Şimdi Ara

Sahte Hoca Cenap Çetinkaya Nişanlımı Kandırdı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
7
Favori
11.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abi çok zor şeyler yaşamışsın konuyu başından beri takip ediyorum ,zaten belasını bulmuş ,kötülüğe kötülükle karşılık anca şeytanı sevindirir.Bunlara inanan bir kızla hayatını birleştirmediğine şükret ve yoluna devam et derim.Allah karşına aklı başında birisini çıkarması ümidiyle Allaha emanet ol forumca arkandayız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah razi olsun gokhan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle geçmiş olsun, 5 yıllık bir ilişki bitmiş üzüldüm. Kurtulmanız iyi olmuş bir bakıma. Ya evlenip, çocuk sahibi olduktan sonra başınıza böyle bir şey gelseydi? Elemanın avukat kızı varmış bir de. Adalet kimlerin elinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: AJFA

Öncelikle geçmiş olsun, 5 yıllık bir ilişki bitmiş üzüldüm. Kurtulmanız iyi olmuş bir bakıma. Ya evlenip, çocuk sahibi olduktan sonra başınıza böyle bir şey gelseydi? Elemanın avukat kızı varmış bir de. Adalet kimlerin elinde

haklısın hocam, anasına kızının yediği haltı anlatalım bakalım. ana anaysa zaten ya orada can verir yada kızının boğazına yapışır. ha sanane derse böyle anaya böyle kız deriz geçip gideriz.
  • Şaka gibi olay bu ne saçmalık arkadaş buna inanan insanların IQ'sunu cidden merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

Şaka gibi olay bu ne saçmalık arkadaş buna inanan insanların IQ'sunu cidden merak ediyorum.

geri zekalı bunlar. istanbuldan dönüş de bunu ve buna uyanları sosyal medyaya gömeceğim. forumlar ve bloglara ifşa edeceğim, haber siteleri de güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red_phoneix -- 13 Ocak 2015; 0:29:55 >
  • Gozu sevdiginden baskasini gormeyen kiz kimseye inanmaz...

• Kurtulmuşsun işte

• quote:

Orijinalden alıntı: mmelihfb

Gozu sevdiginden baskasini gormeyen kiz kimseye inanmaz...

anası onun gözünü çıkaracak ana anaysa tabi. hangi evlat yakıştırır böyle bir şarlatanla.
  • Adam buyuk tezgah donduruyo hem de fazla buyuk bi iki kiza da para verip numaradan kendine inandiriyodur diger kizlarda aa bildi yaa nasi falan derken namussuz herif kandiriyo insanlari valla kiyamet alameti seytana gerek yok dunyada boyle insanlar varken neyse ki hocam kurtulmussunuz en fazla boyle avutabilirim sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: the Magus Ascendant

Adam buyuk tezgah donduruyo hem de fazla buyuk bi iki kiza da para verip numaradan kendine inandiriyodur diger kizlarda aa bildi yaa nasi falan derken namussuz herif kandiriyo insanlari valla kiyamet alameti seytana gerek yok dunyada boyle insanlar varken neyse ki hocam kurtulmussunuz en fazla boyle avutabilirim sizi

durumu r10 ve siz dostlara anlattım rahatsız oldular. daha vermediğim onlarca forum ve haber sitesi var... onuda tezgahını da başına geçireceğim. cumhuriyet savcılığı hakkında inceleme başlatmış sonuç ne olur bilemem ama elbet onlarca kişi bimer'e şikayet ederse o orada öyle tutunamaz. hadi bu şarlatan iyi tezgah açmış arkadaş. peki kadınlar neden bu kadar aptal anlamış değilim.
  • anasını buldum durumu anlattım dün, istanbuldan döndüm bugün. sonuç ne oldu bilemiyorum. ne anasından ne kızından bir ses çıkmıyor. ben olsam böyle davranış yapan kızımı parçalardım, kızımın böyle hata yaptığı adamın da ayağına kapanırdım affet derdim. daha da bu kız için benim yapabileceğim bir şey kalmadı. bu nasıl saçma bir olaydır arkadaş anlamadım. zaman geçtikce insan kalitesi ne kadar düşüyor böyle... ama bu süreçte çok değerli insanlar tanıdım sizler gibi.
  • Din tüccarlığı yeni bi meslek gibi oldu artık namaz kılıyorum öyle böyleyim diyen adamlardan kaç kurtul hayatımda çok bira alkol alan adam gördüm konuştum hiçbirinden daha kötülük görmedim.

Sakallı,namaz kılan 24 saat allah diyen adamdan koşarak uzaklaşacan kardeşim.
  • red_phoneix R kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun. Son durum nedir unutabildin mi ? Unutmak kolay değil anıları onca yaşanmışlıkları. Hayatına başka bir bayan girse belki o zaman bir nebze kendine gelirsin diye tahmin ediyorum. Meslegin de paran da var çok şükür en güzellerini de bulursun inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mech.engr

Hocam geçmiş olsun. Son durum nedir unutabildin mi ? Unutmak kolay değil anıları onca yaşanmışlıkları. Hayatına başka bir bayan girse belki o zaman bir nebze kendine gelirsin diye tahmin ediyorum. Meslegin de paran da var çok şükür en güzellerini de bulursun inşallah.

son durum nedir bende bilemiyorum. dün istanbuldaydım, kızın anasının evine gitmek istemedim direk... iftira atarlar diye arkadaşla anasına haber gönderdim delilli ispatlı bak durum böyle böyle gelsin dışarı ayrıntıları anlatım dedim. gelmedi, gelemez de zaten... kızıyla ne yapıyor şuan bilemiyorum. benim öyle kızım olsa parçalarım, nefes aldırmam, adam edene kadar her türlü şiddeti uygularım o kızın yediği ekmek içtiği su haram. sorun kız mevzusu değil aslın da, bir kıza takılmayacak kadar olgunlaştım ama ben kızı anasına mahçup etmemek için sabahlara kadar çalışırken arkamdan dönmeyen dolap kalmamış. şimdi gideyim o ucube'nın kafasını kırayım ama korkudan genç bir kızın eteğinin arkasına saklanan kötürümle kavga edersem ben suçlu çıkarım; olmaz olmaz hele hele gözde için değmez. kavga edilmeye değecek bir kız da orta da yok zaten. ben hayatta çok acı yaşadım bu kızın yaşattığı acı kadar derin bir acı görmedim. anası benim yanım da olsa iyi olurdu hak bunu gerektirirdi ama oda olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red_phoneix -- 17 Ocak 2015; 1:41:18 >
  • Kardeş geçmiş olsun öncelikle de daha ne anasının yanına falan gidiyorsun bırak işte kız yaramazmis. Kurcalama hocam ne hali varsa görsün.

Zoruna gitmiş belli ki yediremedin kendine ama en iyi en mantıklı yapacağın iş sindirmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

Kardeş geçmiş olsun öncelikle de daha ne anasının yanına falan gidiyorsun bırak işte kız yaramazmis. Kurcalama hocam ne hali varsa görsün.

Zoruna gitmiş belli ki yediremedin kendine ama en iyi en mantıklı yapacağın iş sindirmek.

uğradığın zulum ağırsa, sana zulum edenlerin yaptıklarının yüzüne savrulduğunu görmeden huzur bulamazsın. aslında söylediğin gibi yapabileceğim artık bir şey kalmadı. hayatım da hiç bir dava da bu kadar haklı olmadım; hayatım da hiç bu kadar çaresiz kalmadım. anasının neden sesi çıkmıyor anlamadım. benden ziyade anasının sindirmemesi gerek bu olayı. bu ne saçma bir olay örgüsü arkadaş. hak yerini bulsaydı anasının beni çağırıp : "benim herif öldü al şu odunu allah ne verdiyse gir şu kıza " en çok anasın'dan ses çıkmaması canımı sıktı arkadaş. inşallah kendisi bi şeyler yapıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red_phoneix -- 17 Ocak 2015; 10:38:07 >
  • bu sessizlik canımı sıkıyor. ailesin den bana tepki gelmemesi canımı sıkıyor. bu nasıl ailedir arkadaş o kadar resim konuşma kayıdı koydum arasından biri çıkıp sen ne diyon gel kızımla yüzleştireyim seni demiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: red_phoneix

bu sessizlik canımı sıkıyor. ailesin den bana tepki gelmemesi canımı sıkıyor. bu nasıl ailedir arkadaş o kadar resim konuşma kayıdı koydum arasından biri çıkıp sen ne diyon gel kızımla yüzleştireyim seni demiyor.

geçmiş olsun fakat benimde kafama takıldı,google sayesinde nasıl bu kadar para kazanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Wound

quote:

Orijinalden alıntı: red_phoneix

bu sessizlik canımı sıkıyor. ailesin den bana tepki gelmemesi canımı sıkıyor. bu nasıl ailedir arkadaş o kadar resim konuşma kayıdı koydum arasından biri çıkıp sen ne diyon gel kızımla yüzleştireyim seni demiyor.

geçmiş olsun fakat benimde kafama takıldı,google sayesinde nasıl bu kadar para kazanıyorsunuz?

sağolasın. o cümlem çok dikkat çekiyor soruyorlar hep. adsense olayını araştır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.