Şimdi Ara

Windows tablet Chuwi vi8 2gb -32gb 97$ (kuponla 92 $ ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
8
Favori
11.549
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telden girince çok dikkat etmedim kargoya zaten çakal bu çinliler açıkcası güvenemiyorum
    Teknosanınkini alıcaktım hem ölü piksel çıktı hemde bu konuyu gördüm tesadüfen 2gb ram lisi varken nie 1 gb ram alayım diye düşünüyorum ama gel gör bu çinlilere bir türlü güvenemiyorum işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.aliexpress.com/item/32247666397.html
    Bu adresteki ürün de 97 Dolar, 2 Dolar da olsa daha ucuz.
    Forumdaki arkadaşın ilanını düşünüyorum ama ekranın 8 inç olması beni korkutuyor, daha önceden alışık olduğum Android tabletim 10 inçti ve ona alışkınım.
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ilanım gördüm ama paylaştığım linkteki satıcıdan bizzat alışveriş yaptığım için ve sizin linkteki satıcının puanı daha düşük olduğu için paylaşmadım. Ekran boyutu muhabbetine gelirsek, daha önce tablet deneyimim olmamıştı. Windows tabletleri de taşıbilirliği fazla olan gerçek bi bilgisayar oldukları için istemiştim. Montumun ve paltomun iç cebine tam sığdı bu meret O yüzden 10 inç ben tercih etmem. Taşımak için çanta vs gerekir. Gelemem ben öyle şeylere Bunlar benim görüşlerim. Eğer siz çekiniyosanız elinize 8inç tablet alarak denemelisiniz. Kararı ancak öyle verirsiniz.
  • brktmr B kullanıcısına yanıt
    Teknosa'daki 169'luk malum tableti incelemiştim o küçük geldi. Android 8 inç modellerde sorun olmuyor ama Windows olması beni şüphelendiriyor. Evdeki 10 inçlik Asus netbook bile küçük geliyor Windows 7'de. En kötü geri satma imkanım olduğu için alabilirim belki.
    Bu arada umarım fiyatları sıkıntı çıkarmaz bunların gümrükte çünkü model adı direkt internetten aratınca 110-120 Dolar arasında.
  • hakkan H kullanıcısına yanıt
    1gb hafıza kalır tepe tepe kullanırsınız onuda. yada 150tl ye microsd alır cod oynarsınız

çok gereksiz şeyler bunlar. eksilerini iyi okumak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nicknick N kullanıcısına yanıt
    Dc inli ürün bulmak çok zor bu bağlamda voyo a1 mini öneririm lakin şu ara gümrüklerde denetim arttı diyolar adamlar aliexprese girip gerçek fiyatlara bakıp fiyat düşükse iki üç katı ceza yazıyolarmış

• quote:

Orijinalden alıntı: search in vain

Dc inli ürün bulmak çok zor bu bağlamda voyo a1 mini öneririm lakin şu ara gümrüklerde denetim arttı diyolar adamlar aliexprese girip gerçek fiyatlara bakıp fiyat düşükse iki üç katı ceza yazıyolarmış

Bunu bizim gümrük memurları mı yapacak ? Şaka mı yapıyorsunuz depoya kaldırılan kargoyu zor buluyorlar.
  • hakkan H kullanıcısına yanıt
    Şakası makası yok söylenen o şekilde evet dediğiniz de doğru lakin istedilermi tabikii yaparlar zira örnekler çok piyango meselesi sadece..

• Gümrüğe takılmayacağı kesin mi bu ürünün? Bana büyük ihtimalle takılır gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Gümrüğe takılmayacağı kesin mi bu ürünün? Bana büyük ihtimalle takılır gibi geliyor.

Takılma ihtimali yüksek çünkü kutu büyük. Takılmayan olabilir onlar da takılmaz diyecektir ama kural değil. Takılırsa gümrük filan uğraş dur...
  • Arkadaslar selamlar bu adamla bende iletisime gectim whatsapp uzerinden hala yazisiyoruz arkadasin dediginr gore toplu alim yaptiklari icin kampanyali fiyattan veriyorlarmis bir sure icin bi sure sonra fiyat artacakmis tabi ilanlar yayindan kalkmis kendisine sebebini sordum cevap bekliyorum urunler bugun eline ulasacakti gun icerisinde cevap verirse bilgide veririm sizlere

• quote:

Orijinalden alıntı: Sercangumus

Arkadaslar selamlar bu adamla bende iletisime gectim whatsapp uzerinden hala yazisiyoruz arkadasin dediginr gore toplu alim yaptiklari icin kampanyali fiyattan veriyorlarmis bir sure icin bi sure sonra fiyat artacakmis tabi ilanlar yayindan kalkmis kendisine sebebini sordum cevap bekliyorum urunler bugun eline ulasacakti gun icerisinde cevap verirse bilgide veririm sizlere

Gümrük olayı için ne diyorlar? Gift vs yazıyorlar mı fatura bedeli ne gözüküyor?
  • Mk4Ever. kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği galiba SanalPazar ve Sahibinden'de satış yapan birisi vardı, yurt dışında piyasası 300 Dolar olan ürünü 300 TL civarına satıyordu. Eğer aslı varsa ve Denizli'den üye bir arkadaş varsa gider alır bugün, o onay verirse biz de gene SanalPazar, Sahibinden gibi sitelerden güvenli olacak şekilde alım yaparız.
    Sizlerden tek ricam bugün maalesef hastam var, internete girme imkanım fazla olamayacak. Olası bir durumda PM atarsanız sevinirim, bildirimi gelir.

• quote:

quote:

Arkadaslar selamlar bu adamla bende iletisime gectim whatsapp uzerinden hala yazisiyoruz arkadasin dediginr gore toplu alim yaptiklari icin kampanyali fiyattan veriyorlarmis bir sure icin bi sure sonra fiyat artacakmis tabi ilanlar yayindan kalkmis kendisine sebebini sordum cevap bekliyorum urunler bugun eline ulasacakti gun icerisinde cevap verirse bilgide veririm sizlere

Gümrük olayı için ne diyorlar? Gift vs yazıyorlar mı fatura bedeli ne gözüküyor?

Dostum acikcasi detay ogrenmedim ozellikle urunler gelmeden odeme yapmayin diye tembihlemisti arkadas bilemiyorum fatura gift olayi nedir denizlide protek bilisim adinda bir firma

• quote:

quote:

quote:

Dostum acikcasi detay ogrenmedim ozellikle urunler gelmeden odeme yapmayin diye tembihlemisti arkadas bilemiyorum fatura gift olayi nedir denizlide protek bilisim adinda bir firma

Bende sanalpazardan görüşmüştüm bu arkadaşlar artık mesajlara cevap vermiyor yattı heralde bizim iş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: realteco

quote:

quote:

quote:

Bende sanalpazardan görüşmüştüm bu arkadaşlar artık mesajlara cevap vermiyor yattı heralde bizim iş :)

Kendisiyle telefonda konuştum gümrükte sıkıntı çıktığını bu sebeple kampanyayı iptal ettiğini belirtti bende bu ürüne yöneldim

• Arkadaşlar windows tablet alacağım da gümrük sınırı 100 dolar mı? Neye göre takılacak diyoruz.Mesela 100 doların altında olduğu sürece satıcıya ayrıyetten birşey yazmaya gerek var mı fiyatını düşürmesiyle ilgili? Son olarak önerecebileceğiniz güvenilir satıcı var mı.Teşekkür ederim şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acosan

quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

Bu çok kötü haber. link verirmisin? hangi ürün artmış?

ayrıca hala fiyat artışı olmayan yer varsa ondan da bahset, hemen alayım bişeyler,

olmazsa olmazlar,

ips ekran, 2gb, 32gb min 8 inch, hdmi out, dc in , iyi batarya min 4000 mah.

biz yeni ürünler gelecek, fiyatlar düşecek derken işe bak.

Sadece DC in yok. Satılık

http://forum.donanimhaber.com/m_101530550/f_//tm.htm#101570962

Bütün mesajlarınızı itina ile şikayet ettim burası sıcak fırsatlar kendi ilanınızın linkini koyamassınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: EsT

Arkadaşlar windows tablet alacağım da gümrük sınırı 100 dolar mı? Neye göre takılacak diyoruz.Mesela 100 doların altında olduğu sürece satıcıya ayrıyetten birşey yazmaya gerek var mı fiyatını düşürmesiyle ilgili? Son olarak önerecebileceğiniz güvenilir satıcı var mı.Teşekkür ederim şimdiden.

gümrük sınırı 75 dolar ..(.kargo hariç)...
  • quote:

Orijinalden alıntı: durrsun

quote:

Orijinalden alıntı: EsT

Arkadaşlar windows tablet alacağım da gümrük sınırı 100 dolar mı? Neye göre takılacak diyoruz.Mesela 100 doların altında olduğu sürece satıcıya ayrıyetten birşey yazmaya gerek var mı fiyatını düşürmesiyle ilgili? Son olarak önerecebileceğiniz güvenilir satıcı var mı.Teşekkür ederim şimdiden.

gümrük sınırı 75 dolar ..(.kargo hariç)...

75 Avro veya 100 Dolar diye biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.