Şimdi Ara

A101 - (25 Aralık Perşembe) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
10
Favori
27.728
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONURTO kullanıcısına yanıt
    Fransa Provence Bölgesinde o kadar Market Gezdim Her yerde Evian var ama hiç Erikli Görmedim :) Türk Suyuna hasret kalıyoruz Keşke olsa.

Evian su almayı düşünen arkadaşlar içim olarak bizim sulardan biraz farklıdır deneme amaçlı alın beğenirseniz devamını alın, böbrekleri iyi çalıştırır.

Merci Çikolatalardan alabilirsiniz güzeldir.
  • çikolatalar için gideceğim
  • Pringles fiyatı en iyi burada mı şu anda(Türkiyede )
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Televizyon 3d olmasaydı ve 100 lira civarı daha ucuz olsaydı güzel olacaktı.

Neden hocam 3D var diye bu fiyata alınır diye düşünmüştüm? Bilmediğim birşeymi var almayı ciddi düşünüyordumda..
  • TV için yorum alayım hatun tv arayıp duruyor. saç kalmayacak döktürecek alayını yoksa hepsini.

A101 yılın son golünü atıyor adeta bim'e. bence şahane ürünler var.

visko yastığın viscolove markada olanını kullanıyorum asla kaçmayacak fiyat....
  • A101 efsane katalog hazırlamış. Store perdeleri kullanan var mı ?
  • Bu haftanın kataloğu yokmu ? 18 aralık perşembe bugünün ? Bi link atıverin size zahmet.
  • günlük sakal tıraşında bu makineyi kullanıyorum permatik yada mac larla boyun bölgem çok tahriş oluyodu ilk defa bu tarz bir makine kullanmaya başladım fena değil memnunum. fiyatına göre işlevsel. birde köpük yıkama derdi yok, su ile uğraşmıyorsunuz kolaylık ve rahatlık sağlıyor. bu makine bile böyleyse ömrü bitene kadar kullanıp üst düzey bir cihaza geçmeyi planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssssss2110

günlük sakal tıraşında bu makineyi kullanıyorum permatik yada mac larla boyun bölgem çok tahriş oluyodu ilk defa bu tarz bir makine kullanmaya başladım fena değil memnunum. fiyatına göre işlevsel. birde köpük yıkama derdi yok, su ile uğraşmıyorsunuz kolaylık ve rahatlık sağlıyor. bu makine bile böyleyse ömrü bitene kadar kullanıp üst düzey bir cihaza geçmeyi planlıyorum.

Tam olarak sinek kaydı alabiliyor mu?
  • Abi bu ne ya büyük marketler nal toplicak haftaya
  • french press 330ml lik fiyat çok iyi magzada bakmak lazim kalitesine
    USB bellek te fena değil gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar usb belleğin yazma hızı hakkında bilgisi olan var mı?
  • Insert genel olarak başarılı ancak hafıza kartı Mediamarkt'ta 35 TL:

http://forum.donanimhaber.com/m_100543245/f_//tm.htm
  • Tıraş makinesi ile ilgili yorumları alalım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla su pahalıda olsa adamlar evian getirmiş düşünün seviyeyi gittikçe artırıyolar portfolyo müthiş yakında nişantaşında a101 marketlerde görürüz
  • takip
  • a101 insertı güzel yapıyor ama lojistik ve(veya) stok konusunda o kadar başarılı değil. çoğu zaman ürün bulamıyoruz.
  • güzel ürünler var başlı başına gözüme çarpan uydu alıcısı 50-60 civarına düşse direk alıcam

çikolatalar yurtdışına göre pahalı ve cappy ananas baya iyi gelicek
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.