Şimdi Ara

ttnet abonelik tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün ttnet fiber abonelik için bayii gittim. Bayi hesaplı kampanyaların 2015 ocak da başlayacak demesi üzerine abonelik işlemleri için beklemeye karar verdim. Acaba gerekten iyi i kampanya gelir mi? şimdiki kampanyalarıda kaçırmış olmayalım.

• trimmm kullanıcısına yanıt
    Ne hesaplısı her yıl sonunda bütün tarifeler zamlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 18 Aralık 2014; 15:55:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Ne hesaplısı her yıl sonunda bütün tarifeler zamlanır.

Nasıl yani anlamadım. Fiyat olarak şimdi mi daha uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trimmm kullanıcısına yanıt
    Sana tavsiyem fiyattan ziyade internet kalitesi! Ben 2 senelik taahhüt verdim bin pişmanım. Çünkü akşam ping yüzünden oyun oynayamıyorum. Binadaki komşularının interneti varsa akşam saatlerinde hız testilerini sor. PING değerleri yüksek mi? Hızları düşük mü? bunları araştır. Bak superonline 3 ay deneme süresi veren bir kampanya yapmış ona bir bak. Yada taahhütsüz ttnet'e abone ol eğer memnunsan taahhüdlüye çevir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerkulu

Sana tavsiyem fiyattan ziyade internet kalitesi! Ben 2 senelik taahhüt verdim bin pişmanım. Çünkü akşam ping yüzünden oyun oynayamıyorum. Binadaki komşularının interneti varsa akşam saatlerinde hız testilerini sor. PING değerleri yüksek mi? Hızları düşük mü? bunları araştır. Bak superonline 3 ay deneme süresi veren bir kampanya yapmış ona bir bak. Yada taahhütsüz ttnet'e abone ol eğer memnunsan taahhüdlüye çevir.

Aynen uzun süreli kullanacaksaniz önce bir taahhütsüz deneyin. Memnun kalirsaniz taahhütluye geçersiniz. Kalmazsaniz da diğer servis sağlayıcılarına bakın. Telefon kullanmıyorsanız eğer ttnet yerine superonline, uydunet kampanyalarına bakın derim. Boş yere yalın ücret altında bir ücret alıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.