Şimdi Ara

FM15 Galatasaray inceleme ve karıyer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 yılı aşkın süredir hemen hemen her sezonu oynadığım fm/cm serisine fm15 ile devam etme kararını yaklaşık 1 ay önce aldım, ve şu an 5.sezon başlarındayım,Bu sezona kadar türkiye ligini domine etmiş olsamda her seferinde Şampiyonlar liginde yarı final de elenmiş olmam beni daha da hırslandırıyor.
    Oyunun başlangıcında transfer bütçesinin olmayısı ve klubun ciddi kredi borcu,bize transfer imkanı tanımıyor ancak doğru dizilim ve gorevlerle oynattığımız mevcut kadro çok verimli oluyor ve ılk sezon icin transfer ıhtıyacını hissettırmiyor.
    Genel olarak kullanılan ve bircokları tarafından da başarı sağlanılmıs 4/2/3/1 taktıği galatasaray için çok uygun,kalede Muslera'dan uzun yıllar verım alabılırsınız, bır ıkı sezon ıcerısınde satmak ıstersenız yaklasık 15m euroya satılabılıyor.Gerı dörtlu de Semıh Kaya,Chedjoe,beklerde Alex Telles ve Veysel Sarı(Sabrı) ilk sezon için yeterli,Burada Allex Tellese özel bir parantez acmak gerekır kı,oda muhakak elınızde bır kac sezon tutmayı başarın,yeri çok zor doldurulan bir beg, ve 4 sezon sonunda satmak zorunda kalıp 25M euroya Monaco ya transferını sağlayıp ciddi bır nakit klube sağlamıs oldum.orta sahada Selcuk,Melo ıkılısı gayet ıdeal ve basarı getırıyor,önlerınde AMC pozısyonunda Snejder ıse tahmın edebılecegınız gıbı galatasarayın ılk sezon ıcın herseyı ve yerı doldurulamaz bır oyuncu, bol bol sut cekmesı ıcın gereken ayarlamayı yapın ve uzaktan sutları ıle atacağı golleri zevkle ızleyın, ılk sezonunda 40 a yakın asıst yapması da muazzam bır basarı ve yası ılerledıgı ıcın 30 yasında satmıstım, hıcbır fm karıyerımde 30 ustu yabancı oyuncuları takımda tutmam ve hala para kazanabılıyorken satarım,sızede tavsıyem budur,cunku malum klupde para sıkıntısı hat safhada:) kanatlarda ise Bruma ve Olcan Adın beklenende üzerınde verım almanız olası,yeterkı Bruma ıce kat eden kanat olarak oynasın zıra arkasında sol kanadı doldurabılecek bir Alex Telles var zaten,ve son olarak da Burak fırsatcı golculugu ıle 2 sezon rahat ıslıyor takımda,ılk sezonumda 30 gol atmıstı lıgde, buda Burak ve Turkıye lıgı ıcın gayet ıyı, ( devamı gelecek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ballards -- 18 Aralık 2014; 18:11:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• harika anlatım. devamını bekliyoruz maceranızın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tsk. Nevnıyaz hocam,devamı gelecek,sorular varsa yanıtlayabılırım

• devam devam++
    ama resimlerle de süslersen daha iyi olur
  • Ben Muslera'yi ilk sezonun yarisinda 16 milyon Avroya Monaco'ya sattim. Cok pismanim. Yeri dolmuyor. Takimin en iyisi Telles, Melo ve Olcan. Sneijder dan verim alamiyorum bir turlu. Burak cok karsi karsiya kaciriyor. Bitiricilik 18 ile bu kadar kacmamali.

• Burak-09k kullanıcısına yanıt
    Buragi firsatci golcü oynat wesleyide orta sahanin göbeğine koy serbest rol ver direktiflerden direk paslar dene sut çek topu tut riskli oyna komutu ver verim alirsin

• Türk vatandasligini 3 yila indirdim ben bu arada editörler muslera türk oldu ilk olarak simdi wesley olacak.

• Merhaba,
    Snejderden verım alamıyor olmanın sebebı,ya kondsyonsuz oyuna gırıyor yada oyuncu nutsuz sanırım,bırde AMC de oynatıyosun snejderı degıl mı?

• Merhabs besyoalı

Yorum ıcın sagol,sahsen ben gerceklıge aykırı herhangı bır degısıklık yapmıyorum,
    Sana ıyı eglenceler

• Merhaba tekrar;
    5 sezon ilk yarısı bitti, tahminimizin de üzerinde bir başarı ile devam ediyoruz, sorunsuz ilerliyoruz.Türkiye Süper Ligi 99% cepte bu gidişle ama asıl önemli olan CL yi bu sene almak,alamıyorsak da muhakkak final oynamalıyız,Klubun Kredi borclarında da baya bi azalış görüyoruz bu sezonda. Artık klubun mali durumuda zengin olarak göze çarpıyor, Başarımızdaki en büyük pay kuşkusuz forvetlerimiz. Özellikle 21 yaşındaki fransız forvetimiz ( 5 sezon avrupanın altın çoçuğu ödüllü) hemen hemen her maç hat-trick ile geliyor . bu şekil devam ederse fm tarihine efsane bir golcü yetistirmiş olacağım sanım, ve inanılmazı zor bir rekora koşacak.
  • Merhaba tekrar;
    5 sezon ilk yarısı bitti, tahminimizin de üzerinde bir başarı ile devam ediyoruz, sorunsuz ilerliyoruz.Türkiye Süper Ligi 99% cepte bu gidişle ama asıl önemli olan CL yi bu sene almak,alamıyorsak da muhakkak final oynamalıyız,Klubun Kredi borclarında da baya bi azalış görüyoruz bu sezonda. Artık klubun mali durumuda zengin olarak göze çarpıyor, Başarımızdaki en büyük pay kuşkusuz forvetlerimiz. Özellikle 21 yaşındaki fransız forvetimiz ( 5 sezon avrupanın altın çoçuğu ödüllü) hemen hemen her maç hat-trick ile geliyor . bu şekil devam ederse fm tarihine efsane bir golcü yetistirmiş olacağım sanım, ve inanılmazı zor bir rekora koşacak.

FM15 Galatasaray inceleme ve karıyer

• hile kullanmıyorsan ilk sezon böyle bir regen bulup gsye nası getirttin merak ettim :D
    edit : pardon 5 sezon oldugunu görmedim ilk sezon sanyordum kusura bakma nasıl düzelttin bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiDosHi -- 21 Aralık 2014; 20:34:44 >
  • Yok hocam,hilenın her turlusune karsıyız,oyuncunun sene sonu performansınıda merakla beklıyoz,paylasırım

• Satiyosun galiba kaça gidecek merak ettim

• Merhaba;

Yok hocam satmıyorum yanlış ayarlanmış, ss aldıktan sonra fark edip düzelttim.Satsam oyunumda su an için daha iyi bir forvet olduğunu sanmıyorum

Dikktlisin :)
  • Bu arada sezonu da şampiyon tamamladık,ilk haftalardan beri beklediğim gibi .şampiyonluk çok muhim değilde. bu sezona dair en önemli olay ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNAL ine kalmayı başarmış olmak, az sonra yapacağız finali 90.000 kişi önünde OldTrafford da PORTO ile .Takım mükemmele yakın her direktifie anında cevap veriyor ve cok güzel sonuclar ortaya koyuyor. Herzamanki gibi en büyük gol silahımız genç yeteneğimiz.Zaten ligde bu sezon attığı 70 gol fm tarihinde bir rekor olabilir, toplamda da sezonda 92 golu var Şampiuonla rligi finalindede boş gececeğini kesinlikle düşünmüyorum ama .bu kupayı artık getirelim de kim gol atarsa atsın diyoruz
    Sezona dair bir kac SS i paylaşacgım aşağıda

FM15 Galatasaray inceleme ve karıyer FM15 Galatasaray inceleme ve karıyer FM15 Galatasaray inceleme ve karıyer

• Yenı sezon yakında baslayacak,takımdan bazı oyuncuları satıp, bıraz daha klubu zengınlestırmek,transfer yapmadan devam edıp, klubu kredı borcundan kurtarmak en buyuk amacımız bu sezon

• Ş.ligi noldu hocam kazandın mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bane93

Ş.ligi noldu hocam kazandın mı

Merhaba, finalde porto ıle oynayınca sevinmıstım zaten,sadece real madrıde karsı bır cozum bulamadım karıyerım boyunca oda acaıp hızlı kontraya cıktıkları ıcın, dıger takımlardan korkmadan atak oynumuzla baslayıp yenıp gelıyoduk,porto ıcınde ole oldu ancak ınanılmaz bır mac oldu 90000 setırcıden bı kac tanesı kalp krızınden gıtmıstır keaın:) 6/4 galıp geldık, ss lerı bu aksam paylasacagım
    Sızlere de basarılar dılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ballards

quote:

Orijinalden alıntı: Bane93

Ş.ligi noldu hocam kazandın mı

Merhaba, finalde porto ıle oynayınca sevinmıstım zaten,sadece real madrıde karsı bır cozum bulamadım karıyerım boyunca oda acaıp hızlı kontraya cıktıkları ıcın, dıger takımlardan korkmadan atak oynumuzla baslayıp yenıp gelıyoduk,porto ıcınde ole oldu ancak ınanılmaz bır mac oldu 90000 setırcıden bı kac tanesı kalp krızınden gıtmıstır keaın:) 6/4 galıp geldık, ss lerı bu aksam paylasacagım
    Sızlere de basarılar dılıyorum

Tebrikler hayırlı olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.