Şimdi Ara

partsouq sitesini kullanan varmı Subaru parçaları getirmek için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar partsouq diye bir site duydum buradan Subaru gibi japon arabalarının yedek parcalarını uygun fiyatlarla getirebiliyormusuz kullananınız varmıdır acaba daha once gelen parcalar orjinalmidir ve kac gunde gelir guvenılır bır yermı ?

• Hocam 5 parca malzeme gorunuyor..Buradan ne getirmek istediniz ki? Ben olsam Arap emirliklerinden ziyade Ebay`e girer oradan bakardim..
  • Parcaların orjinal kod numaralarını yazıyosunuz siteye hepsi cıkıyor ama gerek kalmadı jaspasubaruda hallettim işimi orjinal radyator lazımdı taktırdım ibrahim ustadan,teşekkürler.
  • Ben bugün Toyota Camry için 2 adet parça siparişi verdim bakalım gelince bilgi veririm, yabancı forumlarda hakkında olumlu yorumlar okumuştum güvenilir olduklarına dair
  • Parçalarınız geldiğinde bilgi verirseniz çok sevinirim 4 adet impreza amortisörü lazım oldu şimdide.
  • Emre8860 kullanıcısına yanıt
    6 ocak günü verdiğim siparişlerim dün geldi. benim istediğim parçalar ufak olduğu için kargo ücreti fazla değildi. fedex'le geldi ve 10 dolar tuttu kargo.
  • Tşkler bilgilendirmeniz için aracımı bir hafta kadar önce sattım bende geçenlerde kar yağdıgında evin onune cekmısdım 2 gun ellemedim biri sanırım kaymıs vurmuş arka sağ kapımı ezmiş gitmiş 2 bin tl kadar masraf çıktı sinirlendim sattım zararına bmw kullanıcam daha masrafsız subarudan :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.