Şimdi Ara

Ateş ölçer (Kargo dahil 80 TL ) Vatan..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
6.312
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternette daha ucuzunu bulamadım. Gönül ister ki kargo da bedava olsaydı. Benim gibi ihtiyacı olanlar alabilirler. Hastahaneler de aynı ürünü kullanıyorlar. Performanslı bir ürün. Eğer yakınınız da vatan mağazası varsa kargo parası ödemeden gidip elden alabilirsiniz.

http://www.vatanbilgisayar.com/irt-4020-ates-olcer.html?OM.zn=PriceDrop-m8&OM.zpc=IRT+4020&OM.cname=PriceDrop181214&utm_medium=Email&utm_campaign=PriceDrop181214&utm_content=IRT+4020&utm_source=recommendation_mailing&OM.exVisitorID=1390895

• Çin' den temassız olanı 50 liraya aldım, iyi iş görüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Çin' den temassız olanı 50 liraya aldım, iyi iş görüyor

Merhaba Arkadaşım link verebilirmisiniz ?
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Herkes 1 ay bekleyemez .:)

He atöş ölçer alınmaz aslında. Özellikle temassız olanlarının yanılma oranları daha yüksektir.
  • Teşekkür ederim.

Bu arada üstteki ateşölçer'in fiyatı cazip gözükmüyor..
  • mylove kullanıcısına yanıt
    en ucuzu 89 lira şuanda. Mağazadan alımlarda bir nebze sıcak duruyor.
  • En guzeli cam cubuk termometre yanilma ihtimali yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayalet_tr kullanıcısına yanıt
    Artık civa termometreleri üretilmiyor hocam. Çok aradım, ilde ki hemen hemen tüm eczanelere baktım lakin bulamadım. Hepsi aynı şeyi söylediler "artık üretilmiyor"...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylove

quote:

N11 de acura nin var 51 tl temassiz ates olcer.

• adam çinden aldıgı ne oldugu belirsinz marka ile braun'u kıyaslıyor ya bu zihniteye birşey diyemiyorum...
  • http://www.dx.com/p/portable-1-0-lcd-digital-infrared-body-thermometer-32-42-9-c-1-x-cr2032-81209#.VJLQ3FgcRos

Ben 2 sene evvel bunu almıştım. Yorumlarda da belirtildiği gibi ölçümleri gayet tutarlı (diğer termometremiz ile de karşılaştırdım.) küçük olması da avantaj. Memnunum.

Pahalı ürünlerin hiç bir ekstrası olduğuna inanmıyorum. Reklamlarına sponsor olmaya da gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktuz -- 18 Aralık 2014; 15:12:22 >

• Temassız haricindeki ürünlere bakmayın.
    Bebekler neyse de 1 yaşından sonra çocuklar kulaklarına termometre yaklaştırılmasına bile izin vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

En guzeli cam cubuk termometre yanilma ihtimali yok

cam üretilmiyor. üretilmesinde zaten. içince civa var. çocuğun eline geçerse ve kırarsa cam bir yerine batabilir, civa zehirliye bilir ki çocuklu evlerde herşey mümkün. senin bulamadığını çocuk bulur çıkarır.

Temassız cihazlar artık eskisi gibi değil çok net sonuçlar veriyor. Artık hastanelerde bile bunlar kullanılıyor.

Tavsiyem evinizde 2 adet farklı termometre olsun. ve ölçüm yaparken her ikisi ile yapın.

Ayrıca çocuklarda ateş ölçmek tam bir eziyet. Hele hasta olduklarında zaten huzursuzlar birde siz ateş ölçecem diye hepten huzursuz ediyorsunuz çocuk daha çok yoruluyor. O yüzden temassız olanlardan alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Balbes

quote:

Orijinalden alıntı: mylove

quote:

N11 de acura nin var 51 tl temassiz ates olcer.

Link verebilirmisiniz.

• Bu tur urunleri alirken yurtdisinda en cok hangisi tutuluyorsa onu aliyorum.farkli bir teknolojiden bahsediyorlardi ama ben yine de hizlialdan kulaktan olcen Braun IRT 4520 Thermoscan Plus aldim.saglikla noname cin mali kelimesini bile yanyana kullanmak pek normal insan isi degil...hele ki sozkonusu cocuklarsa..

• n11 den mesitaş ateş ölçer aldık.
    tavsiye ederim stabil çalışıyor.
    fiyatıda iyi çin malları yerine kesinlikle alınır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bic den aldım 17 dolar mi ne öyle. Gecen kontrole ggittiğimiz de drnin elinde benimkinin aynisi üzerine marka basılmış vardi. Sonra eşim tutturdu kulaktan ölçer olsun diye çıktık dolaştık üzerine marka basmışlar benimkinin aynisi yüz kusur liralara satıyorlar. Yani git cine bi baskı yaptır markani sonra gümrük bilmem ne islerini sanayi bakanlığı virt zirtini hallet aynısını getir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BALTHAZARA

Bu tur urunleri alirken yurtdisinda en cok hangisi tutuluyorsa onu aliyorum.farkli bir teknolojiden bahsediyorlardi ama ben yine de hizlialdan kulaktan olcen Braun IRT 4520 Thermoscan Plus aldim.saglikla noname cin mali kelimesini bile yanyana kullanmak pek normal insan isi degil...hele ki sozkonusu cocuklarsa..

Doğru anormalim, çocuğumu da düşünmüyorum. Hep sizin gibi olmak istedim.

Yalnız vücuda temas bile etmeyen bir ürün, doğru ölçüyorsa, elinizi her attığınızda çalışıyorsa neden alınmaz. Orasını anlayamadım. Kalp pili konusuna mesaj atmadım umarım.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.