Şimdi Ara

Kulaklık Tamiratı için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz kulaklık modelini kullanıyorum fakat gördüğünüz gibi kulaklıktan açılma var. Bu sorunu halletmek için 1-2 tane yapıştırıcı denedim fakat sonuç alamadım daha sonra tekrardan ayrılma yaptı. Bu sorunun çözümü ile ilgili yardımcı olabilecek kimse var mı ? Tavsiyelerinizi bekliyorum , teşekkür ederim.
     Kulaklık Tamiratı için yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up !!!

• ben cks 90 kullanıyorum. aynısı bende de oldu japon yapıştırıcısı sürdüm. Sıkıntısız kullandım. Bidaha açamayacağımı düşünüyodum.
    geçtiğimiz hafta kabloyu ezdim, tamir etmek için içini açmam gerekti biraz zorlayınca açıldı sorunsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrocker

ben cks 90 kullanıyorum. aynısı bende de oldu japon yapıştırıcısı sürdüm. Sıkıntısız kullandım. Bidaha açamayacağımı düşünüyodum.
    geçtiğimiz hafta kabloyu ezdim, tamir etmek için içini açmam gerekti biraz zorlayınca açıldı sorunsuz.

Uygulamayı yaparken taşırırım diye korktum aslında. Japonda dönüş olmaz biliyorsun :) sanırım dikkatli bir şekilde yapmam gerekecek bu işlemi. Teşekkür ederim.

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Japonu damla olarak dökme. Ucunda hafif ıslaklık olunca onu kulaklığın birbirine değen yerlerine sür

• Aynen bence bu şekilde uygulamak lazım çok severek kullandığım bir ürünüm umarım işe yarar. Teşekkür ederim.

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Umarım sorun olmaz. Güle güle kullanın. Önemli değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.