Şimdi Ara

SİLİNSİN....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albayyusuf -- 5 Şubat 2021; 14:37:6 >

• Bahsettigin uclunun toplanmis oldugu modellerden en cazip ve iyisi G2,desire hd den sonra ilac gibi gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 18 Aralık 2014; 14:45:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z1c bulabilirseniz daha iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz bulacam diye adı sanı belli olmayan merdiven altı şirketlerden 1100 liraya G2 alacağına eli ayağı düzgün ve muhatap bulabileceğin bir mağazadan Huawei G7 al. Hatta 1000 liraya alırsın.

İşlemcisi 64 bit ve babanın kullanacağı her uygulamayı kaldırır, batarya performansı çok iyi, kamerası çok güçlü, tasarımı çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 18 Aralık 2014; 16:04:26 >
  • General mobile discovery tavsiye ederim.. kamerası da orta halli detaylarına bakabilirsin. Bir de discovery II çıkmış. Daha iyi performansı ve fiyatı 1000 TL civarı.
  • Saydiklariniz arasından en iyisi g2 hocam. Yok o kadar para vermiyim derseniz zenfone 5 700 liraya çok iyi bir telefon. Onda şarj sorunu var ama babanız eğer dediğiniz gibi pek uğraşmiyorsa telefonla sıkıntı yaratmaz hatta çok iyi bir tercih olur

• Piyasada yok olanlarda 1100 üstü hocam :)

Huawei nin işlemcisi yönünden tereddütlerim var kullanmadım ama öyle sezdim ama bakacağım gene :)

Discovery Allah'a yakın bana uzak abi çevremdeki arkadaşların bir çoğu telefonu şarj soketinden dolayı tamire vermişler sıkıntıı cihaz :)

Zenfone 5 batarya konusunda tatmin etmeyecek gibi duruyor büyük ihtimalle fikrimi g2 yönünde kullanacağım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albayyusuf

Piyasada yok olanlarda 1100 üstü hocam :)

Huawei nin işlemcisi yönünden tereddütlerim var kullanmadım ama öyle sezdim ama bakacağım gene :)

Discovery Allah'a yakın bana uzak abi çevremdeki arkadaşların bir çoğu telefonu şarj soketinden dolayı tamire vermişler sıkıntıı cihaz :)

Zenfone 5 batarya konusunda tatmin etmeyecek gibi duruyor büyük ihtimalle fikrimi g2 yönünde kullanacağım ...

Huawei'nin ekranı 720p, o işlemci 720p'yi çok rahat çeker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 18 Aralık 2014; 19:41:02 >
  • G2 en iyi seçim olur.

• S4.
  • G2 al

• Albayyusuf kullanıcısına yanıt
    her cihaz icin cevremizde sıkıntı yasayan tanidiklarimiz oluyor hocam.. benim cevremde 5 tane general mobile kullanam var ben s4 kullaniyorum.. general mobile in neredeyse farki yok, en ufak bir sıkıntıları da yok.. tercih sizin tabi.. guzel gunlerde kullansın. .

• Huawei ascend g7 alin telefonda uygulamalardan oyunlardan daha çok kamerayi kullanır diye düşünüyorum g7 nin kameralari g2 den daha iyi ama yuksek performans isteyen oyunlar oynar dersen g2 daha iyi

• Son Lg g2 de karar kıldım arkadaşlar fikir ve görüşler için teşekkür ederim :)
  • G2 yada iphone 5c

• 10 gün önce abime 700 tlye blackberry z10 aldım..kampanyaları kovala özellikle hafta sonlarını,aralık ayının son haftası süper fiyatlara neler bulursun teknoloji marketlerde..
  • G2 gayet uygun

• Tavsiyeler için teşekkür ederim arkadaşlar
  • G2 iyi bir seçimdir bu telefonlar arasında.

• G2

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.