Şimdi Ara

Logitech g502 ışıgı yanıyor ama calışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aynen fotograftaki gibi makro ayarı yapmak için dosyayı indirdim mouse güncellemesi var dedi yapa tıkladım hata verdi sonrasın mouse böyle tekrar yüklediğimde programı mouse görmüyor ne pc çalıştırıyor ne logitech gaming software görüyor bi yardım lütfen teşekkürler.
     Logitech g502 ışıgı yanıyor ama calışmıyor

• Garantiye gönder kurcalama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler ama biraz daha beklemek istiyorum zaten media marktan kasko yaptırdım ama cözülebilirse diye bekliyorum.
  • Oyuncu farelerinin kendi belleği ve işlemcisi vardır, güncelleme yaparken bu bellek sıfırlanır yenilenir yani etkileşime geçerler. Bu arada oluşan bir hata, (dışarıdan sorunsuz görünse bile) büyük sorunlara sebep olabilir. Tavsiyem yeterli bilginiz yoksa, garantiye verin.
  • Teşekkürler yarın vericem
  • Kendi konusunda çözüm yöntemi vardı, bakın isterseniz.
  • Gönderdim artık
  • Sorun logitechten kaynaklı hala düzeltilmeyen güncelleme hatası aynısını ben 3 ay önce ilk aldığımda güncelleme yaparken yaşadım gönderdim yenisini gönderdiler güncelleme dosyanızda hata vardır diye arayıp söylemiştim fakat hala düzeltilmemiş en kısa sürede sorunu çözemedik diyip yenisini gönderirler.
  • Peki tekrar güncelleme yaptıgında sorun yasadın mı ?
  • Bir soru daha buna cevap bulamadım yine g230 kulaklıgım var diger pclerde cok iyi calısıyor ama kendi pc de calısmıyor birde benim bilgisayrımda sadece kulaklık jak girisi var ama olmuyor ses ayarlarına girdim denetim masasından hepsini yaptım olmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.