı,boyle açıklamalar yaptığını düşündüm. Ama bugunku açıklamalarından sonra yanlış yaptığımı anladım. Adam tamamen olaya hukukcu gozuyle bakıyor. Ayrıca adam sadece 50 mılyon dolardan bahsetmemiş. Davanın neden aslıye cezada gorulmesı gerektıgı nedenınıde açıklamıs.
    bu yalakadan başkan mı olur.
  • quote:

Bende gs nın vergı borcundan dolayı,boyle açıklamalar yaptığını düşündüm. Ama bugunku açıklamalarından sonra yanlış yaptığımı anladım. Adam tamamen olaya hukukcu gozuyle bakıyor. Ayrıca adam sadece 50 mılyon dolardan bahsetmemiş. Davanın neden aslıye cezada gorulmesı gerektıgı nedenınıde açıklamıs.

dava kaç yıldır görülüyor gs başkanı olduktan sonra mı hukukçu olarak yorum yapma gereği duymuş bu zat

böyle bir dava için duyum üzerine yorum yapan olsa biz forumda dalga geçeriz bu zat öğrencilere hukuk öğretiyor

adnan polattan sonra gs li olduğumdan utandıran 2. başkan oldu yarsuvat, yazıklar olsun
  • quote:

Buradan da anlaşılıyor ki Duygun Yarsuvat Tayyip ve yandaşlarının yol arkadaşı. Feneri aklamak Paralelleri iyice kötülemek için ortaya attıkları bir iddia daha.... Fenerin tapeleride bakanların yolsuzlukları kadar gerçek... Nasıl ki yargıda bakanları suçsuz göstermek için atamalar yapılmasına rağmen yerlerine getirdikleri kendi adamları bile yolsuzluk var deyip adalete karşı gelemedilerse durum yine aynı. İyi oluyor gerçi iki tarafta bir birlerinin pisliklerini ortaya döküyor, halkta yıllardır dönen dolapları öğrenmiş oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Buradan da anlaşılıyor ki Duygun Yarsuvat Tayyip ve yandaşlarının yol arkadaşı. Feneri aklamak Paralelleri iyice kötülemek için ortaya attıkları bir iddia daha.... Fenerin tapeleride bakanların yolsuzlukları kadar gerçek... Nasıl ki yargıda bakanları suçsuz göstermek için atamalar yapılmasına rağmen yerlerine getirdikleri kendi adamları bile yolsuzluk var deyip adalete karşı gelemedilerse durum yine aynı. İyi oluyor gerçi iki tarafta bir birlerinin pisliklerini ortaya döküyor, halkta yıllardır dönen dolapları öğrenmiş oluyor.

Alıntıları Göster
    Su ulkede birinin yanlis yaptim, yanlis soyledim ozur dilerim demesini, istifa ediyorum demesini goremiyecegiz orasi belli... Ama hesap soranda yok..Korler sagirlar birbirini agirlar misali .. Herkes pastadan yiyorya kimse ses etmiyor. Yakin tarihte maglubiyetten sonra Aziz Yildirimin elini sikti diye linc edlen rahmetli baskanlarimiz varken, bu adami yalanci cikardilar, iftiraci ettiler tik yok ..Galatasaray kimin yonetiminde oda tam belli degil . Bu Baskan Inanc Kiranin adamiymis? ne kadar dogru bilinmez .. Ama oyleyse Bari o el atsin duruma...

• Yazıyı iyi okuyun beyler, kuluplerin hepsi Ankara'ya muhtac ayakta kalmak icin. Aziz Yıldırım ilk fırsatta nasıl taraf degistirdiyse, bizimkiler de oyle yapmaya calısıyor. Yani yapmaları gerekeni. Futbolu siyasetin pisligi haline getirenler utansın Yarsuvat'ın baska caresi mi var? Bu lig anca derbi zamanları takip edilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Yazıyı iyi okuyun beyler, kuluplerin hepsi Ankara'ya muhtac ayakta kalmak icin. Aziz Yıldırım ilk fırsatta nasıl taraf degistirdiyse, bizimkiler de oyle yapmaya calısıyor. Yani yapmaları gerekeni. Futbolu siyasetin pisligi haline getirenler utansın Yarsuvat'ın baska caresi mi var? Bu lig anca derbi zamanları takip edilir..
    Adamlar Fenerbahçe düşmanlığını o kadar benimsemiş ki başkanları doğruları söylese de eleştriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Adamlar Fenerbahçe düşmanlığını o kadar benimsemiş ki başkanları doğruları söylese de eleştriyorlar.

yahu doğru söylemiş olsa dahi bu fenerbahçe'yi aklamaz ki.
    cemaat durduk yere 50 milyonu niye istesin? belli ki bir çıkar ilişkisi vardı.
    işi abartıp fazla para isteyince kirli çamaşırlarını döktüler fener'in.
    bu kadar pişkinlik olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murselsevim

quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

yahu doğru söylemiş olsa dahi bu fenerbahçe'yi aklamaz ki.
    cemaat durduk yere 50 milyonu niye istesin? belli ki bir çıkar ilişkisi vardı.
    işi abartıp fazla para isteyince kirli çamaşırlarını döktüler fener'in.
    bu kadar pişkinlik olmaz.

Alıntıları Göster
    Bugün gazeteside Cemaate yakyn bir gazete bu kadar ele?tirme sebebi de budur aslynda. Bu konuda Yarsuvaty idam edenlerden de?ilim. Haklyda olabilir pekala yyldyrymyn yyllardyr dedi?i bu aslynda ?imdi yalanlasalarda. Ancak, Yarsuvatyn bu meseleyi açmasy çok komik bir durum. Yani durduk yere bu konuda yorum yapmak biraz saçma .

Takym iyiye giderken linç eetmek yanly? olur bu adam zaten 6 aylyk bir adam ?imdi Duygun Yarsuvata kar?y cephe almanyn hiçbir GSliye faydasy yok nasyl olsa gidecek o zamana kadar bo?verin bu demecini nasyl olsa o da yanly?y anlamy?tyr.

• isyan edenler solcular
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin**

isyan edenler solcular
    3 büyükler birleşip dirlik olur ise anca o zaman AKP'ye karşı ayakta durabilirler. Cemaat artık bu saatten sonra ayağa kalkamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

3 büyükler birleşip dirlik olur ise anca o zaman AKP'ye karşı ayakta durabilirler. Cemaat artık bu saatten sonra ayağa kalkamaz.

Alıntıları Göster
    Bu amcamların çoğusu zaten mason localarına kayıtlı.Bunlar ülkeye müdahil olmadan yapamaz.O yüzden Galatasaray ' a daha yalın bir başkan lazım.Fakat şu konjoktürde çok zor böyle birisinin kulübe gelmesi.Kıbrısta bile 130 dönüm arazimizin olduğu söyleniyor satılsın oralar borçlar kapansın kulüp rahatlasın artık.2 senede bir finans sıkıntısı haberi okumak taraftarıda sıktı artık.130 tl ye forma almaktan imanı gevredi milletin faydamız olsun diye.Mümkün olan en kısa zamanda temiz bir mali tablo görmek dileğimle.

• quote:

olaya hukukcu olarak deil fb yanlısı yalaka olarak bakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

quote:

Öyle baksa fb şike yapmadı. Tamamen kumpas der. Ayrıca ergenekon davaSI içinde çok sert çıkışları olmuştu. Bu tur hukuku yalayıp yutmuş adamlar olaya bizim gibi sadece taraftarlık yönüyle bakmaz.
  • quote:

quote:

quote:

Öyle baksa fb şike yapmadı. Tamamen kumpas der. Ayrıca ergenekon davaSI içinde çok sert çıkışları olmuştu. Bu tur hukuku yalayıp yutmuş adamlar olaya bizim gibi sadece taraftarlık yönüyle bakmaz.

Hukukcuysa belgesi kaniti olmadan -mışlı -muşlu duyum, varsayim uzerine vatandasi medyayi yanlis bilgilendirecek sekilde konusmayacaginida bilir.

• quote:

quote:

quote:

tabi tabi ne demessin.

"Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, gündeme damga vuran 'Fethullah Gülen grubu Aziz Yıldırım'dan 50 milyon dolar istedi' iddiası için, "Duydum" açıklamasını yaptı."

off off hukukçuya bak duyumlarla hareket ediyor?fb-aziz ve hükümet yalakalarının barınacağı klüp değil gs tez zamanda gider

• quote:

quote:

quote:

quote:

tabi tabi ne demessin.

"Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, gündeme damga vuran 'Fethullah Gülen grubu Aziz Yıldırım'dan 50 milyon dolar istedi' iddiası için, "Duydum" açıklamasını yaptı."

off off hukukçuya bak duyumlarla hareket ediyor?fb-aziz ve hükümet yalakalarının barınacağı klüp değil gs tez zamanda gider

Ya adam ergenekon davasında neler demiş aç oku hukumet yalakası adam onları der mi? Madem hukumet yalakalarını barındırmıyorsunuz. Eski başkanıNIzI oy lafından sonra hemen kapı dısarı etmenız lazımdı. Gerçi unal aysalada hak verıyorum. Siyaset bu kadar herşeyın içindeyken faydalanmamak zor. Oyle forumda yorum yapmaya benzemıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.