Şimdi Ara

Alex Telles'in menajerinden İnter açıklaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spor Toto Süper Lig ekiplerinde Galatasaray'ın Brezilyalı sol bek oyuncusu Alex Telles için oyuncunun menajeri Fernando Otto tarafından flaş bir transfer iddiası ortaya atıldı.

Sarı kırmızılı ekipte çok fazla forma şansı bulamadığı bir sezonun ardından artık bavullarını topladığı belirtilen haberde, 22 yaşındaki genç oyuncunun kariyerine artık İtalya'da devam edebileceği kaydedildi.

MENAJERİ DOĞRULADI: İTALYA'YI TERCİH ETMEK İSTİYOR
    Geçtiğimiz hafta Galatasaraylı yöneticiler ile görüşmek üzere İstanbul'da olduğu belirtilen Alex Telles'in menajeri Fernando Otto, "Büyük bir İtalyan kulübü (Roberto Mancini'nin çalıştırdığı Inter) ve Şampiyonlar Ligi'nde yer alan bir Alman ekibi Alex Telles'in peşinde. Ancak kendisi İtalya'yı tercih etmek istiyor" şeklinde konuştu ve söz konusu iddiaları doğruladı.

Sarı kırmızılı ekibin Gremio'dan 6 milyon 150 bin avro karşılığında transfer ettiği Brezilyalı oyuncuyu satmak için çok iyi bir teklif beklediğinin de altı çizildi.

Haber kaynak :http://kralspor.ensonhaber.com/alex-tellesin-menajerinden-inter-aciklamasi-2014-12-18.html

• Alex Telles'i transfer etmek için Galatasaray'a resmi teklifte bulunan kulüp; Juventus... ( Hürriyet )
  • Adamı zaten 6 m €'ya aldık. 10 m €'un altında satarsak saçma olur. Ayrıca yabancı sınırı kalkıyor. Önümüzdeki senelerde iş görebilir.
  • sat gitsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Ali Dürüst İtalya'dan teklif olduğunu doğruladı, aslında iyi bonservis verirlerse satılabilir.
  • Telles bruma gibi oyuncuları almanin en iyi yani bu.. Verim alamadan da zarar etmeden veya az bir zararla elden çikarabiliyorsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tevez+10 milyona oluyorsa olsun yoksa satmayiz

• Bu sezon izleyelim bir. Sezon sonu performansına göre gidip gitmeyeceğine karar verilir. 10 milyondan aşağı satmamalıyız. Ancak gitse bile sol bek yine sıkıntı olacak. 5-6 milyona başka bir yabancı sol bek bulmamız gerekiyor. Telles'ten aşağıda olmamalı. Tarık'ın kendisini oldukça geliştirmesi lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22 yaşında genç ha utanmasalar hakan baltaya genç diyeceksiniz bu adamdan bi cacık olmaz .

Dinleyin beni. Dmişti diyeceksiniz

• Oynayan futbolcunun satılmasına karşıyım satacaklarsa oynamayan kazmaları satsınlar önce
  • Ne kadar teklif ettiklerine göre değişir.O değilde Rierayı beğenmiyorduk o kadar transfer yapıldı hala yeri dolmuyor.
  • Yönetim 8-9 milyon ve üstü her teklife satar bence.
  • geçen sezon geldiğinde herkes uzaylı görmüş gibiydi. kumaşı kaliteli. inter falan bir ışık gördüyse satılmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .SubZero.

Oynayan futbolcunun satılmasına karşıyım satacaklarsa oynamayan kazmaları satsınlar önce

Kardes olaya boyle bakarsan her oyuncuyu 30 sene oynatirsin.Degerini bulan her oyuncu satilmalidir bana gore(Yenisi bulunabilirse)

• quote:

Orijinalden alıntı: Itsuka Shido

geçen sezon geldiğinde herkes uzaylı görmüş gibiydi. kumaşı kaliteli. inter falan bir ışık gördüyse satılmamalı.

Geçen sezon gelir gelmez ilk 11 'e girdi. Her maç oynadı ve 4-5 maç sonra takıma alıştı iyi bir performans ortaya koydu. Bu yıl ise Prandelli döneminde CL maçları dışında düzgün oynamadı ve form tutamadı. Hamza Hoca ise geldiğinden beri her maç oynatıyor onu. Yavaş yavaş formu yine geçen seneki haline gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KGokturk

quote:

Orijinalden alıntı: .SubZero.

Oynayan futbolcunun satılmasına karşıyım satacaklarsa oynamayan kazmaları satsınlar önce

Kardes olaya boyle bakarsan her oyuncuyu 30 sene oynatirsin.Degerini bulan her oyuncu satilmalidir bana gore(Yenisi bulunabilirse)

Ben de yerine daha iyisini bulamayacakları için diyorum zaten

• Kiralık iyidir tecrübe kazanır

• quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

quote:

Orijinalden alıntı: Itsuka Shido

geçen sezon geldiğinde herkes uzaylı görmüş gibiydi. kumaşı kaliteli. inter falan bir ışık gördüyse satılmamalı.

Geçen sezon gelir gelmez ilk 11 'e girdi. Her maç oynadı ve 4-5 maç sonra takıma alıştı iyi bir performans ortaya koydu. Bu yıl ise Prandelli döneminde CL maçları dışında düzgün oynamadı ve form tutamadı. Hamza Hoca ise geldiğinden beri her maç oynatıyor onu. Yavaş yavaş formu yine geçen seneki haline gelecektir.

hocam uzaylı görmüş gibiden kastım takıma yıllar sonra gelen ilk bek oyuncusuydu. ama hakkınızda var. eğer sınır olmasaydı şu an türkiyenin konuştuğu oyunculardan olurdu.

• Satılacaksa devre arasında değil sezon sonunda satılmalı alternatifi yok malesef giderse eksikliğini çok hissederiz sezon sonunda iyi bir teklif gelirse bence gönderilmeli 12-13 civarı yerine daha iyisi alınabilir
  • bence kesinlikle satılmalı. veysel tarık sabri hakan elimizde bek bollugu var bunlar yetersiz olsada tr ligini yarım sezon götürürler telles satılırsa kontenjanda açılıyor brumayı oynatabiliriz her maç hatta yabancı sınırı artacak veya kalkacak diyorlar o zaman pandevide oynatabiriz bu takım her türlü şampiyon olur şuanda böyle ekonomik düşünmemiz lazım.yabancı forvet transferininde sezon sonuna ertelemeliyiz diyorum birçok oyuncunun sözleşmesi bitiyor kelepir bir tane zenci getirdik mi oldu bitti gitti. Bir tanede bek alırız ama ara sezonda transfer yapılmamalı. Zaten para yok yapılan transferde yarım yamalak olcak.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.