Şimdi Ara

LOL Çin Server'ında oynuyorum. Soruları alayım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
12
Favori
4.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Internet pahalimi orda? Sorun yasiyormusun hic?

Kari kizi nasil bulacan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

Hocam az iletişim var diyosun ama. Bildiğim kadarıyla Çince, Japonca veya Korece gibi dillerde tek bir karakterle çok şey anlatılabiliyor. Senin bir harf olarak gördüğün karakter, şekil uzun bir cümlenin yerini tutabiliyormuş. Yani demek istediğim sövüyo olabilirler...

Geleneksel dil onlar
  • internet cok ucuz. 50mbit fiber OLMAYAN internetin 7 ayligi 600-700 yuanmi ne(yaklasik 250tl)

Kiz konusunda sknti yok ama oraya girmesin konu

Dili ise gercekten zor. hece olayi yok. her simge ayri bir kelime anlamina geliyor. sonra onlar birlesince baska kelime oluyor. ama isin icinde tonlama da var. yanlis tonlarsan kesinlikle anlamiyolar/ en buyuk skinti o. hani cem yilmazin balzamikoooo olayi var ya aynisini yasiyosun.

Bir de burda inanilmaz bisiklet ve elektrikli scooter kullanimi var. ozel yollari da var. Ama hirsizlik da cok. Dairede yasayan arkadasin 3. gunde elektrikli scooteri calindi. garibim

laptopum bozuldu ve tekrar toparliyorum. az zaman sonra oyun ici ss eklerim.

• Rp fiyatları nasıl mesela yeni 0 hesap acınca kaça kaç rp ıp var ?

• su asansordeki bir reklam. her gordugumde guluyorum sezen aksuyla justin bieberin ciftlesmis hali gibi
     LOL Çin Server'ında oynuyorum. Soruları alayım
  • Allah kolaylık versin, zordur oralarda yaşamak :D Türkiye'ye ne sıklıkla geleceksin ?
    şu üniversite'ye de gidebilirsen ss'leri gerçekten bekliyorum :Dçok merak ettim
    kill/death oranın nasıl, oyunlarda ortalama olarak kaç kill alıyosun ?
    Riot'a bağlı değil mi orası ? serverları farklı demişsin. Riot'a bağlı değilse farklı karakterler var mı ?
    Klasik skin'ler bile çok güzel gözüküyor gördüğüm kadarıyla, onlarınkinin yanında TR/EUW server'larındakiler çok kötü gözüküyor.
    KS atanlar var mı, KS Atan varsa onlara küfür ediliyor mu ? :D ( şahsen benim rakibime başkasının KS atması benim için pek sorun yaratmaz :D )
    Kürt server'ı isteyenler hakkında ne düşünüyorsun ?

İyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: ertsbals

Allah kolaylık versin, zordur oralarda yaşamak :D Türkiye'ye ne sıklıkla geleceksin ?
    Riot'a bağlı değil mi orası ? serverları farklı demişsin. Riot'a bağlı değilse farklı karakterler var mı ?
    Klasik skin'ler bile çok güzel gözüküyor gördüğüm kadarıyla, onlarınkinin yanında TR/EUW server'larındakiler çok kötü gözüküyor.
    KS atanlar var mı, KS Atan varsa onlara küfür ediliyor mu ? :D ( şahsen benim rakibime başkasının KS atması benim için pek sorun yaratmaz :D )

İyi günler

- Turkiyeye tatil disinda gelecegimi sanmiyorum
    - Bu haftasonu acayip hastaydim yoksa gidicektim:(
    - k/d orani cok yuksek her zaman ama cogu normal oyun. O yuzden sayilmaz adam gibi rank oyunlara basliyim o zaman isin rengi ortaya cikar
    - Farkli karakterler yok. Icerik ayni ama gorunusler tamamen farkli. Lokal'zasyonda asmislar yani.
    - KS atani da beceremeyeni de outplay yiyeni de cok acilip oleni de hepsi var. ama 2-3 geri ping atilmasinin disinda bi tepki gormedim. 1-2 bisey yaziyolar bazen sonra gecip gidiyo o konu. Zaten anlamiyorum ne denildigini
    - Tek turk serveri yeterli. Oyun icinde din dil irk vs vs farki olmamali. He ben de hazetmem ama neticede bu oyun. MC serserychocuk nickli oyuncu benim icin mc serserychocuktur otesi degildir.

• moruk çinden ne alıp satsak zengin oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3iks

quote:

Orijinalden alıntı: ertsbals

Allah kolaylık versin, zordur oralarda yaşamak :D Türkiye'ye ne sıklıkla geleceksin ?

İyi günler

- Turkiyeye tatil disinda gelecegimi sanmiyorum
    - Bu haftasonu acayip hastaydim yoksa gidicektim:(
    - k/d orani cok yuksek her zaman ama cogu normal oyun. O yuzden sayilmaz adam gibi rank oyunlara basliyim o zaman isin rengi ortaya cikar
    - Farkli karakterler yok. Icerik ayni ama gorunusler tamamen farkli. Lokal'zasyonda asmislar yani.
    - KS atani da beceremeyeni de outplay yiyeni de cok acilip oleni de hepsi var. ama 2-3 geri ping atilmasinin disinda bi tepki gormedim. 1-2 bisey yaziyolar bazen sonra gecip gidiyo o konu. Zaten anlamiyorum ne denildigini
    - Tek turk serveri yeterli. Oyun icinde din dil irk vs vs farki olmamali. He ben de hazetmem ama neticede bu oyun. MC serserychocuk nickli oyuncu benim icin mc serserychocuktur otesi degildir.

çok sağolasın cevapların için, bu arada geçmiş olsun. Allah şifa versin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bymyWILL

moruk çinden ne alıp satsak zengin oluruz

Bunun 1500 türlü cevabı var, 1500 türlü adam da böyle parayı kırıyo git 1501'i bul sen de onların arasına katıl

• Metro-Otobüs vs. internetteki gibi mi ?
    • Ordaki sokak kavgaları nasıl oluyor , hiç tanık oldunmu veya hiç içinde bulundun mu ?
    • Tüm çekiklerin ten renkleri beyaz mı , hiç mi esmer yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salla_hd

• Ordaki sokak kavgaları nasıl oluyor , hiç tanık oldunmu veya hiç içinde bulundun mu ?

internette gördüklerini bilmiyorum. Kalabalığı diyorsan evet. acayip kalabalık. İstanbul metrobüsü yanında halt yemiş ama en azından heryere gitmek mümkün+ sefer sayısı hep çok fazla. Yani iş çıkışı saatleri dışında sıkıntı yok

sokak kavgası görmedim ama çok kavga eden çift gördüm, ve ilginçtir ki hemen hemen hepsinde kadınlar adamların ağzına.... Olacak iş değil yani. Hatta asansöre binen yaşlı bir çift vardı ve onca insanın arasında adamın kolunu hunharca yumruklamaya başladı o yaşlı kadın 0.o

Esmer nerdeyse hiç yok evet, esmerimsi olan çekik gözlüler de güney taraflardan gelenler. İşte endonezya, filipinler, tayland(gerçi onlar da çok esmer değil ama) filan

• quote:

Orijinalden alıntı: 3iks

quote:

Orijinalden alıntı: salla_hd

internette gördüklerini bilmiyorum. Kalabalığı diyorsan evet. acayip kalabalık. İstanbul metrobüsü yanında halt yemiş ama en azından heryere gitmek mümkün+ sefer sayısı hep çok fazla. Yani iş çıkışı saatleri dışında sıkıntı yok

sokak kavgası görmedim ama çok kavga eden çift gördüm, ve ilginçtir ki hemen hemen hepsinde kadınlar adamların ağzına.... Olacak iş değil yani. Hatta asansöre binen yaşlı bir çift vardı ve onca insanın arasında adamın kolunu hunharca yumruklamaya başladı o yaşlı kadın 0.o

Esmer nerdeyse hiç yok evet, esmerimsi olan çekik gözlüler de güney taraflardan gelenler. İşte endonezya, filipinler, tayland(gerçi onlar da çok esmer değil ama) filan

Cevapların için teşekkürler :)

• Trafik nasıl (burdaki gibi birbirlerine sövüyorlar mı , sabırsız olup bir süre boyunca kornaya asılıyorlar mı)?
    • Trafikte kaza yapınca suçsuz olan suçlu olana nasıl bir tepki veriyor ?
    • Sokakda birbirlerine en ufak bir yanlışda bulununca ne yapıyorlar (bizdeki ; "yavaş olsana lan" , "dikkat etsene ..." , kör müsün?!" vs. gibi mi) ?

• selam Türkiyeden çin SW' sine bağlandın mı hiç
  • Çekirge yedinmi? Yemediysen çok op bişi sokakta satılan çekirgeler.
  • indir butonu hangisi kardeş hep bunu merak ettim

• Neden Kore değilde çin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

Neden Kore değilde çin ?

Kore'de de yaşadım. Orda da çalıştım, kısa sürdü ama olsun yine de harikaydı. Elimde olsa Kore'yi tercih ederdim. Sahip olduğum en iyi staj deneyimiydi Ancak fırsatlar işte.. Böyle denk geldi:)
  • - Trafikte inanılmaz sabırlılar. Korna kolay kolay duyamazsın, tabi dönüşü hanzo gibi kapatmadıysan Ancak çoğu berbat şöför. İnan araç sürülecek gibi değil. Çok kadın şöför var belki ondandır (otobüs taksi şöförü çok var mesela kadın, gayet normal burda)
    - Valla olayın en başından beri tepkilerini ölçecek kadar izlemedim hiç. Çok sıradışı bir durum henüz görmedim.
    - Millet birbirini itiyor kakıyor ayağına basıyor utanmasa üstüne sıçacak ama kimse kimseye özür dilemez sesini bile çıkarmaz öyle yoluna devam eder. Daha bir kişinin de dönüp birşey dediğini duymadım.

- Tr'den hiç bağlanmadım, ancak gerek de yok sanırım çünkü Çin'in bazı server'ları Çin'den bağlansan bile 120 pingi filan görüyor, hani o kadar uzak sunucu sen düşün. Tr'den bağlanınca ne olur sen düşün

- Çekirge henüz yemedim ama çok iyi diyolar. Kurbağa bacağı yedim, büyük marketlerde filan direk satılıyor zaten. Gayet de lezzetli^^

- Client'ı indirmeye çalışıyosan turuncu buton var onda zaten download yazıyor^^

• Çinde yaşanır mı be hava kirliliği yüzünden 1 gün içinde soluduğun hava 1 paket sıgaraya eş değer nitelikte
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.