Şimdi Ara

EPSON L800 BASKI RENK SAPITMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, dün kliksa.com üzerinden epson l800 aldım ve kurdum. Zaten herşey adım adım gösterdiği herşeyi tek tek yaptım. Fakat baskı aldığımda sonuç ekteki gibi oluyor varmı daha önce yaşayan acil yardım edebilecek? Ne yapacağımı şaşırdım iade etmemi gerektircek bir durum varmı yoksa benmi birşeyi eksik yaptım epson servisi 3 kere kafa temizlemesi yapmamı ve öyle denememi söyledi. 1 günlük cihazda buna gerek varmı yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

• mürekkeplerini siz mi doldurdunuz? bir de tank tıpalarını açıp öylr yazdırın. bazen vakum etkisi oluşabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emar11

Selamlar, dün kliksa.com üzerinden epson l800 aldım ve kurdum. Zaten herşey adım adım gösterdiği herşeyi tek tek yaptım. Fakat baskı aldığımda sonuç ekteki gibi oluyor varmı daha önce yaşayan acil yardım edebilecek? Ne yapacağımı şaşırdım iade etmemi gerektircek bir durum varmı yoksa benmi birşeyi eksik yaptım epson servisi 3 kere kafa temizlemesi yapmamı ve öyle denememi söyledi. 1 günlük cihazda buna gerek varmı yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

püskürme deseni yazdırın ona bakın renklerde eksiklik varmı diye

püskürme desen sayfasını göndere bilirseniz daha kolay bi çözüm buluruz

• akyildizemre A kullanıcısına yanıt
    Evet ben doldurdum, akşam deneyeceğim söylediğinizi teşekkürler.
  • kartusbankasi K kullanıcısına yanıt
    tamamdır söylediğinizi akşam yapıp buraya ekleyeceğim. bu arada püskürtme desenini yine fotoğraf kağıdına mı yapayım normal kağıtlarda aynı işi görürmü ?
  • emar11 E kullanıcısına yanıt
    Mavi mürekkep henüz kafaya gelmemiş gibi. Kafa temizliği sonrasında normal kağıda alacağınız püskürtme deseni denetiminde hatalar görülecektir.
  • OCP Türkiye kullanıcısına yanıt
    Peki kafa temizliği vb işlemleride yaptıktan sonra sorun devam ederse atmam gereken adım nedir sizce? Yazıcı evde, şuan çalıştığım için akşam deneyebileceğim sonuçları burdan yazacağım zaten ama tüm ihtimallere göre kafamda bir fikir oluşması için soruyorum? İlginize teşekkürler
  • emar11 E kullanıcısına yanıt
    Çözüleceğini düşünüyorum çözülmezse servise göndermeniz gerekebilir. Servise göndermeden ink charge vs. atraksiyonları denemek lazım. Bunu için de utility programları var.
  • Mavi renkte püskürtme testi yapınca çizgiler kırık kırık çıktı 3 kere kafa temizliği yapmama rağmen düzelmedi.
    Değişim için ürünü kliksa'ya geri gönderiyorum aldığım foto baskıları ve kafa testlerinin çıkışlarıyla birlikte yolluyorum.

İlginiz için teşekkürler umarım yeni cihaz gelir ve sorun yaşamam. Gelişmeleri yazacağım.

edit: yeni ürün geldi ve sorunsuz çalışıyor çok şükür tavsiye ederim baskısı çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emar11 -- 28 Aralık 2014; 19:15:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.